Skoči na vsebino

ALU PLATI??A


Ciko boy

Priporočeno sporočilo

  • 4 tedne kasneje...

He he,to ti bo pa na? Dr.Labi do potankosti razlo?o! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

platisca so ok

ET : ce poenostavim, ce je ET manjsi kot serijska feltna pol ti strli navzven, ce je pa vecji kot serijska potem stoji platisce bolj noter.

te k jih mas ti so v redu.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vendar si mu pozabil povedat da bodo povsej verjetnosti tale plati??a v zadnjih blatnikih strugala ker je zelo malo prostora od zadaj... Tak da jih bo treba ?irit... To se bo zgodilo ?e bo avto nalo?en ;)

 

Eh, ni panike - se blatnik malo polika pa je - jaz sem skoraj 2 cm v ?irino pridobil!!! :jupiii::jupiii::jupiii:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

evo felne od mojga prvega avta, sm mislu da bi 16 gor devu pa mi je pol prevec dnarja ze slo za avto, (nism planiru tega modela) pa so mi ful dobre felge in bom te verjetn pustu gor za stalno

 

gume so 195/50/r15 spredej goodyear, zadaj kleber

Objavljena slika

 

 

aja, lep pozdrav, sem nov na forumu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokaj lepe felne,samo tu se zaj vidi kak visok je avto.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ce kdo mogoce isce kaksne Japan style feltne prilagam ta link http://www.rarerims.co.uk/alloys.php

Rok dobave majo navadno tam okoli 5dni, cene so seveda v funtih in veljajo za komplet 4ih.

Tu so bile tudi narocene moje ki so na hondi, z postnino vred je bila pa cena 135k sit za 15ke :bravo:

Tako da ce ima kdo zeljo po lahkih (moje le 5kg) JDM style feltnah, kr narocit :D

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.