Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ja, ravno zadnjic je bla na tvju neka dirka F2 se mi zdi, pa sta bla alesi pa schumacher...pa gledam tko ?zmeden?

V?eraj je Mick Schumacher prvi? zmagal v f2. ?eprav... Verjamem da je veliko breme tak priimek in dostikrat dobijo mo?nost v f1 zgolj zaradi njega; npr Bruno Senna ali pa Carlos sainz jr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni point. Point je kako so prisli v f1, kdo je talent, kdo ne je pa drugo. Samo danes ce ne prides v ekipo z dobrim avtom si takoj podpovprecen.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni point. Point je kako so prisli v f1, kdo je talent, kdo ne je pa drugo. Samo danes ce ne prides v ekipo z dobrim avtom si takoj podpovprecen.

Ja , to je res.... Pa? marketing,tako kot povsod... Lewis je bil zanimiv tudi zato ker je prvi temnopolti dirka?, Rosberg je tudi sin prvaka, o raznih Strollih nebi...

 

Verjetno (tako si pa? predstavljam ) je to pa? zelo odvisno od tega, kakega mened?erja imajo, v kateri dirka?ki akademiji so... Talent je pa? samo eden izmed pogojev...

 

Maldonado je npr.imel podporo predsednika...

 

Ko je on zaprl pipco, je tudi on zelo hitro ?el pa-pa...

 

Meni je npr.skoda hulkenberga; veljal je za talenta, meni deluje ok in evo ga... V jeseni kariere, dosegel ni pa ni?...

 

Isto Grosjean... Na za?etku je ogromno obetal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz najbolj trpim ob gledanju propada Rikarda, ki tudi ni vec rosno mlad in najbolj simpaticen od f1 dirkacev.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Fetla so tokrat takti?no za?u?tral in ?e Lekleru guzne Fi?ko, bo ponovno zmagovalec tvoj osovra?eni Lojz.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.