Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Zdele u nedello, bomo loh spet navijal vsak za svojga, me pa zanima, ?e bo Fonzić dubu tisto ?eljeno piko al bo samo ena velika ?rna pika na celo sezono nakoncu! :jupiii:

 

Dirke najbr? spet ne bom gledu, ker mi je postla ob zgodni uri najlub?i del bajte! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ejga ReDevil,pa za zadno dirko sezone gre!!! <_< To je ?e skoraj obveza za gledat! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao,jao,ReDevil,sn mislo,da si ve?ji F1 freak!! :P:D Za F1 se vstanem tudi ob 5 ?e treba,samo,da je zanimiva dirka! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je za letos vsega konec in to z eno najbolj zanimivih dirk kar jih pomnim.

 

Alonso je na osnovi dogodkov na predzadnji dirki pri?akovano drugi? postal prvak - takti?no zelo lepa vo?nja brez pretiravanja dovolj za drugo mesto in naslov. :prstgor:

 

Massa je z lahkoto zmagal - po moje ena la?jih zmag v F1 saj ga celo dirko ni ogro?al nih?e.

 

Odli?na vo?nja Jamesa Buttna, ki je pri?el do tretjega mesta, kar iz enajstega.

 

 

Dale? najve? pa je pokazal ?umi, ki je na zadnji dirki dokazal tisto za kar je najve?ji in najbolj?i vseh ?asov. ?tartati zaradi te?av na kvalifikacijah iz desetega mesta, na dirki imeti smolo in pri rahlem tr?enju s Fisikom preluknjati gumo, voziti cel krog s predrto gumo in se vrniti v dirko na 18 mesto 30 secund za zadnje uvr??enim bi za marsikoga pomenilo vr?ti pu?ko v koruzo in se sprijazniti z neizbe?nim.

 

A ?umi je pa? ?umi in se ne preda tudi v izgubljenih dirkah.. to je bila vo?nja, ki jo ne pomnim, prehievanja kot po teko?em traku in to takih dirka?ev kot so Fisico, Kimi in to z dirkalnikom, ki o?itno ni deloval najbolje. Ampak to je pa? ?umi, ki ne popu??a in kljub temu, da je bila to zadnja dirka njegove kariere in izgubljena situacija, je pokazal vsem mladcem v F1, da se poslavlja legenda in da bi jim "star?ek" lahko spra?il riti, ?e ne bi imel toliko smole na zadnjih dveh dirkah.

 

Na tem mestu bi prosil vse, ki trdijo, da ?umi ne zna dirkati in da ni pravi dirka?, naj vseeno 2x ali ve?krat (?e je potrebno) premislijo preden dajo kak?no podobno izjavo, ker to kar smo videli nocoj je mislim, da kronski dokaz celotne njegove kariere in njegovih uspehov.

 

Bravo ?umi - heroj od za?etka do konca :bravo::jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: danes je pokazal kako se vozi,malo je zmankalo za tretje mesto,kapo dol,legenda se je poslovla,sem vsa leta bil schumi fan,zaj pa bom pac zbral nekoga drugega,se enkrat :rispekt: za schumija

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Dale? najve? pa je pokazal ?umi, ki je na zadnji dirki dokazal tisto za kar je najve?ji in najbolj?i vseh ?asov. ?tartati zaradi te?av na kvalifikacijah iz desetega mesta, na dirki imeti smolo in pri rahlem tr?enju s Fisikom preluknjati gumo, voziti cel krog s predrto gumo in se vrniti v dirko na 18 mesto 30 secund za zadnje uvr??enim bi za marsikoga pomenilo vr?ti pu?ko v koruzo in se sprijazniti z neizbe?nim.

 

Guma mu je usekala sama od sebe(napaka na gumi), in ne zara fisicella, so podrobno zavrtel posneteke na ?prtni sceni in tud iz ferrerija so to potrdili. Tako da je krivda samo na proizvajalcu gum.

 

 

Druga? pa zadnji ?as da se je postrgal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vuk & Ayvarye

 

imata kar prav, dobro da je ?el, da bodo lahko ?e drugi kaj imeli od formule in da ne bo edina stvar, ki se bodo lahko hvalili le, da so dirkali skupaj z legendarnim Schumacherjem :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vuk & Ayvarye

 

imata kar prav, dobro da je ?el, da bodo lahko ?e drugi kaj imeli od formule in da ne bo edina stvar, ki se bodo lahko hvalili le, da so dirkali skupaj z legendarnim Schumacherjem :whatever:

 

Glej,ne oporekam,da zna dobro vozit...le dolo?ene stvari me pri njemu(gledano s ?love?ke plati) & Fefafiju(goljufanje) pa? motijo.

Sicer pa je meni Moto GP doooooooooooosti bolj zanimiv kot formula.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej,ne oporekam,da zna dobro vozit...le dolo?ene stvari me pri njemu(gledano s ?love?ke plati) & Fefafiju(goljufanje) pa? motijo.

Sicer pa je meni Moto GP doooooooooooosti bolj zanimiv kot formula.

 

Sploh ko ob sprmembi vremena zamenjajo kar cel motor in ne samo gum, to je zanimiv za pogledat. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tem mestu bi prosil vse, ki trdijo, da ?umi ne zna dirkati in da ni pravi dirka?, naj vseeno 2x ali ve?krat (?e je potrebno) premislijo preden dajo kak?no podobno izjavo, ker to kar smo videli nocoj je mislim, da kronski dokaz celotne njegove kariere in njegovih uspehov.

 

Glej,nikoli nisn reko,da ?umi ne zna vozit!! <_< ?e ve?krat sn priznal,da je najve?ji ?ofer tega ?asa(predtem Senna :rispekt: ),ampak tako kot je ?e Vuk reko,se mi ni dopado ravno zaradi tistih hinavskih in nizkih udrarcev izpred let! :( Zato nikoli nisn bil njegov fen,sn pa tudi v tej temi ?e napisal 1x,da pa glede na slovo,bi mu pa privo??il ?e zadnjo zmago in tudi naslov,ker je res legenda. :rispekt:

 

Guma mu je usekala sama od sebe(napaka na gumi), in ne zara fisicella, so podrobno zavrtel posneteke na ?prtni sceni in tud iz ferrerija so to potrdili. Tako da je krivda samo na proizvajalcu gum.

Druga? pa zadnji ?as da se je postrgal.

 

Jp,ma? prav,sn tudi sam to vido. :bravo: ?eprav je smotani Ali?i? vso tekmo ponavljal,da mu je Fisico predrl gumo,se mi je ?e takoj zdelo,da ni bilo tak... :whatever:

 

V glavnem,sezona je kon?ana in mamo en ?as spet mir pred hrumenjem motorjev. Tisti,ki ste pa za ?umija navijali,si pa najdite novega kandidata! :D Kimija mogo?e?? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa smo ?umlna uspe?no odpremili v pokoj! :ljubezen:

 

U?eri je sicer res imel obilo smole, obenem pa je noro dobro vozil, je pa bila ena tistih dirk, v kateri ima hudi? mlade in jih ima ve? kot 1 komad! :P

 

Mi je blo pa ful dobr vidt Felipeja ko je zmagal na doma?mu terenu, ker se je vidlo kako so temperamentni Brazilci ?ist ponorel in prov fajn jih je vidt kako u?ivajo ob pogledu na doma?ga junaka, prvi? po 13 letih, ko je nazadne zmagal - moj ?e dans najlub?i ?ofer vseh cajtov - kratice povejo vse - A.S.! :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na veliko ?alost je Senna BIL car brez konkurence.

 

Na veliko ?alost je Senna BIL car Z konkurenco Doktorja Prosta! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz mislm da je bil Ayrton idealna kombinacija (takratnih so-junakov) Manslla in Alena O'prosti, kar pomen da je bil divji skor kot Mansell, obenem malo bolj prera?unljiv kot on, mel pa je vej le?nikov kot Alene O'prosti, pa mozak mu je tut deloval, tko da loh bi se rekl da je od obeh pobral pluse in ne vzel minusev! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz mislm da je bil Ayrton idealna kombinacija (takratnih so-junakov) Manslla in Alena O'prosti, kar pomen da je bil divji skor kot Mansell, obenem malo bolj prera?unljiv kot on, mel pa je vej le?nikov kot Alene O'prosti, pa mozak mu je tut deloval, tko da loh bi se rekl da je od obeh pobral pluse in ne vzel minusev! :ljubezen:

 

A se mogo?e spomni?, kdo mu je dihal za ovratnik( Ayrtonu namre?) preden se mu je zlomil volanski drog, ki so mu ga in?enirji po njegovih protestih stanj?ali, ker ga je mo?no oviralo pri dirkanju? Thinking... :whatever:

 

Mansell pa je bil sploh zadnji brezkompromisni vitez z otoka! :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se mogo?e spomni?, kdo mu je dihal za ovratnik( Ayrtonu namre?) preden se mu je zlomil volanski drog, ki so mu ga in?enirji po njegovih protestih stanj?ali, ker ga je mo?no oviralo pri dirkanju? Thinking... :whatever:

 

Mansell pa je bil sploh zadnji brezkompromisni vitez z otoka! :jupiii:

 

Nis ga stanj?ali ampak podlj?ali z netetstiranim materijalom,ki se je sevada kasneje zlomil. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nis ga stanj?ali ampak podlj?ali z netetstiranim materijalom,ki se je sevada kasneje zlomil. :(

 

Vpra?anje kateri material se ne bi zlomil pri takem karambolu.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje kateri material se ne bi zlomil pri takem karambolu.

 

Zaletel se je zato ker se mu je enostavno odlomil volan in mu ostal v rokah, kar je pri trku stran padlo ni vzrok za nesre?o.

?e se mu nebi "sasadilo" vpetje sprednega kolesa v ?elado in naprej v glavo, tako pa ga ni ve? med nami. :(

?e se nebi to zgodilo bi po telesu imel samo par modric in 100 % bi vozil naslednjo dirko.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.