Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Živ.meni pušča na hladilniku antifriz motorja,Čist pri vrhu ki se spajajo aluminijška,plastična cev in to čišt pri vrhu po malem.

A gdo pozna kakšnega mojstra ki bi to popravil?Ali pa da kupim tisto reč ki nliješ in se od znotraj zamaši.Avto je mazda 6,letnik 2009,2.2 dizel136kw-185km

Hvala za pomoč

  • Jest je spremenil naslov v Mazda6 - pušča hladilnik

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Če se prav spomnim, dolenjska.
    • @Mraušk Mčk...boš rekel-staro...a če povem,da je tak set (4x nuBox 310+ CS-330),kot imam sedaj jaz za sobo za goste...v kompletu z legendarnim "favoritenkiller" (po reviji Stereoplay) subwooferjem nubox AW-880 (sem ga imel pred sedajšnjim setom)....poscal npr.  B&W 605 S2+B&W LCR6 S2+B&W DM602 S2 takrat 6000 DM! Je bil "on par" z Canton Ergo 122DC+3xCM52DC takrat 6100 DM Zanimiva prominenca,a ne😄 In to je Nubert naredil z ceno kompleta za 2640DM!!!   Sem imel predhodnjika tega centra-Nubox CS-3...raketa od centra...pa je ta CS-330 še boljši...ima npr. že visokotonec z takrat čisto novo (Nubert patent) "vented ferrofluid" tehniko dušenja in hlajenja pogonske špule visokotonca. Tega druge firme še danes nimajo. Umetna inteligenca tukaj napačno napiše,da gre za prevrtan pol magneta,pa temu ni tako...pri tipičnih visokotoncih je pol magneta takšne dolžine,da bi luknja v območju delovanja visokotonca delovala kot piščal,kar pa je seveda NOGO. V bistvu gre za več lukenj v kaptonski nosilec špule...pa to ne prečno,ampak vzdolžno-da vzdolžno!!!Gre za luknje v premeru okoli desetinke milimetra,kar je še danes ekstremno težko v proizvodnji.... Še bi lahko nakladal....ma-dost klobase.😄
    • Moraš bolje pogledati-sem prilimal link.   Ajd,še enkrat. Just a moment... WWW.HIFI-WIKI.DE   Letnik 2003-2006
    • Po dolgem času živijo vsem. Ena fotka vredna objave. Verjetno marsikdo pozna avto na levi, ampak ... Ga je že kdo videl v živo? Še zaposleni v Lamborghini muzeju se je čudil, da sem ga videl v živo. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.