Skoči na vsebino

Mazda 6 slavi veliki jubilej


suicidal

Priporočeno sporočilo

Konec januarja je iz ene od tovarn, v katerih izdelujejo Mazdo 6, pri?el milijonti avtomobil te znamke.

 

Proizvodnja modela Mazda 6 se je za?ela oktobra 2002 in je v dobrih ?tirih letih postal Mazdin rekorder, saj je najhitreje izmed vseh modelov tega podjetja dosegel milijonsko proizvodnjo. Oktobra 2002 je za?ela Mazda izdelovati Mazdo 6 Atenza v tovarni v Michiganu v ZDA, ki si jo deli s Fordom, nato pa so proizvodnjo raz?irili na zahod Japonske.

 

Januarja 2006 so za?eli avtomobile te znamke proizvajati tudi na Kitajskem. Mazda 6 je leta 2003 osvojila naslov japonski avto leta.

 

 

VIR: Teletext RTV Slo, stran 614 (trenutno)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konec januarja je iz ene od tovarn, v katerih izdelujejo Mazdo 6, pri?el milijonti avtomobil te znamke.

 

Proizvodnja modela Mazda 6 se je za?ela oktobra 2002 in je v dobrih ?tirih letih postal Mazdin rekorder, saj je najhitreje izmed vseh modelov tega podjetja dosegel milijonsko proizvodnjo. Oktobra 2002 je za?ela Mazda izdelovati Mazdo 6 Atenza v tovarni v Michiganu v ZDA, ki si jo deli s Fordom, nato pa so proizvodnjo raz?irili na zahod Japonske.

 

Januarja 2006 so za?eli avtomobile te znamke proizvajati tudi na Kitajskem. Mazda 6 je leta 2003 osvojila naslov japonski avto leta.

VIR: Teletext RTV Slo, stran 614 (trenutno)

 

cudno da se je zacela proizvodnja oktobra 2002, ko pa obstajajo mazde 6 iz junija 2002 :unsure::D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem samo prepisal od tukaj.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah, milijon je milijon. Mogo?e je pa ravno moja Ta Milijonta :danzoman::bravo: :mi pijemoo: :ouje:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e je pa ravno moja Ta Milijonta

 

To pa bi ziher vedo,verjemi! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah, milijon je milijon. Mogo?e je pa ravno moja Ta Milijonta :danzoman::bravo: :mi pijemoo: :ouje:

 

Mogo?e pa je ravno tvoja iz Kitajske ... :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si me pa prav potolkel, ja.

 

Mazde 6 naj bi na Kitajskem delali za kitajce, v ZDA za ameri?ane, za vse ostale pa na Japonskem. menda.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si me pa prav potolkel, ja.

 

Mazde 6 naj bi na Kitajskem delali za kitajce, v ZDA za ameri?ane, za vse ostale pa na Japonskem. menda.

 

Pa menda ja ne - bila samo ?ala mala ... :P

 

Hvala bogu, da nismo na kitajskem ali v ZDA!!! :cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... z gumami 215/50 17 pa mehkejsim podvozjem :o

 

Ah ne,Komar bi avto ni?al pa ga naredo trdega,ziher!! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

milijonti avto je pa ziher zastonj B)

 

ok, ste me prepri?al, da ni bil ravno moj milijonti. vdam se. :angry::bravo::P

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si me pa prav potolkel, ja.

 

Mazde 6 naj bi na Kitajskem delali za kitajce, v ZDA za ameri?ane, za vse ostale pa na Japonskem. menda.

 

Ma vraga samo za kitajce, po moje tud za nas balkance sramezljiv ; pa saj je svet ratal ful majhen, vsi te?ijo samo k ve?jemu dobi?ku, proizvodnja bo itak kmalu vsa na kitajskem, kjer delajo za pest ri?a;?udi pa me, da v je v nem?iji ?estica the best, pri nas pa .. :whatever:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ?udi pa me, da v je v nem?iji ?estica the best, pri nas pa .. :whatever:

 

saj meni je tudi d best. a sem nemc? :ne vem: :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam zavesc, ko se vozim sem dr?avljan Mazde 6 (?e ?e gremo v absurd) :bravo: .

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, sam ce mas zavesice si pa ceh :D

 

a jest sem pol ?eh? :hohoho:

 

ja sej moja ma ob?asno res kak?ne take izpade kot, da bi bila na ?e?kem izdelana - a ?e dam zavesce dol bo kaj bolj?e? al dam raje zavesce ?e za zadnja kolesa, da bo avto bolj uravnote?eno zgledal :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a jest sem pol ?eh? :hohoho:

 

ja sej moja ma ob?asno res kak?ne take izpade kot, da bi bila na ?e?kem izdelana - a ?e dam zavesce dol bo kaj bolj?e? al dam raje zavesce ?e za zadnja kolesa, da bo avto bolj uravnote?eno zgledal :ne vem:

 

predlagam, da das se zadaj zavesice. Pozimi morajo biti cist spuscene medtem pa poleti (ker ni tok dezja) pa s majhno stilisticno ketno jih nekako drzis mal visje...tko kot delajo pravi vaclavi :bravo: Tip: ker mas sampanjsko barvo predlagam zlato verizico :bravo::D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.