Skoči na vsebino

Crash bum bum


David

Priporočeno sporočilo

:angry:

 

No danes se mi je zgodila ena precej neprijetna zadeva z mojo mazdico...

 

Na cesti med Novo Gorico in Tolminom se mi je s hriba na cesto sesule skale.....par komadov velikih kot fuzbal ?oga.... :angry:

 

 

Seveda mi ni uspelo reagirat in se z avtom pravo?asno odmaknit..... in sem s hitrostjo pribli?no 80km/h nagazil direkt v njih.....

 

Najprej mi je skorej slabo postalo ker sem dejansko mislil da sem pol avta pustil na skalah.... pol pa ?e zvok ko sem se ustavljal in je ru?ilo kot da motor vle?em po tleh.... :(

 

 

No kasneje se je izkazalo da sem med mojim ustavljanjem s seboj vlekel ?e 2 skale zabite pod avtom...od tod bil ta zvok....

 

 

 

Ko mi je kon?no s pomo?jo ?tirih delavcev ki so se slu?ajno zna?li tam uspelo odstranit skale izpod avta sem se po?asi odpeljal do najbli?jega mehanika ki lahko uzdigne avto da vidim dejansko stanje...

 

Izkazalo se da so ostali vsi vitalni delu po nekem ?ude?u celi...?e zdej ne vem kako.... <_<

 

No kasneje sem se vrnil nazaj, poklical policijo da smo zapisnik za kasko nardili in to je to...

 

Zaenkrat mam ob?utek da je z avtom use ok...in razen po?enih stvari ni utrpel huj?ega.....

 

Bottom line:

 

Po?en branik

Po?ena za??itna plastika od karterja

po?en notranji blatnik...

In po?ena ?e ena druga plastika.....

 

IN PA Verjetno zvit kon?nik od desne gume..... :(

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:vskalo:

Neprijetna situacija. Zdaj pa ne vem ali imamo res veliko ?lanov ali pa imajo Mazde zelo rade nesre?e. Kar dosti se jih zbije, hvalabogu ne po svoji krivdi, ?e pa ?e se pa u?timajo (Uro?). :(

Upajmo, da avto res ne bo utrpel trajnih posledic. Lahko bi bilo huje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mel si tudi sre?o v nesre?i da ni kaj hujega...lahko bi ti tudi tisti moment padle na vetrobransko steklo...to pa se nebi potem vredu kon?alo...tako da raje tako kot je kot pa kaj drugega...

 

sicer se pa mazda?em ne zgodi veliko...nisem ?e sli?al da bi se kdo huje ranil z mazdo...

kaj ponuja mazda pri varnosti je dokaz pri moji...94letnik in ima 2×airbag in abs

pogleda? kakega renoja al pa fiata za tak letnik pa ?e servoja nima...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry:

 

No danes se mi je zgodila ena precej neprijetna zadeva z mojo mazdico...

 

Na cesti med Novo Gorico in Tolminom se mi je s hriba na cesto sesule skale.....par komadov velikih kot fuzbal ?oga.... :angry:

Seveda mi ni uspelo reagirat in se z avtom pravo?asno odmaknit..... in sem s hitrostjo pribli?no 80km/h nagazil direkt v njih.....

 

Najprej mi je skorej slabo postalo ker sem dejansko mislil da sem pol avta pustil na skalah.... pol pa ?e zvok ko sem se ustavljal in je ru?ilo kot da motor vle?em po tleh.... :(

No kasneje se je izkazalo da sem med mojim ustavljanjem s seboj vlekel ?e 2 skale zabite pod avtom...od tod bil ta zvok....

Ko mi je kon?no s pomo?jo ?tirih delavcev ki so se slu?ajno zna?li tam uspelo odstranit skale izpod avta sem se po?asi odpeljal do najbli?jega mehanika ki lahko uzdigne avto da vidim dejansko stanje...

 

Izkazalo se da so ostali vsi vitalni delu po nekem ?ude?u celi...?e zdej ne vem kako.... <_<

 

No kasneje sem se vrnil nazaj, poklical policijo da smo zapisnik za kasko nardili in to je to...

 

Zaenkrat mam ob?utek da je z avtom use ok...in razen po?enih stvari ni utrpel huj?ega.....

 

Bottom line:

 

Po?en branik

Po?ena za??itna plastika od karterja

po?en notranji blatnik...

In po?ena ?e ena druga plastika.....

 

IN PA Verjetno zvit kon?nik od desne gume..... :(

LP daVid

 

 

Samo,da si ok...avto se bo ?e porihtal.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu jako neugodno - a zato cinca? da ne bi ?el na slalom, ker nisi ziher, ?e je z avtom vse OK?

 

 

 

Sem pa imel tudi sam eno tako butasto izku?njo z "na cesto padajo?imi stvarmi" - lansko zimo se peljem po eni cesti izven naselja in kak?nih 20 metrov pred mano se odlomi ledena kepa iz kupa naplu?enega snega in se zvali direktno na cesto. Bremzat ni blo ?asa, nasproti pa en avto tako, da sem direkt z ene 60 napi?u ta kos ledu. Odbija? je na spodnjem robu po?il v dol?ini 5 centimetrov pa je bila zgolj kepa iz zmrznjenega snega premera 30 cm, tako da ?e je samo to kar si napisal si jo ?e poceni odnesel - ker z 80km/h v trde skala :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je mogu bit pa grozen zvok, kaj. ko se ustavlja?, pa ve?, da pod sabo vle?e? skale. me kar skomina. me veseli, da ni bilo kaj huj?ega.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry:

 

No danes se mi je zgodila ena precej neprijetna zadeva z mojo mazdico...

 

Na cesti med Novo Gorico in Tolminom se mi je s hriba na cesto sesule skale.....par komadov velikih kot fuzbal ?oga.... :angry:

 

Kdor ne pozna tega dela ceste je presene?en posebno spomladi je res prava katastrofa zaradi padajo?ega kamenja! Meni je pred leti prebilo popolnoma novo prednjo gumo, pa sem mel ?e sre?o, da nisem letel v So?o... Prijatu pa je skala prebila karter, cel kup stro?kov, pa sitnosti ker je tam znak pozor kamenje pada, pa ni imel nobene pri?e, ki bi potrdila, da je padlo kamenje prav tisti trenutek, skratka sranje! Zato vsem, ki boste vozili po tej cesti: PREVIDNO!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja, kot domacin na tej cesti lahko povem, da mas se sreco da ni kaj hujsega. Ponavad je s to cesto tako: najprej se peljes iz Tolmina proti Gorici pocasi da preveris stanje kamenja na cesti, sele nato lahko za nazaj vozis hitro...

 

sicer pa, upam da bos vse dobro uredil...ceprav bi bil sam verjetno precej razp.... zaradi take stvari.

 

LP

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej sej lih to je najbolj grozno...da nisem vedu da so skale...sem mislu da pol avta vle?em za sabo..... :lol:

 

 

jutro!!

 

malo za ?alo malo za res!!!

Na poti proti domu imam tudi jaz 2 odseka kjer se posuva kamenje!!!!

Sm pa glig tko nabasu s puntotom!!!!!(ni? huj?ega razen presekane gume)

Na sre?o sm mek vsaj nekaj prostora za odvit!!!!!

 

zate pa dobr da ni huj?ega!!!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imel si tudi sre?o da ni na sprednje steklo padla skala, potem bi pa bila ?tala....no vsaj upam da bi bo kasko oz. teli cestarji krili ?kodo. Kako je s tem ?e ti padajo?e kamenje razbije avto? Mora? vse kriti sam ali oni krijejo, verjetno je tudi kak?na zanka v tabli za nevarnost padanja kamenja v igri pri takih zadevah?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno je tudi kak?na zanka v tabli za nevarnost padanja kamenja v igri pri takih zadevah?

 

To?no tako,na ?alost.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao david....ma booogiiiii....pa boga mazdica...upam, da cimprej porihtas, pa da bo zavarovalnica kaj prispevala...pismo :(

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Torej.... u ?etrtek sem se ustavil na GAMI da pregledajo kako je stanje na avtu.... in je kar grdo use skupaj... <_<

 

 

Torej zamenjati morajo:

-komplet most

-desno vilico

- desno prednje plati??e

-desno notranjo plastiko blatnika

-plasti?na za??ita motorja

-?e eno drugo plastiko

-komplet prvi branik....

 

 

 

:jupiii::ouje:

 

 

?kode za pribli?no kakih 600 k sit....... <_<

 

 

?E dobro da je kasko..... :bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KVA......... ?zmeden??zmeden?

 

tolk!!!!!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?kode za pribli?no kakih 600 k sit....... <_<

 

Pa kaj si ti dobo polovico Alp na avto?? :P:D Dosti ?kode se mi zdi.... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja je kar ?kode....no al pa ne.... :ne vem:

 

?e malo je glede na to kolko bi bilo ?e bi kamen zadel karter..... :P

 

 

No desna guma mi je za 2 cm zamaknjena nazaj.....

 

Je pa tako..... most pride skorej 300k sit al neki manj.....

 

 

Vilica okoli 40 al 50k sit

branik komplet nekaj ?ez 100 k sit

 

plastike ???? sit + delo,,,

 

 

Suma sumarum smo tukilele.... :jupiii: :mi pijemoo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja je kar ?kode....no al pa ne.... :ne vem:

 

?e malo je glede na to kolko bi bilo ?e bi kamen zadel karter..... :P

No desna guma mi je za 2 cm zamaknjena nazaj.....

 

Je pa tako..... most pride skorej 300k sit al neki manj.....

Vilica okoli 40 al 50k sit

branik komplet nekaj ?ez 100 k sit

 

plastike ???? sit + delo,,,

Suma sumarum smo tukilele.... :jupiii: :mi pijemoo:

 

A ti je zavarovalnica ?e ocenila oz. odobrila (cenilec) povrnitev ?kode?

Ja cifra je kar velika, kak?en kasko pa ima? 100% ali...?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.