Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Renault bo po moje na naslednji imel te?ave z motorjem (starga majo pa ?e orto se bo znucu) tko da ne dam roko v ogen za Alonsa. Po moje bosta Shumacher pa Raikkonen v ospredju (?e ne bo spt kej narobe)

 

Po moje je ?as,da Raikkonen ene trikrat zapored zmaga, Alonso dvakrat odstopi,pa Rosberg bi lahko pri?el med prve tri...

:jupiii:

Bi znalo bit ful zanimivo! :vesel:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Po moje je ?as,da Raikkonen Trulli ene trikrat zapored zmaga, Alonso dvakrat odstopi,pa Rosberg bi lahko pri?el med prve tri...

:jupiii:

Bi znalo bit ful zanimivo! :vesel:

 

LP

 

he he :bravo::jupiii::danzoman:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje je ?as,da Raikkonen ene trikrat zapored zmaga, Alonso dvakrat odstopi,pa Rosberg bi lahko pri?el med prve tri...

:jupiii:

Bi znalo bit ful zanimivo! :vesel:

 

LP

 

Se bi kr strinjal s tem! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da McL ni glih v top formi. ?koda za Kimija. Upam, da ima McL ?e kakega asa v rokavu za prihodnje dirke.

Ferrari se je pa lepo pribli?al Renoju. ?eprav nisem za tifose jim ?estitam, pa staremu ma?ku tudi.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zmaga je zmaga in je ?e toliko bolj sladka, ?e si na papirju slab?i... je pa Alonso na odru in tiskovki deloval rahlo zaskrbljeno, ker prej?no dirko v Imoli je bil res hitrej?i tokrat pa ni bilo ve? tako o?itno, ?e je sploh bil hitrej?i :ne vem:

 

Aja David, ?estitam ti za zmago najinega favorita :bravo:

 

Bravo na?iiiiii... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David,pa ti bi mogo met rde?o Mazdo,ne srebrne.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David,pa ti bi mogo met rde?o Mazdo,ne srebrne.... :P

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

Jaz bi pa mel rde?o - mi je fulll lepa - pa ne zaradi Ferarija - bljek, ?puk, ?puk,.... :hohoho: :mi pijemoo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, ferrari je imel na tej dirki po moje najbolj?i paket (tud bridgestonke so ?edalje bolj?e), odli?na taktika je bila pa samo pika na i za zmago. To se je lepo vidlo, ko je na koncu Alonso komajda zadr?al za sabo Masso, medtem ko je bil Fisichella dale? zadaj. Upam, da bo v ?paniji druga?e. <_<

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po besedah ?portnega direktorja Bridgestona, gume niso ni? kaj druga?ne kot prej. Po veliko prepri?evanja je Ferrari za?el upo?tevati nasvete bridgestonovih ing. o nastavitvi pritiska za posamezen model gum in razmere na dirkali??u.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

evo, ravnokar dobil na mail, he he.

post-427-1147947125.jpg

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ekipa ?epavega konja bo letos popu?pu???ila :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos ?e ne :blink:

 

V drugi polovici sezone,tak ko lani! :( Na ?alost.... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da sli?m zdej mal zagovornike ?umice, ki se je na treningu ?e enkat ve? izkazal Kot prava PeaceDA, no mal je drga? napisano, pa boste dojel kaj sem hotu povedat da si mislim o njegovem ravnanju!!! :angry:

 

Bi ?lovek pri?akoval da bo z leti malo bolj zrelo se obna?al, pa je ?e vedno en fakin fa?ist, ki bi zgleda moral vsi dirkat po njegovih pravili - oz. z drugim besedam plesat kokr bi on ?vi?gal! :ne vem:

 

?koda za Kemota, samo bo pa? Fernando ?e enkat prvak jebatga! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da sli?m zdej mal zagovornike ?umice, ki se je na treningu ?e enkat ve? izkazal Kot prava PeaceDA, no mal je drga? napisano, pa boste dojel kaj sem hotu povedat da si mislim o njegovem ravnanju!!! :angry:

 

Bi ?lovek pri?akoval da bo z leti malo bolj zrelo se obna?al, pa je ?e vedno en fakin fa?ist, ki bi zgleda moral vsi dirkat po njegovih pravili - oz. z drugim besedam plesat kokr bi on ?vi?gal! :ne vem:

 

?koda za Kemota, samo bo pa? Fernando ?e enkat prvak jebatga! :danzoman:

 

 

Devil ne bit tolk zagret.... more? vedet tudi to da niso use odlo?itve njegove... ampak ve?ino jih je od mo?tvenega vodstva..... :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Devil ne bit tolk zagret.... more? vedet tudi to da niso use odlo?itve njegove... ampak ve?ino jih je od mo?tvenega vodstva..... :ne vem:

 

Prav smili se mi model?ek ali bolj?e lutka vodstva komunistov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en dokaz ve? da je Shumacher KRETEN! Ne more zmagat drga?, pol se pa.......

 

Dobr d se ni u koga kr zaletu..... Sej s mrbit ?e bo. (tko k se je u Hilla)

 

Ma, ?e pa ta ni idiot pol pa ni noben!!! :vesel:

 

Pol mi gre pa ?e bol na kurac k se tm eno nedol?no ov?ko dela!!!!! :angry:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en dokaz ve? da je Shumacher KRETEN! Ne more zmagat drga?, pol se pa.......

 

Dobr d se ni u koga kr zaletu..... Sej s mrbit ?e bo. (tko k se je u Hilla)

 

Ma, ?e pa ta ni idiot pol pa ni noben!!! :vesel:

 

Pol mi gre pa ?e bol na kurac k se tm eno nedol?no ov?ko dela!!!!! :angry:

 

?eprav malo grobo izrazoslovje ... se tukaj podpi?em ?e jaz! :pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravim,ravno zaradi takih "peesdarij" mi gre na jetra toti ?umi!! :angry: ?koda res za Kimija.... :( Je bil kr hitrej?i od Alonsa,samo Monako na ?alost ne omogo?a prehitevanj! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravim,ravno zaradi takih "peesdarij" mi gre na jetra toti ?umi!! :angry: ?koda res za Kimija.... :( Je bil kr hitrej?i od Alonsa,samo Monako na ?alost ne omogo?a prehitevanj! :whatever:

 

En sam dolg ?as je ta formula, sicer pa je to spektakl,ki je ve? ali manj zre?iran, zato bodo Fonzija zdej malo ustavili, ker se sponzorji ?e prito?ujejo, da ni ve? take gledanosti.... samo en klik z mi?ko, pa je bel dim iz motorja.. pa mu?os $$$ mafijozotu Flavijotu sramezljiv

Narod pa :jupiii: Renault je bol? ko Mercedes Bmw ... Ma dejmo no ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.