Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Ja.... :( Sn mislo,da mu bo ?e uspelo prit do cilja,samo o?itno ni ?lo! :whatever:

 

baje so taktizirali in se raja odpovedali to?kam, ker ?e bi pri?el skozi cilj bi imel na naslednji dirki kazen desetih ?tartnih mest saj bi mu morali menjati motor... :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 3 tedne kasneje...

Stari ma?ek je pokazal, da ?e lahko ob?asno ?e vedno me?a ?trene na samem vrhu F1... Na za?etku do prve menjave je bil suveren potem pa kot, da bi dali Barichellota za volan - sre?a zanj in za Ferarri, da je to najbolj butasta steza poleg Monte Carla vsaj kar se prehitevanja ti?e in Alonzo je ostal za njim.

 

?e dobro, da lahko tudi kdo drug, razen Renaulta, zmaga, ker bi lahko postalo po?asi spet dolgo?asno... ?akam pa ?e na Mercedesa, da bo ?e bolj zanimivo... ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,samo se je pa lepo vidla po?asnost Ferrarija,sre?a za ?umija je bla pa taka proga,ki ne omogo?a prehitevanja! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na za?etku do prve menjave je bil suveren potem pa kot, da bi dali Barichellota za volan - sre?a zanj in za Ferarri, da je to najbolj butasta steza poleg Monte Carla vsaj kar se prehitevanja ti?e in Alonzo je ostal za njim.

 

Sre?a za ?umija, ker ima ferarri bolj?e mehanike za dobre 2 sekunde in to je bilo usodno za Alonza
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sava ?umi,v Davidovi glavi..... :P:hohoho:

 

P.S.joke,pa brez zamere! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse po starem, na sre?o nisem gledat niti te dirke! :angry:

 

Na sre?o?? <_< Jaz tudi nisem za ?umija,vendar dirka je bla pa vseeno zanimiva! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nisem za ?umija ampak s takim avtom pa gumam je samo on sposoben zmagat (bravo). Sicer se bo pa ?e na naslednjih dveh dirkah videlo koliko dejansko zaostaja ferrari za najbolj?imi (veliko).

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, naslednji dve dirki bosta res dali odgovor na to, kje je Ferrari. Mislim da vsega tud niso gume krive, so pa dejansko michelinke ?e vedno bolj?e, kar pa na tej "stop&go" stezi ni pri?lo do izraza. Upam, da se na naslednjih dirkah tudi pri Mclarnu izbolj?ajo. :)

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ferrari goljufa z gibljivimi krilci, bi ga bilo potrebno kaznovat.

?e s krilci potem ?e s ?im.

 

Ni? novega, saj je bil Ferrari vedno na robu legalnega ali pa malo ?ez.

 

Druga?e sem pa del omenjene dirke gledal v zakotnem bifeju na jugu ?panije. Ravno tisti del, ko je Alonso lovil ?umaherja. ?koda, da ga ni prehitel, da bi videl vzdu?je ?pancev.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e sem pa del omenjene dirke gledal v zakotnem bifeju na jugu ?panije. Ravno tisti del, ko je Alonso lovil ?umaherja. ?koda, da ga ni prehitel, da bi videl vzdu?je ?pancev.

 

He he,to bi po mojem blo do?ivetje! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,to jaz tudi upam,ker so ?e lani ble podobne ?torije.... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,Reno ga nekaj serje z postanki! <_< Ferrari je ?e spet dobil takti?no bitko,?e ?e ne more hitrostne.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,Reno ga nekaj serje z postanki! <_< Ferrari je ?e spet dobil takti?no bitko,?e ?e ne more hitrostne.... :whatever:

 

zmaga je zmaga in je ?e toliko bolj sladka, ?e si na papirju slab?i... je pa Alonso na odru in tiskovki deloval rahlo zaskrbljeno, ker prej?no dirko v Imoli je bil res hitrej?i tokrat pa ni bilo ve? tako o?itno, ?e je sploh bil hitrej?i :ne vem:

 

Aja David, ?estitam ti za zmago najinega favorita :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Renault bo po moje na naslednji imel te?ave z motorjem (starga majo pa ?e orto se bo znucu) tko da ne dam roko v ogen za Alonsa. Po moje bosta Shumacher pa Raikkonen v ospredju (?e ne bo spt kej narobe)

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej imajo glih v ?itParku ( Citipark BTC) parkiranga lanskga Renolta ob Alonza, pa bi blo fajn da bi uletel kaki mekovi ?pijuni in ga skopiral, ker mogo?e jim bi kar prov pr?lo, pa ?eprov je lanski model! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.