Skoči na vsebino

Gostinska ponudba


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Rde?iVrag prihaja iz bli?ine Kamnika, pa dostkrat ga stara mazda kam po SLO "zapelje" pol pa je slej ko prej treba tut kej pojest, pa naj vsak kaj napi?e kaj je v bli?ini njegovga kraja kaj fajn! <_<

 

Glede na to da ?lovek se ?e najbol naje od kake pice, pol tut velikrat glih to jem in moram re?t da na na?em koncu se mi zdi ?e najbol?a zadeva HRAM GORJAN - Komenda (od Kamnka proti Kranju), kjer je Kra?ka res najbol?a, kar sem jih kdajkol poslal po prebavnem traktu! :P

 

Drga? nasploh najbol?e pize za moj okus imajo v Pivki (David bo vedel), nekje ob cesti je total kme?ka o?tarija navzven, HERMAN po imenu, ampak za jest imajo pa specialno! Zraven pice ti dajo ?e neko ?esnovo in feferonovo olje, tko da je zadeva ?e bolj okusna, pa seveda doma?a skuta ne sme manjkat! :ljubezen:

 

Pol pa (za Labija), kar se ?evabd?inic ti?e (pozabmo na Ba??ar?ijo), imajo ful dobre ro?tilj produkte v podhodu Metalka - LJ centr, okrep?evalnica Ajda, pa dost ugodne cene in pa v ?tepanskem naselju v bli?ini Jak?eve ulice oz. glih nasproti ?ez cesto od Olive! Kolk se tam dobro je, to morate probat, kdor ?e ni! :danzoman:

 

Kako je pa z gostinsko ponudbo in kok ste zadovolni drugje po SLO, zanimajo me komentarji, pohvale in kritike, da vem tut kje se niti pomotama ne smem ustavit! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V totem koncu in za moj okus:

 

- kitajska restavracija EMEI na Duple?ki cesti 133 - Brezje - 02/4617811

- pohana pipika - restavracija Pri Lipi na Lackovi cesti 44 - 02/6131733

- gril zadeve - restavracija Balkan Express - Pesni?ki dvor 11 - 02/6406060

- pizze - pizzerija ALI - Tovarni?ka cesta 10 - 02/2500520

- tortice - Pohorska Kavarna - Ob ribniku 1 - 02/6141500

- narezki (doma?i) - okrep?evalnica JO?T na Urbanu - 02/6231001

.

.

.

 

Seznam se lahko ?e kar podalj?a, ampak naj bo to dovolj za danes.... :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rde?iVrag prihaja iz bli?ine Kamnika, pa dostkrat ga stara mazda kam po SLO "zapelje" pol pa je slej ko prej treba tut kej pojest, pa naj vsak kaj napi?e kaj je v bli?ini njegovga kraja kaj fajn! <_<

 

Kako je pa z gostinsko ponudbo in kok ste zadovolni drugje po SLO, zanimajo me komentarji, pohvale in kritike, da vem tut kje se niti pomotama ne smem ustavit! :ne vem:

 

?e bo? kaj okrog prvega maja namenjen na obalo, potem ti priporo?am, da se ustavi? na kaki "osmici " na Krasu, kjer ful dobro in poceni je? doma?o hrano na kmetiji, ki osem dni odpre svoja vrata hrama in kuhinje vsem la?nim in ?ejnim ?e od ?asa Marije Tereze naprej! :jupiii:

 

Kje, kdaj, kako, itd. poglej tu:

http://www.osmice.info/slo/

 

Toplo priporo?am, bo? navdu?en :mi pijemoo:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja hermana poznam...res so dobre pice.... hm... ilirska bistrica rastavracija ?KORPIJON.... je tudi pizzerija...

 

 

Tudi grem dostikrat na kake morske zadeve al pa tipsko doma?e kosilo..... zeloo zelo dobra postre?ba..

 

 

Off Topic... RoKo s kje pa si ti??

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo izvedliva ideja!!

 

 

se zmenmo za kako ve?erjo ali kosilo u kaki gostilni pizzeriji ali kitajski!!!

 

Sam pa prisegam bol na kitajsko in morsko hrano pri BOTRU-Vrhnika!!!

 

 

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja hermana poznam...res so dobre pice.... hm... ilirska bistrica rastavracija ?KORPIJON.... je tudi pizzerija...

Tudi grem dostikrat na kake morske zadeve al pa tipsko doma?e kosilo..... zeloo zelo dobra postre?ba..

Off Topic... RoKo s kje pa si ti??

 

Vino, amore, makaroni....

:D

 

GO

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vas pot zanese v Postojno in boste la?ni morate, ampak res morate obiskati pizzerijo MINUTKA!

Hrano imajo fenomenalno!

 

Kar se pa kme?kih gostiln ti?e pa je zame no'1 gostilna MLIN v Dolenji vasi (v Seno?e?ah zavije? levo preko zeloo ozkega mostu pol pa samo po cesti se dr?i? levo, pa sej so itak table).

 

Toliko z moje strani.

Dober tek!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je pa nekako takole, verjetno bom ?e kak?no spustil :blink:

V Lj:

- Pri Noni (Vi? - stavba Canon)

- Kopa? na Brezovici (odli?na doma?a hrana)

- AS v centru (seveda za mene rajo zgoraj :hohoho: )

- odli?no ita. hrana in pice imajo tudi v tisti "gostilnici" nasproti WTC-ja, ime mi je u?lo iz glave :hohoho:

- Kaval na Brodu

- pala?inke v Romeu - stari del mesta, samo ?e dolgo nisem bil in ne vem ?e je ?e ok

- tortice v Galeriji grad na Vi?u oz. Ro?ni dolini

- dobra kosila in pice imajo tudi v Piceriji Be?igrajski dvor (zelo pogre?am to gostilno odkar smo se s slu?bo preselili drugam, ker zdej jem v Mercatorju in to je tak podn od podna samo ?e je sila je sila :hohoho: )

- kitajske: tista ko zavije? iz Dunajske proti Gameljnam za mostom ?ez Savo), ostale so tudi ok, samo ta mi je najljub?a

- seveda ne smem spustiti ?evapov s kajmakom in tur?ko kavico iz HARAMBA?E :bravo::jupiii: ...tudi v Napoliju v jar?ah so imeli odli?ne, ?eprav imam ob?utek da je kvaliteta padla

- Jurman v Fu?inah je tudi super, tudi morsko hrano imajo odli?no

- v Rate?ah sem jedel Gostilni pri ?erjavu in ?e eni prej (se ne spomnim dobro imena), ki slovi po odli?nih pohanih pi?kah, nazadnje sem tam videl tudi nekaj kvazi high sosajati SLO scene, ampak cene so primerne, kelnarji vredu, tud za zajebancijo, je pa potrebno rezervirati v naprej, sploh zve?er

- pa ?e bi se jih najdlo nekaj, pod gorjanci na belokrajnski strani, ?entjernej na dolenjskem, tudi nekje na primorskem sem enkrat jedel v neki doma?i gostilnici (stre?eta in kuhata samo mo? in ?ena), hrana pa wooooffffff, samo se imena ne spomnim, jo je pa kar te?ko najti, poznavalci jo pa dobro poznajo.

...no dost sem se razpisal :hohoho::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Roko, 8ice poznam tudi samo zeeelo dobro (biv sem ?e parkrat), tko da bi blo ful fino da bi se mazda?i udele?il kake osmice - v obliki sre?anja, pa obenem ?e mal spromoviramo na? forum! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gostilna Francl

Zagrad 77, 3000 Celje, Tel: 03/ 492 64 60

 

Restavracija Vnukec

Ob Bla?ovnici 86, 2341 Limbu?, Tel: 02/ 614 22 00

 

Gosti??e Pec

Spodnja Selnica 1, 2352 Selnica ob Dravi, Tel: 02/ 674 03 56

 

Pizzerija Sidro

K ?olnarni 41, 2354 Bresternica, Tel: 02/ 623 11 01

 

Grill Ranca

Dravska ulica 10, 2000 Maribor, Tel: 02/ 252 55 50

 

Gostilna Galeb El restaurante la gaviota

K ?olnarni 29, 2354 Bresternica, Tel: 02/ 623 11 00

 

Pizzerija Kuki

Cigonca 15, 2310 Slovenska Bistrica, Tel: 02/ 818 08 88

 

Pizzerija Picikato

Teharje 21, 3000 Teharje, Tel: 03/ 541 10 10

 

 

 

.............................

 

 

 

Zaenkrat bo dovol, ima? ?e dosti dela

 

:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Roko, 8ice poznam tudi samo zeeelo dobro (biv sem ?e parkrat), tko da bi blo ful fino da bi se mazda?i udele?il kake osmice - v obliki sre?anja, pa obenem ?e mal spromoviramo na? forum! :danzoman:

 

Yes, toooo ti je ideja! :jupiii::jupiii:

 

Poglej, prav pred prvim majem okoli 21. 4. za?nejo, mislim da kar dve 8mici tu blizu mene, kaj ?e bi se dogovorili za recimo 27. 4 - praznik, lep dru?inski izlet na Kras, odli?na doma?a hrana in pija?a, lepo vreme naro?imo "zgoraj". mislim, da bi bili tudi ostali forumovci navdu?eni! :ouje: :mi pijemoo: :cheers:

 

Torej ?e smo ZA sre?anje se dogovorimo! :bravo:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo kdo v okolici Ljutomera pa mora obiskovat Pizzerijo Oxigen ki ima meni osebno najboj?e pice v celi sloveniji...jedel ?e marsikje in ?e ni bla nobena boj?a :)

najboj?o kra?ko pico imajo v Banovcih pri Ljutomeru(blizu kopali??a Banovci)

 

Potem zelo dobro hrano imajo tudi Na gmajni,v kraju RAZKRI?JE 21 B

to je malo ven z Ljutomera :)

 

?e kdo ho?e hamburger pa mora v MS k Pajda?u zraven avtobusne postaje oz trga

 

?e pa koga zanima kje so dobre pija?e me pa naj pokli?e :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa koga zanima kje so dobre pija?e me pa naj pokli?e :cheers:

 

He he,te pa res ni te?ko najt! :D Gre? v gostilno pa naro?i?! :bravo: Povej raj?i,kako pija?o ma? v mislih,vino?? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Tut tale tema je zrela da se obudi iz zimskga spanja, vsaj z moje strani! <_<

 

Cca 2 tedna nazaj sva bla z eno gospodi?no na Vrhniki, pri Botru. V?asih je bla to slavna picerija, pa dobr se je jedlo. Pa sva naro?ila vsak eno okroglo zadevco, ona morsko, jaz pa s tuno, no dobila pa sva eno najbol gnilih pic kar sem jih v ?ivlenju jedu, total brez okusa, fuuul mejhne, nenalo?ene, cena pa niti ne tako ugodna! Zdej da boste vedl kaj pomen da ni bla glih velka - premer 28 cm! <_<

 

No pol ko je kelner vpra?u ?e je blo ok, sem mu kar direkt povedu, da sva vse kej druzga pri?akovala in da nisva lih navdu?ena, pol se je pa zgovarju, da so se bolj specializiral na morsko hrano, razne ribe itd, ampak pol naj pa? ne bodo ve? picerija, sicer pa ?e bodo ?e naprej tak?ne pekl, pol se jim itak ne pi?e dobro! :danzoman:

 

Povzetek: DrekNaPalci! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ooo,ReDevil,zaj si me spomno na cajte ko sn bil v vojski na Vrhniki.... <_< Takrat sn dosti hodo v to picerijo in morem re?t,da so mi ble pizze takrat tam zakon! :bravo: Res ?koda,da stanje ni ve? tako,ko je blo.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na botra gres zaradi morskih jedi ne zarad pic! zadnjic sem jedu polnjene kalamare pa so bli odlicni! :bravo:

 

Joj, sam ne mi kalamarov omenjat... Sploh pa ne Jadranskih... Mljac!!! :)

 

kar se po mojem mnenju in izku?njah morskih jedi ti?e, ja tako da dlje kot si od morja ve?je sranje oz. dreknapalci dobi?.

Samo sve?a riba je dobra riba :bravo:

 

Sve?a in na dveh nogah... :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, sam ne mi kalamarov omenjat... Sploh pa ne Jadranskih... Mljac!!! :)

Sve?a in na dveh nogah... :P

 

In v horizontali seveda. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.