Skoči na vsebino

Spustit 6-ko ali ne?


komar

Ali naj spustim moj aftek ali ne?  

23 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Za kaj glasujete?

    • Da
      20
    • Ne
      3


Priporočeno sporočilo

Res se ne morem odlo?it, zato anketa!

Mogo?e bo potem la?je!

Hvala za pomo?!

?e dve slikici za la?jo odlo?itev!

post-198-1143196612_thumb.jpg

post-198-1143196631_thumb.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e, potem 35 mm... sramezljiv

 

Ene Eibache montirat,pa je to,to...moje mnenje itak pozna?.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si v?eraj videl mojo?! Pa?e ji, ?e nisi ravno doma na ?entjan?u nad Drav?ami ni razlike v negativnem smislu

 

Sem videl ja :wacko: skoraj celo no? spat nisem mogel... :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od zadaj ima? zelo lepo ?irino avta (ET(ko sem se peljal za tabo)), malce je visoka, potem bi bla pa kot zra?na blazina na cesti :vesel: ,

 

 

Glasoval sem proti, pomisli malo na funkcionalnost te tvoje morebitne nalo?be:

-?util bo? ?e bolj vsako lukno

-le?e?i policaji.....ajoj

-kaj bo pozimi?

-pa ?e ne zgleda mi lep?e

 

no, ja tole zadnje je samo moje mnenje.

 

madmax, enkrat te bom peljal...

-mazda 6 je za cesto...

-le?e?i policaji so zato da se po?asi pelje? ?ezen...

-pozimi? nimam komentarja, ker pa? nisem imel problemov, pa je blo tud 20 cm snega na cesti...

-stvar okusa

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav mi na slikci zgleda ve? kot 35mm, je moje mnenje:

NI?AJ, he he. :ouje:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav mi na slikci zgleda ve? kot 35mm, je moje mnenje:

NI?AJ, he he. :ouje:

 

Jap, na slikici je definitivno ve? kot 35 mm - druge nimam sramezljiv

 

Od zadaj ima? zelo lepo ?irino avta (ET(ko sem se peljal za tabo)), malce je visoka, potem bi bla pa kot zra?na blazina na cesti :vesel: ,

 

Hja, saj se zelo nagibam v to smer (da bi jo zni?al)...?ena me bo obesla :hohoho::hohoho::hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re?i ji, da se po?uti? vedno mlaj?ega... :cheers:

 

Saj ravno to mi o?ita - druga puberteta pa tako ... :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si v?eraj videl mojo?! Pa?e ji, ?e nisi ravno doma na ?entjan?u nad Drav?ami ni razlike v negativnem smislu

 

jaz sem jo tud videl v mb-ju pri vo?njakjovi in morem re?t da je sveeeeeeeeetovna!!

 

ampak res kak ta stroj hudo zgleda! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej Tomi, enkrat smo ?e imeli temo o tem ampak vseeno bom malce obnovil - spu??anje avtomobila je v prvi vrsti zgolj estetsko vpra?anje in na?eloma je to zgolj zaradi zadovoljstva lastnika, ker pa? zni?an avto na zunaj nekako bolj?e zgleda (ni nujno). Tukaj pa nastane poblem saj ti se pelje? znotraj in avta ve?ino ?asa ne vidi? od zunaj in mo?no dvomim, da si tak manijak, da vsak dan dve urci okol parkiranega avta hodi? in se naslaja? nad tem kako lep je :D - ?e manj pa je po moje to namenjeno drugim opazovalcem, ker mo?no dvomim, da bi ni?al zato, da bi izvabljal fou?ijo pri drugih :lol:

 

in zdaj k bistvu:

 

plusi zni?anega avtomobila

 

+ lep?i izgled (sicer koker za koga)

+ bolj?a lega (ni nujno, ?e je avto pretrd cesta pa preve? valovita)

+ manj?i zra?ni upor

 

in ?e minusi

- manj udoben (ne pozabit - slo ceste so kr?)

- vo?nja ?ez le?e?e policaje je v?asih kot avantura camel trophy

- pri parkiranju je potrebno paziti na vsak robnik, da ne re?em, da ga na plo?nik skoraj ne more? spravit

- 10-15 cm snega zna biti nepremostljiv problem, ker ?e ne druzga avto prej nasede

- zni?an pa zimske gume in jeklena plati??a - bruh kako grdo (se da pomagat ;) )

- skoraj nemogo?a vo?nja izven ceste - kolovozi, kolesnice ipd

- prenizko sedenje (slab?a preglednost nad cesto in slepenje lu?i nasproti voze?ih)

- za dober izgled morajo biti ve?ja plati??a (posledi?no dra?je gume, ok to ?e ima? :D )

- verjetno najve?ji minus od vseh je v primeru trka saj zni?an avto dobesedno zleze pod vi?jega

- fou?ija se zna na pleh podpisat al pa kako gumo spustit (to je bolj hipoteti?ni problem)

- homokolelomu

- mnenje ?ene :hudicek:

-/+ ponavadi to za sabo potegne dodatne stro?ke v obliki spodnjih spojlerjev in kiklc ;)

 

 

zaklju?ek: moje mnenje je naslednje in sicer ?e z avtom, dela? veliko km in si ve?ino ?asa odvisem od njega potem don't do it... ?e pa je avto bolj za zabavo in lahko lahko brez ve?je ?kode ostane ob slabem vremenu/snegu doma potem pa ni ovir... aja pa preber si pluse in minuse in ?e lahko minuse mirno pre?ve?i?... potem :ouje:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaklju?ek: moje mnenje je naslednje in sicer ?e z avtom, dela? veliko km in si ve?ino ?asa odvisem od njega potem don't do it... ?e pa je avto bolj za zabavo in lahko lahko brez ve?je ?kode ostane ob slabem vremenu/snegu doma potem pa ni ovir... aja pa preber si pluse in minuse in ?e lahko minuse mirno pre?ve?i?... potem :ouje:

 

Boss :hudicek: prej sem bil ?e skoraj odlo?en, sedaj pa zopet ne vem ... agrrrr :(

Evo, ode spanec nocoj... :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

komar pocakaj do nedelje...ker je to moje podrocje, ko sem zase naredil sem skoraj naredil doktorat na temo (pol se dal eibache in ugotovil da to ni to, in dal se trse amortizerje, in to je blo to potem ! )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss :hudicek: prej sem bil ?e skoraj odlo?en, sedaj pa zopet ne vem ... agrrrr :(

Evo, ode spanec nocoj... :hohoho:

 

sorry, ker te mu?im in v dilemo spravljam samo se mi zdi fer, da te opozorim na vse aspekte, predvsem tiste negativne, da ne bo? ?el v stro?ke pol pa ugotovu, da to ni to...

 

 

@Labi - to?no tako - ni fora samo v kraj?ih vzmeteh ampak tudi v amortizerjih in ?e to dvoje ni usklajeno je lahko vo?nja zelo neudobna - ali poskakujo?a (trde vzmeti mehki amortizerji) ali pa v ovinkih hecno gumjasta (mehke vzmeti in pretrdi amortizerji)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem glasoval za...

 

itak so dandanes vsi avtomobili opremljeni s trsim podvozjem kot vcasih...

 

druga stvar pa je ta....ce se avto niza je potrebno obvezno se amortizerje strsat...pa tudi skrajsajo jih za cca. 1 cm...vsaj meni so jih...in avto je imel perfektno lego za to pac kar je bil nissan micra...+ 185/55-14 gume na litkah :D

 

je pa bla kombinacija -35mm apex in -1cm strsani in obnovljeni originalni amortizerji...

 

mr. Vuga je zakon :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha,jaz sem tudi glasoval ZA zni?anje,sploh kar se ti?e izgleda! :bravo: Kar se ti?e pa udobja in pa nasprotovanja tvoje ?ene,se pa sam zmeni doma.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha,jaz sem tudi glasoval ZA zni?anje,sploh kar se ti?e izgleda! :bravo: Kar se ti?e pa udobja in pa nasprotovanja tvoje ?ene,se pa sam zmeni doma.... :P:hohoho:

 

Ja, no - ful si mi ti neki prijatelj v stiski!!!! :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preden servisera? avto, mora? poseviserat ?eno. potem je vse la?je. (se mi zdi) :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.