Skoči na vsebino

Lakiranje ALU feltn


ReDevil

Priporočeno sporočilo

V planu imam pobarvat Alu feltne na ?rno matt barvo in to tko da bi barva neki cajta gor obstala! :bravo:

 

Pa me zanima, ?e je to ?e kdo delal, jaz imam v planu, da najprej z nitrotom razmastim celotno zadevo oz. odstranm svinarija, pol primer (prajmr) za kovino nanesm in na konc finalno barvo, samo ne vem al sem ?e kej pozabu kar bi blo nujno! <_<

 

?e je kdo to ?e delal oz. obvlada sceno naj pove, kako se tej stvari stre?e! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti jih najprej s ocisti z razredcilom, nato zbrusi, da ne bo gladka povrsina (na laku barva ne ostane dolgo). Ce feltne nimajo odrgnin ter udarcev, jih ni treba kitat, temvec samo das primer, nato pa barvo...

v kolikor so odrgnine manjse, komaj opazne, das najprej primer, nato spric kitm, ki ga kasneje zbrusis z 1200 papirjem, nato barvo...

 

srecno, pa brez podpisov :)

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil po moje je dobr da ti feltne da? speskat pa pokitat ?e so kje udarjene ali spraskane in pobarvat na tvojo ?eljo!!!!!

?e bol? pa je da pra?a? tipa k popravla feltne,je tle na forumu!!!

 

Glej pod MALE OGLASE temo POPRAVLAM ALU PLATI??A

 

on bo najbol vedu!!!

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja stari, ?e so spraskane pol bo najbolj naprej peskanje+kitanje. Pol nanesemo prajmer (po pol ure vodobru?enja) pol pa ?e barvo.

Drga? mam jaz vse razen peskanja. Lahko tam pr men na servisu urediva (?e ne zahteva? glih profi zadevo).

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislm da ho?e narest eno ugodno in hitro varianto.

 

ja najprej uper feltno, pol jo z vodobrusnim papirjem celo prebruse?, manj?e praske lahko tko sprav? vn zatem feltno spuca? in razmasti? (obstajajo razni clean pripomo?ko kot tudi razma??evalci).

 

pol pa v roke sprej in barva? v tankih plasteh, ?ene rada barva ste?e in ni lepo za vidt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.