Skoči na vsebino

Formula 1

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Se pomnite tovarisi

 

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Napisano

ja en kup točk bodo zgleda spet dobili to dirko

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Čestitke Sainzu za odlično odpeljano dirko.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Ta vikend je bil res močen,..praktično brez napake. Men je bolj všeš kako se max pa noris klestita haha

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Wau, četrt stoletja od znamenite bitke na stezi;

 

WWW.RTVSLO.SI

Le ura in pol je severnoirskega dirkača Eddieja Irvina pred natanko 25 leti ločila od naslova svetovnega prvaka v formuli ena. Ferrari je bil tik...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Tole najbolj da postane dvoranski sport na elektriki....ze brez padajocega dezja se ne da kroga odpeljat, kaj sele da pada

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Napisano

Ja za rookie Alonso,..škoda mi ga je

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

Napisano

No ja Sainz, Alonso, Albon tud ni vec rookie....rookiji so kar visoko

Ej pa saj tole je bolje kot dirkanje, ta stari cepci v vodstvu so cist zgubljeni, se zalije jih pa bo :)

 

Na koncu bo Sainz prvi startal ker ni mogel nicesar krsiti v boksu :)

Zanimivo je to, danes je bil red flag tud v motogp, zaradi hudega padca Millerja, ampak po 10 min so startali....brez kompliciranja, takojnso bila podana navodila itd.

 

Tle pa se en zapelje s steze brez vecjih posledic, pol ure kaosa.....no comment

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Napisano

Tole je mučenje športa......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Napisano

Kolk je Lando še mlečen,.. max pa klasa zase danes

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Napisano

HULK je noro dobro odpeljal kvalifikacije :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 5 urami je g.Wankel napisal:

Ampak svaka jim čast, kaj jim je ratal :D 

Res noro, po 26-ih letih, nazadnje Hakkinen in Coulthard, ki se ju komaj še spomnim, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Samo bi moral postaviti eno sončno elektrarno, da bi bilo še bolj eko in brez CO2-ja...
    • Ko je že ravno Martinovo in alkohol za volanom...   Bratranec je praznoval "okrogli jubilej" in so k njemu prihajali že od jutra. Ob 8ih so bili že ta-prvi pri njemu in je bilo veselo cel dan. Saj možakar se je "držal nazaj", ampak vseeno je vsako uro popil deci vina. In tako vse do popoldneva do 17ih, ko se je odločil, da bo skočil do kmetijske po dodatno vino. Proti vsem pričakovanjem se je na tej relaciji znašla policijska kontrola - ki je nikoli prej in nikoli pozneje nismo videli tam, edino tisti dan tisto uro...   Normalno, tisto standardno: "Dober dan, kontrola, dokumente prosim. Je bilo kaj alkohola?" In takrat se je mož zavedel, da je tisti dan spil en liter vina.    Zakaj to pišem? Ker je meritev pokazala, da ni pijan. Nekaj alkohola je sicer pokazalo, a ne preveč, da bi bilo kaznivo. Kazni takrat ni dobil, edino policaj ga je opozoril, da tudi manjša količina alkohola vpliva na sposobnost vožnje. MANJŠA količina? Možakar je scuzal cel liter.   Tako da tisti, ki jih dobijo pod vplivom alkohola - ja, koliko so pa požlampali?
    • Za simbolično ceno prodam gumi prtljažno korito za Mazdo 3 HB (2013 - 2019).   Več informacij na zs.
    • Izjemno zanimiv video za tiste,ki se zanimate za električno orodje,tehniko,in kako je kaj konstruirano. Tukaj za moje pojme nekaj najboljšega med vrtalnimi vijačniki,kar za komercialni trg sploh obstaja. Najprej predstavitev (razmontiranje in sestavljanje) baterijskega prebijača NIV 18 LTX BL 1.6 ,nato polnilca ASC 290 nato LiPower (18650),LiHD (21700) in LiHDX (21700 tabless) baterij,in nato še baterijskega udarnega vrtalnega vijačnika SB18 LTX BLi (udarna verzija brez snemljive Quick-glave). SB 18 (udarna varijanta brez Quick glave) LTX BL ISB 18 LTX BL I      
    • Nekoč je  tisto z valjarjem šlo tako:   Če valjar povozi Gorenjca rata hranilna knjižica, če Štajerca rata pivnik, če pa Notranjca pa bukov furnir.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.