Skoči na vsebino

P: Volvo S80 AWD V8

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 1 uro je jstdoma napisal:

Kot sem napisal v oglasu je cena po dogovoru.

Realno je pomoje nekje pol napisane.

Čeprav na mobile.de se prodajajo trije po ceni blizu 20.000€ kar je pa kar huda cena.

Jaz ko sedaj kar dobro poznam tak avto, bi za res brezhibnega dal tud 15.000 ali več, samo vem da pri tej starosti idealnega ni.

 

Screenshot_2025-06-15-16-13-49-802.jpg

 

Če mene vprašaš, za tak avto je zelo malo kupcev, in če se morda kakšen najde, ko vidi 12.000 €, oglasa niti ne prebere. Sam bi izpustil številko ali pa navedel realno.

Napisano

Jaz bi si želel, da bi vsi navajali realno ceno. Tko pa prodajalec avtomatsko pričakuje cenkarje in navija ceno, kupci so si pa tudi že zapekli v glavo, da nikoli ni zadnja cena. In potem smo kjer smo. 

Napisano
pred 1 uro je samSimon napisal:

Jaz bi si želel, da bi vsi navajali realno ceno. Tko pa prodajalec avtomatsko pričakuje cenkarje in navija ceno, kupci so si pa tudi že zapekli v glavo, da nikoli ni zadnja cena. In potem smo kjer smo. 

Te čisto razumem. Ampak za tak avto res ne morem dat realne cene, ker ne vem kakšna je 😐

Imam ga enajsto leto. In kolikor sem dal takrat zanj, je realno odslužil in je potem za na odpad. 

Ampak po drugi strani se pa z njim boljše pelješ kot z novim avtom za 30 - 40 tisoč.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
pred 4 urami je Janez007 napisal:

 

Čestitam! Za 11.999?

Našel se je še en tak kot jaz ki je iskal tak avto.

Dal bi napisanih 12, pa sem mu jaz spustil na 11.

Ker je gledal takšne v tujini (šel prav gledat, ne samo po netu) pa so bili slabši ali pa okrog 20k€

Gre pa avto na Slovaško. 

  • Všeč 10
  • Začuden 1
  • Ljubim 3

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Važno,da žena verjame😄
    • Realno povedano, te konje v današnjem prometu in omejitvami le redko iskoristimo in zato je teh 186KM več kot dovolj..... 
    • 240Nm je relativno malo pri sodobnih avtomobilih in zato so pomembni obrati in kako skozi obrate se ohranja ta navor. Zanimivi so EV-ji, ki imajo navor konstanten od nič in kako tudi tak, ki nima velike deklarirane moči je v štartu izredno agilen in poskočen.   Mogoče tale formula razjasni vse dileme, kako navor, ki sam po sebi ne pomeni dosti ampak šele v kombinaciji z obrati da končno sliko in to je moč, ki jo poznamo.    PKM=M*o/7024   PKM=moč v konjih M=navor v Nm o=obrati
    • Pač ni in nimaš prav. Oziroma ja imaš prav s stališča penzionista in takega načina vožnje. Sej ni problem avto je tvoj in voziš kot želiš, samo potem ne vsakič omenjat 186KM, ker jih pač ne uporabljaš. Avto je super, sam ker ni turbo bi se ga moralo vozit drugače, če bi želel izkoriščat ves potencial, ampak tam bi pa pupcalo in rohnelo kar ti verjetno ni všeč. Tudi meni ni bilo, ko sem leta 2019 se odločal, ali bi celo vzel Mazdo 3 z X motorjem. 
    • In ugotavljamo, da je imel tisti z malo morje težavami, vsaj malo prav.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.