Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

pred 8 minutami je Nejc1986 napisal:

Kar se tiče sekanja ovinka s strani HAM... Ja,ampak saj kaj drugega mu ni preostalo. Max mu ni pustil prostora. Pa nisem čisto prepričan,da je bil ovinek tam že Maxov. Je pa res,da je Lewis tam pridobil kakšno sekundo . Zdaj... Da mu vrne mesto? Zakaj že? Saj Max nikoli ni prišel pred Lewisa tam. Je pa res, da bi Lewis lahko vsaj malo manj očitno sekal šikano. Kakšni stožci tam (ali mivka) bi poskrbeli,da se nebi na polno odpeljal čez....

 

Ne vem, deluje mi k da še nikoli nisi vidu tazga manevra in kako se je takrat vodstvo odločilo :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 4 urami je g.Wankel napisal:

 

Ne vem, deluje mi k da še nikoli nisi vidu tazga manevra in kako se je takrat vodstvo odločilo :)

Hm, meni se ne zdi,da je bil Max tam že v vodstvu in da je Lewis spet povedel zaradi sekanja šikane. Max je zelo,zelo optimistično priletel in šel na vse ali nič. Ce bi bilo obratno,bi znalo počiti. Daj si predstavljaj, da bi včeraj Lewis potem moral spustiti Maxa. 

 

To smo že milijonkrat rekli; težava so sodobne steze, ki dovoljujejo vožnjo izven nje. In če bi včeraj Lewis ne šel izven steze in bi oba odstopila; bi bil tudi kreg. Če bi Lewis dobil kazen; kreg. Vedno nekomu nebi bilo prav. Ob vseh manevrih OBEH zadnje čase, je bilo tole še zelo nedolžno in meni se zdi čisto fer,da niso nikomur dali kazni, sploh ker je bilo na samem začetku in s(m)o verjetno vsi predvidevali,da bo kmalu še bolj počilo. 

 

Saj veš kako je; hočemo imeti boj in ne vmešavanje FIE. Ja,dokler ni na škodi nekdo za koga navijamo:)

 

Nikoli ne bo povsem enako za vs. Letos je bila težava "zgolj"ta,da ne samo,da je FIA prevečkrat pogledala stran ,ampak je očitno prekršila lastna pravila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ste prepricani da to pravilo ni tocno definirano? Tole je napisal bivsi dirkac na temo dogajanja vceraj.

 

To lose like that is heartbreaking. 

But even in an extremely controversial defeat, - the rules are, ‘ all cars must be unlapped before the race can restart’, not just the first five - Lewis Hamilton kept his wonderful dignity. 

Congratulations to Max Verstappen .

A ste prepricani da to pravilo ni tocno definirano? Tole je napisal bivsi dirkac na temo dogajanja vceraj.

 

To lose like that is heartbreaking. 

But even in an extremely controversial defeat, - the rules are, ‘ all cars must be unlapped before the race can restart’, not just the first five - Lewis Hamilton kept his wonderful dignity. 

Congratulations to Max Verstappen .

 

ekola sem nasel, torej je tokrat FIA spet naredila veliko napako…..

se enkrat nisem za hamiltona, ampak kaj je smisel celotnega prvenstva ce ga usmerja fia za mizo

 

image.thumb.jpeg.fe007fabd79bcf322c8ff0444c516bf7.jpeg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ste prepricani da to pravilo ni tocno definirano? Tole je napisal bivsi dirkac na temo dogajanja vceraj.

 

To lose like that is heartbreaking. 

But even in an extremely controversial defeat, - the rules are, ‘ all cars must be unlapped before the race can restart’, not just the first five - Lewis Hamilton kept his wonderful dignity. 

Congratulations to Max Verstappen .

 

ekola sem nasel, torej je tokrat FIA spet naredila veliko napako…..

se enkrat nisem za hamiltona, ampak kaj je smisel celotnega prvenstva ce ga usmerja fia za mizo

 

image.thumb.jpeg.fe007fabd79bcf322c8ff0444c516bf7.jpeg
 

saj se ne spomnim ampak te avti med L in M niso bili edini za krog a ne? Bili so zgolj zaostali med njima. Za Maxom pa se veliko drugih za krog.

 

bossek ima prav, ce se gredo stroga pravila se jih naj gredo do konca - torej red flag in ponoven boj (kar bi bilo na svezih gumah za oba in mogoce se noro bolje) ali pa vse naprej spustiti, kar pomeni verjetno zmaga L, ker ne bi bilo vec krogov.

 

dejansko so vzeli najslabso varianto, in maxu dali grenak priokus na zmago in prvenstvo.

 

cajt je res da gre kak ala kimi urejat te zadeve….on bi wolfu al pa hornerju rekel po radiju, aaaaa leave me alone dont call me again

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ste prepricani da to pravilo ni tocno definirano? Tole je napisal bivsi dirkac na temo dogajanja vceraj.

 

To lose like that is heartbreaking. 

But even in an extremely controversial defeat, - the rules are, ‘ all cars must be unlapped before the race can restart’, not just the first five - Lewis Hamilton kept his wonderful dignity. 

Congratulations to Max Verstappen .

 

ekola sem nasel, torej je tokrat FIA spet naredila veliko napako…..

se enkrat nisem za hamiltona, ampak kaj je smisel celotnega prvenstva ce ga usmerja fia za mizo

 

image.thumb.jpeg.fe007fabd79bcf322c8ff0444c516bf7.jpeg
 

saj se ne spomnim ampak te avti med L in M niso bili edini za krog a ne? Bili so zgolj zaostali med njima. Za Maxom pa se veliko drugih za krog.

 

bossek ima prav, ce se gredo stroga pravila se jih naj gredo do konca - torej red flag in ponoven boj (kar bi bilo na svezih gumah za oba in mogoce se noro bolje) ali pa vse naprej spustiti, kar pomeni verjetno zmaga L, ker ne bi bilo vec krogov.

 

dejansko so vzeli najslabso varianto, in maxu dali grenak priokus na zmago in prvenstvo.

 

cajt je res da gre kak ala kimi urejat te zadeve….on bi wolfu al pa hornerju rekel po radiju, aaaaa leave me alone dont call me again

 

pa se tole, pocasi zacenjam verjwti v teorijo da je williams bil nameren. Merc je pustil Lewisa zunaj rekoc, da bi izgubili pozicijo ce bi sli v boks - kako? Bil je SC in Max je sel v box. Saj je samo to bilo vazno, tudi ce ne zmaga.

Zgleda da so bili preprican v scenarij da je konec dirke

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi to je v pravilih.

 

15.3 The clerk of the course shall work in permanent consultation with the Race Director. The Race Director shall have overriding authority in the following matters and the clerk of the course may give orders in respect of them only with his express agreement:

d) The starting procedure.
e) The use of the safety car.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Bini napisal:

Ne se skregat, to ni prava tema za kreg..😬

Prvaka za to sezono že imamo,kakšna je kaj napoved za naslednjo.....🤔🏎️

Max 😎

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Bini napisal:

Ne se skregat, to ni prava tema za kreg..😬

Prvaka za to sezono že imamo,kakšna je kaj napoved za naslednjo.....🤔🏎️

Glede na zadnje dirke pravkar zaključene sezone, bi rekel eden od obeh AMG Petronas dirkalnikov, če bodo George-u pustili dirkati "na polno" :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, Z M A J said:

Glede na zadnje dirke pravkar zaključene sezone, bi rekel eden od obeh AMG Petronas dirkalnikov, če bodo George-u pustili dirkati "na polno" :)

To rečt je brca v temo, ker noben ne ve kdo bo več sivih luken nadu, mogoče bomo gledali mclaren na prvem merc pa na 4mestu

 

mal si poguglaj kaj sledi naslednjo sezono ;)

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.