Skoči na vsebino

Hitrost


zemir

Priporočeno sporočilo

:hohoho::hohoho:

 

ta je pa fenomenalna!!!!!

 

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uu,sn se kr vstra?o onega bikera!! ?zmeden? Druga?e pa je na ?alost preve? takih situacij! :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm kako so to posneli? ?lovek se mi zdi se je prav zares zabil vanj ej! :blink:

 

He he,se vidi da je lutka! :D Ko se zabije mislim,ko se pelje mimo je pravi! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

<_< Vsake gare gredo hitreje kot moj Japonc... :vskalo: Klinc pa tak Japonc, ko gredo Clioti 1.4 in Petke hitreje.... :mi pijemoo:

 

ne sekiraj se - po klancu navzdol ni problem tudi s 60 konji (in oslom za volanom) dose? 190 po ?tevcu. Tud moj Wartbi je imel 60KM in ko sem mu omejevalec izklopu je ?el po vrhni?kem klancu 190. Ma?ina je pa tako tulila kot na dirkah :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< Vsake gare gredo hitreje kot moj Japonc... :vskalo: Klinc pa tak Japonc, ko gredo Clioti 1.4 in Petke hitreje.... :mi pijemoo:

 

starej?i clio je hitrej?i, manj ?re, ima ve? prostora (in tudi malo ve? konj) kot polo, pa ?e registracija je cenej?a
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

starej?i clio je hitrej?i, manj ?re, ima ve? prostora (in tudi malo ve? konj) kot polo, pa ?e registracija je cenej?a

 

Starej?i Clio (l.94) 1.4 je hitrej?i, ?re mu 12 litrov, zadnje sede?e je ven pometal (ima tudi manj konj-75)... Ampak od kje tebi Polo?????? jaz imam Mazdo 323 C 1.5 88 konjsko... :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fiat punto 1.2 60 konjev (izlgeda da 60 konjski avti so najhitrejsi :) )

 

?e avto ni predelan, dose?e to hitrost edino po klancu navzdol kot prvi Boss, druga?e pa ?tevci navzgor ful la?ejo pri ta majhnih avtih, zajla se namre? nateguje kot elastika, ker se pregreva.... :D:D

?zmeden?:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja 106ka 1.1 60 konjska je ?la po ?tevcu v dolino najve? 175. :ne vem: Gume pa namesto 155/70 R13 so bile 175/60 R13 Po ravnini je ?la najve? 150-160. Zato pa ne verjamem ljudem, da njihovi mlin?ki letijo 200, ?e ne morejo! Fizi?no nemogo?e, da gre po ravnini toliko. Edino kolegu, ki je ?el s Celico (ta stara) 1.6 90 konjsko verjamem, da je ?la ?ez 200 malo v dolino in malo pod 200 po ravnini, zaradi aerodinamike. Ne pa Punto in Petka, ki sta aerodinami?na pribli?no toliko kot omara. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e avto ni predelan, dose?e to hitrost edino po klancu navzdol kot prvi Boss, druga?e pa ?tevci navzgor ful la?ejo pri ta majhnih avtih, zajla se namre? nateguje kot elastika, ker se pregreva.... :D:D

?zmeden?:D

 

itak da je bil klanc pa se stirje smo bli noter...pol smo sli celo vec kot 190 ...mladost ludost

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.