Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ja, ravno zadnjic je bla na tvju neka dirka F2 se mi zdi, pa sta bla alesi pa schumacher...pa gledam tko ?zmeden?

V?eraj je Mick Schumacher prvi? zmagal v f2. ?eprav... Verjamem da je veliko breme tak priimek in dostikrat dobijo mo?nost v f1 zgolj zaradi njega; npr Bruno Senna ali pa Carlos sainz jr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni point. Point je kako so prisli v f1, kdo je talent, kdo ne je pa drugo. Samo danes ce ne prides v ekipo z dobrim avtom si takoj podpovprecen.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni point. Point je kako so prisli v f1, kdo je talent, kdo ne je pa drugo. Samo danes ce ne prides v ekipo z dobrim avtom si takoj podpovprecen.

Ja , to je res.... Pa? marketing,tako kot povsod... Lewis je bil zanimiv tudi zato ker je prvi temnopolti dirka?, Rosberg je tudi sin prvaka, o raznih Strollih nebi...

 

Verjetno (tako si pa? predstavljam ) je to pa? zelo odvisno od tega, kakega mened?erja imajo, v kateri dirka?ki akademiji so... Talent je pa? samo eden izmed pogojev...

 

Maldonado je npr.imel podporo predsednika...

 

Ko je on zaprl pipco, je tudi on zelo hitro ?el pa-pa...

 

Meni je npr.skoda hulkenberga; veljal je za talenta, meni deluje ok in evo ga... V jeseni kariere, dosegel ni pa ni?...

 

Isto Grosjean... Na za?etku je ogromno obetal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz najbolj trpim ob gledanju propada Rikarda, ki tudi ni vec rosno mlad in najbolj simpaticen od f1 dirkacev.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Fetla so tokrat takti?no za?u?tral in ?e Lekleru guzne Fi?ko, bo ponovno zmagovalec tvoj osovra?eni Lojz.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.