Skoči na vsebino

mazda 323 1.5i VS. Astra 2.0TDI


Priporočeno sporočilo

vidim, zatvorili ste moju temu :angry: ; pa sam odlu?il otvoriti novu!

 

naime ovako:

ja i fren smo i?li da utrkicu cca. 400m. on vozi OPEL ASTRA 2.0TDI oko 100KS - 2000 godiste - gume 195/70/15; a ja sam vozil svoju mazdu BENZINCA 1.5i 90KS - 1995 godiste - gume 195/50/15.

 

'utrka' se odvijala na cesti sa semoforom.. oboje krenuli na zeleno! kaj se ti?e voza?kog iskustva oboje smo tu negde.. automobili se nisu ?parali (u igri je bila runda)..

 

prvih par metara vodila je astra ali uskoro je mazda u?inila svoje i astra je ostala za polovicu mazde iza mene... :blink:

 

e, pa jo? jednom sam i svom frendu skeptiku (koji je bio uvjeren kao i vi..) dokazal da je benzin bolji.. :P

 

nadam se da bu ova tema ostala ovdje i da nebu bilo zatvaranja (ili su administratori antibenzinci??)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ne bom rekel samo tole:

A mora? provocirati? Folk si kupi bencina ali pa dizla po svoji ?elji in ne vsiljuj jim svojega, ?e ga no?ejo! Mnenje jasno, ne kaj drugega. :hohoho:

Jebiga o?itno Oplovi 2.0 100 konjski dizli niso narejeni za pospe?ke ampak ko se on pripelje na bencinsko pa vseeno pri?para saj gre manjkrat kot ti. ;)

Zdravek prosim nehaj ?e delati teme Dizli VS Bencinarji! :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj, to mora? biti posebno talentiran za tak nekaj? ili? :angry:

- tak se razgovara? kao neki bebek.. ko tip koji je prvi put sjel za volan!!!

 

Daj ?e ma? tako velika jajca kot gobec pridi v Maribor,pa da probava en drag z mojim pampers bomberjem...ti ma? itak ultra ?portni avto, jaz pa familijarni enoprostorec,tako,da ne bi smelo bit neke panike zate. OK??? Al si samo glasen preko tipkovnice??

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj, to mora? biti posebno talentiran za tak nekaj? ili? :angry:

- tak se razgovara? kao neki bebek.. ko tip koji je prvi put sjel za volan!!!

 

ja, kdo nek je otrok...

teb so v?e? bencinarji, men pa dizli, pa daj ?e enkrat mir s tem

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men pa so u?e? samo ?ENSKE!!!! :hohoho:

 

Honda,Mazda,Tojota,....)

 

 

dobrojutro vsem!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj ?e ma? tako velika jajca kot gobec pridi v Maribor,pa da probava en drag z mojim pampers bomberjem...ti ma? itak ultra ?portni avto, jaz pa familijarni enoprostorec,tako,da ne bi smelo bit neke panike zate. OK??? Al si samo glasen preko tipkovnice??

lp vuk

 

je pa i?el bi ja v maribor - ali zna? da benzinci jaaaaaako puno tro?e; pa neznam dal bu mi dosta benzina do tam.. :blink:

 

ja niti jemput nisam rekel da imam ultra ?portni auto jer nemam. ja imam najobi?niju 323f-icu; a ja sam vam sam ovdje napisal kaj sam probal. vi sad mo?ete srat po meni i svim hrvatima (kak je netko od vas napisal da zna od kud su budale..); i tu se sad vidi da problem nije naravi za dizel i benzin neg je tu u pitanju mr?nja pojedinaca...

vidim da ste jedino meni zatvorili temu i to mi nekaj govori - da nisam ba? po?eljan..

 

zbog to ga ba? i nemam volju vi?e dolaziti na ovaj forum...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vidim da ste jedino meni zatvorili temu i to mi nekaj govori - da nisam ba? po?eljan..

 

zbog to ga ba? i nemam volju vi?e dolaziti na ovaj forum...

 

Nije istina - i meni!

 

Ali pona?a? se ba? kao neka beba!!!! Pa nema to veze sa hrvatima!!! :rozico:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je pa i?el bi ja v maribor - ali zna? da benzinci jaaaaaako puno tro?e; pa neznam dal bu mi dosta benzina do tam.. :blink:

 

ja niti jemput nisam rekel da imam ultra ?portni auto jer nemam. ja imam najobi?niju 323f-icu; a ja sam vam sam ovdje napisal kaj sam probal. vi sad mo?ete srat po meni i svim hrvatima (kak je netko od vas napisal da zna od kud su budale..); i tu se sad vidi da problem nije naravi za dizel i benzin neg je tu u pitanju mr?nja pojedinaca...

vidim da ste jedino meni zatvorili temu i to mi nekaj govori - da nisam ba? po?eljan..

 

zbog to ga ba? i nemam volju vi?e dolaziti na ovaj forum...

 

Torej te je samo gobec....tudi ok.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in za?ela se je igra KDO BO KOGA :hohoho:

 

poberam stave!!!!

 

 

BV usekup

(mejte se radi :bravo: )

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in za?ela se je igra KDO BO KOGA :hohoho:

 

poberam stave!!!!

BV usekup

(mejte se radi :bravo: )

 

:hohoho::hohoho::hohoho: Stavim na Vuk-a (diesel power) :hudicek::hudicek::hudicek:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj nasvet:

 

?e se nam ve?ini zdi omenjena tema bedasta, pa? ne odgovarjajmo na provokativne trditve in se neudele?ujmo nekonstruktivnih debat.

 

Primerjanje diesla in bencinca z vzporednim pospe?evanjem pa ni vredno niti komentarja.

 

 

B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj mi je jasno od kot so butalci... :P

 

 

napisal da zna od kud su budale..);

 

Majstore.... pa to ti nije isto.... budale in buTale..... read some books first....

:bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

omg kaj se vi grete... ta tema nima konca, ne kraja

 

dizel in bencinar sta 2 popolnoma razli?na motorja.. ne more? jih primerjat po prostornini..

2.0 d, 2.0 TD, V6.. turbo... bla bla...

 

tolko da ne za?nete ?igav foter je mo?nej?i :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tolko da ne za?nete ?igav foter je mo?nej?i :hohoho:

 

Hmm,zanimiva tema.... <_<:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede na to da si dal to temo pod "tehnicne tezave, vzdrzevanje in stroski, potem je Astra sigurno imela manjsi strosek kot ti na tej "dirki" :D

 

:bravo::hohoho: Labi-dizela?-press! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moje mnenje:

 

dizel - dru?inski avto, ki poskrbi da ob pogledu na povpre?no porabo glava ne boli..

 

bencinar: vsenamenski.. (za zdravkota in ostale) tud ma?ina ki gre v obrate in ni va?no kolko spije, samo da leeetiiiiiiiiii

 

zato.. sem zagovornik obeh strani!

 

Je pa res da 2.0 turbo bencinar in 2.0 turbo dizl... hmmm realno no..

bencinar dirkalnik, za dizl pa je turbo nuja ker druga?e pa? sploh ne potegne...

 

torej se primerjat obeh motorjev NE DA

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.