Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Me veseli - :bravo: , da ste dans vsi ?umofili do?iveli hladen tu? oz. ste videli kako je va? super junak dobil dve po nagi riti! :hohoho:

 

Gledal sem samo prvih 8 krogov, ampak kar sem videl mi je po?teno dvignilo moralo! :danzoman:

 

Baje je ?umo za Alonsom vmes zaostajal ?e skor za krog, pa ga je sejfti kar zagnojil! <_<

 

Komi ?akam da pride Alonso v Meka, ker tip se res upa, tole dana?nje prehitevanje bo ?lo zihr v zgodovino, tko kot tisto, ko je neki podobnga naredu ?ak taistemu ?umiću! :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

:cheers: , ker tip se res upa, tole dana?nje prehitevanje bo ?lo zihr v zgodovino, tko kot tisto, ko je neki podobnga naredu ?ak taistemu ?umiću! :rispekt:

 

Mislim, da bo ?lo v zgodovino zaradi gum, kar poglej prvih pet.. ?zmeden?

Michelin je v de?ju :rispekt:

Zame je najbolj? peljal ?panec De la Rosa, Alonso je ?e preve? naduvan...

sicer pa F1 postaja zopet zanimiva :ouje::jupiii:

Aja pa Buttonu res prvo??im prvo zmago! :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda Kubice,ker je kr dobro vozo,pa 2x se je sukal..... :( Druga?e pa,?e ?e Alonso ni mel sre?e v?eraj,mi je kr prav,da tudi ?umi ne! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr da Kubica nima ?e kak?nega "R" - kot racing v priimku, me zanima kako bi pol Ali?ić to izgovarju! :hohoho:

 

?umota so se pa komisarji dirke usmilil pa mu podaril to?ko - milo??ine! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?umota so se pa komisarji dirke usmilil pa mu podaril to?ko - milo??ine! :danzoman:

 

Kot ponavadi ja.... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sej... ?e bi pri ?umiju odkrili 2kg prelahek dirkalnik bi ga vsi na kri? prbijali - Poljak je pa pa? rev?ek, ker se ga niso usmilili - :(

 

So si pa pri Ferrarijo ?ist sami krivi, ker so se na suhi stezi ubijali z intermediate gumami - mislim, keri diletanti in ?e bodo zaradi tega ob prvenstvo bi blo treba RB-ja in JT-ja krepko ?ez koleno in s ?ibo po nagi rit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Komi ?akam da pride Alonso v Meka, ker tip se res upa, tole dana?nje prehitevanje bo ?lo zihr v zgodovino, tko kot tisto, ko je neki podobnga naredu ?ak taistemu ?umiću! :rispekt:

 

Se opravi?ujem, ampak najprej eno vpra?anje. Mek je verjetno Mclaren, a ne... Ja, pa kaj potem, ?e pride Alonso tja? V naslednji sezoni ga ne bo niti enkrat na stopni?kah :hohoho::hohoho: Kaj ?ele kak?en naslov prvaka... Poglej tega ubogega Kimija... Zato se pa trudi odkupit svojo pogodbo in ostati pri Renaultu.

Glede tega prehitevanja... Ja, zgledal je res zanimivo, ampak je imel Bridgestone tako zani? gume, da sta bila oba rde?a in obe Toyoti videt kot na drsalkah. O?itno so se zadnje ?ase bolj ukvarjali z gumami za suho stezo, ha, ha... :D:D:D

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kaj bo drug let bomo ?ele videl, vsekakor je F.A. ?e parkrat dokazal da obvlada sceno! <_<

 

Pa ja vsaka ?ast, samo v de?ju je problem, kako krotiti konjenico, ker jo je v ovinkih ziher preve? in ?e nima? oprijema se zavrti? pri pospe?evanju! Fonzi je lahko prehiteval po zunanjem delu ovinka le zaradi veliko bolj?ega oprijema Mi?elink, ne pa zaradi mo?i motorja ali nevem kak?ne mojstrovine ali genjalnosti, pa saj to je ?e videno Senna ,Mansel, ?umi, pa ?e kdo bi se najdu... :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, tole o mojstrstvu Alfonsa v de?ju je en velik festival kotaljenja bu?.

 

Hrvata sta za razliko od Mirsada lepo povedala, da so imeli ob de?ju in fajn namo?eni stezu mi?elinkoti minimalno 4 sekunde prednosti na krog - in da so Bridgestone intermediate gume en apn. Ali?ići valda tega ob svojem dretju ni opazil, sploh pa dvomim, da ima ?as spremljati ?e kaj drugega ob dirki kot "spektakularna prehitevanja" (za katera se izka?e, da gre za prehitevanje za cel krog) in pa posebno izdajo Lady special - Formula 1 exclusive: Who is the new girlfriend of David Coulthard.

 

Glede na ostale mi?elinkote je Alfonso vozil tam tam, celo po?asneje od Kimija (katerega je kasneje hitro dohiteval celo De la Rosa) - tu ni nobenega mojstrstva. ?e primerjate Fisica in njegovo po?asnej?o vo?njo - sta hrvata spet lepo povedala - Fisico je en seronja na mokrem, zadnje 4 de?ne dirke je letu ven, tako da to ni neka primerjava.

 

Tudi jaz v snegu z stoenko in zimskimi gumami prehitim BMW M5 z letnimi gumami po kaki zaviti cesti, pa ?e Gronh?lm vozi BMW - Kaj bi mu ?ele Loeb naredu :hohoho:

 

Pravo mojsrstvo je pokazal ?umaher - z istimi gumami je scal Masso (in vse na BS-ju) za x sekund na krog ?e med de?jem, ko se mu je pa za tistih 10 krogov odpulil pa itak. Noben drug Bridgestonovec ni vozil hitreje od Mi?elinkotov, ?umi je pa Mi?elinkote scal po 3-4 sekunde na krog. To ti je mojstrstvo.

 

Zadr?evanje 5 sekund na krog hitrej?ega De la Rose cele 4 kroge, to pa je mala umetnost. Ko je bil ?umi 3 sekunde hitrej?i, je vozil za vsakim, ki ga je prehitel, najve? krog, krog in pol. De la rosa pa..... ni ?udno, da je ve?no testni voznik.

 

Se pa srinjam, 3 mesto z letnimi gumami bi bilo bolj?e kot to?ka, ki je bila osvojena z de?nimi.

 

Alonso se je s prestopom orenk zafrknil, saj je Red Bull pobral veliko kadra prav McLarnu, pa ?e sedaj je McLarn bolj ?ajtrga. Drugo leto se bo videla njegove realna cena, ko bo vozil spet povpre?en avto in bil na istih gumah, kot vsi ostali. Prah bo ?ru, po mojem.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, tole o mojstrstvu Alfonsa v de?ju je en velik festival kotaljenja bu?.

 

Hrvata sta za razliko od Mirsada lepo povedala, da so imeli ob de?ju in fajn namo?eni stezu mi?elinkoti minimalno 4 sekunde prednosti na krog - in da so Bridgestone intermediate gume en apn. Ali?ići valda tega ob svojem dretju ni opazil, sploh pa dvomim, da ima ?as spremljati ?e kaj drugega ob dirki kot "spektakularna prehitevanja" (za katera se izka?e, da gre za prehitevanje za cel krog) in pa posebno izdajo Lady special - Formula 1 exclusive: Who is the new girlfriend of David Coulthard.

 

Glede na ostale mi?elinkote je Alfonso vozil tam tam, celo po?asneje od Kimija (katerega je kasneje hitro dohiteval celo De la Rosa) - tu ni nobenega mojstrstva. ?e primerjate Fisica in njegovo po?asnej?o vo?njo - sta hrvata spet lepo povedala - Fisico je en seronja na mokrem, zadnje 4 de?ne dirke je letu ven, tako da to ni neka primerjava.

 

Tudi jaz v snegu z stoenko in zimskimi gumami prehitim BMW M5 z letnimi gumami po kaki zaviti cesti, pa ?e Gronh?lm vozi BMW - Kaj bi mu ?ele Loeb naredu :hohoho:

 

Pravo mojsrstvo je pokazal ?umaher - z istimi gumami je scal Masso (in vse na BS-ju) za x sekund na krog ?e med de?jem, ko se mu je pa za tistih 10 krogov odpulil pa itak. Noben drug Bridgestonovec ni vozil hitreje od Mi?elinkotov, ?umi je pa Mi?elinkote scal po 3-4 sekunde na krog. To ti je mojstrstvo.

 

Zadr?evanje 5 sekund na krog hitrej?ega De la Rose cele 4 kroge, to pa je mala umetnost. Ko je bil ?umi 3 sekunde hitrej?i, je vozil za vsakim, ki ga je prehitel, najve? krog, krog in pol. De la rosa pa..... ni ?udno, da je ve?no testni voznik.

 

Se pa srinjam, 3 mesto z letnimi gumami bi bilo bolj?e kot to?ka, ki je bila osvojena z de?nimi.

 

Alonso se je s prestopom orenk zafrknil, saj je Red Bull pobral veliko kadra prav McLarnu, pa ?e sedaj je McLarn bolj ?ajtrga. Drugo leto se bo videla njegove realna cena, ko bo vozil spet povpre?en avto in bil na istih gumah, kot vsi ostali. Prah bo ?ru, po mojem.

 

 

Kon?no ena pametna! :bravo:

 

?umi je in ostaja NO.1 :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, tole o mojstrstvu Alfonsa v de?ju je en velik festival kotaljenja bu?.

 

Hrvata sta za razliko od Mirsada lepo povedala, da so imeli ob de?ju in fajn namo?eni stezu mi?elinkoti minimalno 4 sekunde prednosti na krog - in da so Bridgestone intermediate gume en apn. Ali?ići valda tega ob svojem dretju ni opazil, sploh pa dvomim, da ima ?as spremljati ?e kaj drugega ob dirki kot "spektakularna prehitevanja" (za katera se izka?e, da gre za prehitevanje za cel krog) in pa posebno izdajo Lady special - Formula 1 exclusive: Who is the new girlfriend of David Coulthard.

 

Glede na ostale mi?elinkote je Alfonso vozil tam tam, celo po?asneje od Kimija (katerega je kasneje hitro dohiteval celo De la Rosa) - tu ni nobenega mojstrstva. ?e primerjate Fisica in njegovo po?asnej?o vo?njo - sta hrvata spet lepo povedala - Fisico je en seronja na mokrem, zadnje 4 de?ne dirke je letu ven, tako da to ni neka primerjava.

 

Tudi jaz v snegu z stoenko in zimskimi gumami prehitim BMW M5 z letnimi gumami po kaki zaviti cesti, pa ?e Gronh?lm vozi BMW - Kaj bi mu ?ele Loeb naredu :hohoho:

 

Pravo mojsrstvo je pokazal ?umaher - z istimi gumami je scal Masso (in vse na BS-ju) za x sekund na krog ?e med de?jem, ko se mu je pa za tistih 10 krogov odpulil pa itak. Noben drug Bridgestonovec ni vozil hitreje od Mi?elinkotov, ?umi je pa Mi?elinkote scal po 3-4 sekunde na krog. To ti je mojstrstvo.

 

Zadr?evanje 5 sekund na krog hitrej?ega De la Rose cele 4 kroge, to pa je mala umetnost. Ko je bil ?umi 3 sekunde hitrej?i, je vozil za vsakim, ki ga je prehitel, najve? krog, krog in pol. De la rosa pa..... ni ?udno, da je ve?no testni voznik.

 

Se pa srinjam, 3 mesto z letnimi gumami bi bilo bolj?e kot to?ka, ki je bila osvojena z de?nimi.

 

Alonso se je s prestopom orenk zafrknil, saj je Red Bull pobral veliko kadra prav McLarnu, pa ?e sedaj je McLarn bolj ?ajtrga. Drugo leto se bo videla njegove realna cena, ko bo vozil spet povpre?en avto in bil na istih gumah, kot vsi ostali. Prah bo ?ru, po mojem.

 

Kaj naj re?em?

:rispekt::rispekt::rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, tole o mojstrstvu Alfonsa v de?ju je en velik festival kotaljenja bu?.

 

Hrvata sta za razliko od Mirsada lepo povedala, da so imeli ob de?ju in fajn namo?eni stezu mi?elinkoti minimalno 4 sekunde prednosti na krog - in da so Bridgestone intermediate gume en apn. Ali?ići valda tega ob svojem dretju ni opazil, sploh pa dvomim, da ima ?as spremljati ?e kaj drugega ob dirki kot "spektakularna prehitevanja" (za katera se izka?e, da gre za prehitevanje za cel krog) in pa posebno izdajo Lady special - Formula 1 exclusive: Who is the new girlfriend of David Coulthard.

 

Glede na ostale mi?elinkote je Alfonso vozil tam tam, celo po?asneje od Kimija (katerega je kasneje hitro dohiteval celo De la Rosa) - tu ni nobenega mojstrstva. ?e primerjate Fisica in njegovo po?asnej?o vo?njo - sta hrvata spet lepo povedala - Fisico je en seronja na mokrem, zadnje 4 de?ne dirke je letu ven, tako da to ni neka primerjava.

 

Tudi jaz v snegu z stoenko in zimskimi gumami prehitim BMW M5 z letnimi gumami po kaki zaviti cesti, pa ?e Gronh?lm vozi BMW - Kaj bi mu ?ele Loeb naredu :hohoho:

 

Pravo mojsrstvo je pokazal ?umaher - z istimi gumami je scal Masso (in vse na BS-ju) za x sekund na krog ?e med de?jem, ko se mu je pa za tistih 10 krogov odpulil pa itak. Noben drug Bridgestonovec ni vozil hitreje od Mi?elinkotov, ?umi je pa Mi?elinkote scal po 3-4 sekunde na krog. To ti je mojstrstvo.

 

Zadr?evanje 5 sekund na krog hitrej?ega De la Rose cele 4 kroge, to pa je mala umetnost. Ko je bil ?umi 3 sekunde hitrej?i, je vozil za vsakim, ki ga je prehitel, najve? krog, krog in pol. De la rosa pa..... ni ?udno, da je ve?no testni voznik.

 

Se pa srinjam, 3 mesto z letnimi gumami bi bilo bolj?e kot to?ka, ki je bila osvojena z de?nimi.

 

Alonso se je s prestopom orenk zafrknil, saj je Red Bull pobral veliko kadra prav McLarnu, pa ?e sedaj je McLarn bolj ?ajtrga. Drugo leto se bo videla njegove realna cena, ko bo vozil spet povpre?en avto in bil na istih gumah, kot vsi ostali. Prah bo ?ru, po mojem.

 

hvala

 

kon?no eden, ki ne naseda Mirsadu in splo?ni anti?umi mass histeriji in vidi F1 in stanje v njej kakr?no resni?no je...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kok vam je bil kej Istanbul v?e??

 

He he,jaz sn ga vido samo pono?i,z aviona,pa letali??e! :P:D

 

Kaj se pa F1 ti?e,pa no ja,lahko bi blo bolj?e za srebrne! :bravo: Glavno pa da ni ?umi zmagal! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ja, saj je res bolje da ni zmagal, ker bi bila napisana spet ena stran postov, kako Ferrari ravna ne?portno in preferira ?umija. :whatever::pepsi:

 

Boss prehitel si me..... ?e vedno se smejim vsem buckam na ra?un ?humija..... a booo.... fantje to je samo ?pppooorrrrt!!!

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morem pa priznat,da me je tokrat Ferrari pozitivno preseneto,da ni najprej ?umija poklical v bokse,sploh pa,ker ga je ?e pustil ?akat! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morem pa priznat,da me je tokrat Ferrari pozitivno preseneto,da ni najprej ?umija poklical v bokse,sploh pa,ker ga je ?e pustil ?akat! :P:bravo:

 

Tle se strinjam, no sicer pa je v preteklem cajtu zato Rubinho velikrat kmeta brez zemlje ?pilal! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle se strinjam, no sicer pa je v preteklem cajtu zato Rubinho velikrat kmeta brez zemlje ?pilal! :hohoho:

 

saj Rubens se je itak res igral kmeta in pol so se do njega tudi tako obna?al :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dirka niti ni bila tako zanimiva, razen zaklju?ka (zamudil sem ?tart in prvih 10-15 krogov). Sem mi pa zdi, da glede na to kako hitro se je ?umaher pribli?al Alfonzu, bi ga v zadnjih 15 krogih moral prehiteti. Razen ?e je (glede na svoja dejanja) mislil, da bo Alfonzo reskiral (pre)ve?, saj bi ob morebitnem trku izgubil manj.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.