Skoči na vsebino

Vo?nja RX8ke!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

A je kdo od vas ?e vozil RX8ko, ker me ful mika, da bi ?el kam na testno vo?njo, zdej pa ne vem al se da to kje zmenit, al bo treba moje mo?ne zveze uporabit in kontaktirat Wildcat, pa da potem mogo?e ona kaj zrihta! :P

 

Ful bi se peljal en giro s takmu strojam! :bravo:

 

Vem da Ap?ih je vozil RX8 od Manko?a, pa zdej glih Manko?a ne morem it fehtat ?e mi jo posodi za par minut! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 129
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Js sem jo vozil :P .

Zanimiw filing, ?isto druga?e kot "normalni" avti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blindek, reDevil....

enostavno gre? v salon, kot resna stranka (urejen ) - poka?i interes za nakup, ko gre? na testno vo?njo - po dogovoru, ali vozi? ti ali prodajalec iz salona (?e vozi? sam, podpi?e? zavarovalno polico, ker odgovarja? ti za avto tisti ?as) - vse je po dogovoru. za ve? vpra?aj Wildcat

jaz ?akam da pride CX7

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(?e vozi? sam, podpi?e? zavarovalno polico, ker odgovarja? ti za avto tisti ?as) - vpra?aj Wildcat

 

 

 

To pa nisem ?e nikoli podpisal....vse testne avte ki sem do sedaj imel sem samo dobil klu?e in ?el.... brez problemos.... :bravo:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainY

ker odgovarja? ti za avto tisti ?as

kar pomeni da ?e povzro?i? nesre?o (po nevem kak?ni naklju?ni nesre?i) sam krije? ?kodo.. katero.. vo?enega avtomobila in tistega v katerega si se zaletel ali samo tistega v katerega si se zaletel?

a niso kasko zavarovani? al pla?a? kak?ne procente? bonifikacija se od?teje tebi?....

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor je meni poznano, so testni avti itak kasko zavarovani - prvi? sli?im, da bi moral za testno vo?njo karkoli podpisovat ... :ne vem:

Poznam primer, ko so testnega Renaulta razbili, pa ni bilo nobenih stro?kov za stranko! ?zmeden?

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jo tudi ?e vozil, pa moram re?i da sem imel me?ane ob?utke glede avta.

Avto zelo lepo (enakomerno) pospe?uje v vseh obmo?jih vrtljajev, sedenje, polo?aj za volanom je odli?en, najve?ji biser pa je zagotovo menjalnik, ki se prestavlja s tako lahkoto kot v neki igrici, hodi so neverjetno kratki, u bistvu uporablja? samo zapestje :bravo: .

Navkljub vsem tem lastnostim sem imel grenek okus v ustih ko sem zapu??al avto, zakaj?

Zvok ki ga avto proizvaja, je katastrofa, kot bi se usedel na mlin?ek pa gasa. Nobenega rohnenja, nobenega bobnenja, tresenja....avto je preve? tih!

S tem avtom ne i??e? tunelov, ?koda!

To je samo moje osebno mnenje, tako da ne se obe?at na moje besede!

Aja, pa za ta dnar bi jst kupu raj? kej druzga. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...mi smo vozili RX-8 z ATH-jevim izpusnim sistemom.

smo ugasnili radio in odprli stresno okno, da smo lahko poslusali zvok izpusnih loncev....kot kasen cestni motor slin slin :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@madmax

Ja,kakega "american muscle" zvoka iz tega "?vohnega"motorja res ne bo? ven spravo.... <_<:D Ampak,kot so ?e de?ki rekli,se ga da popravit malo! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah na ta na?in sva enkat pr?la s kolegom v Acosmos, pa sva hotela RX8 malo peljat, je niti (baje) niso imeli, potem sva ?elela tanovo MX5, je niso mel testne, pol so nama pa? "podtaknil" M6 120 traktor, o vtisih v njej pa sem itak napisal v temi pod splo?na debata! :ne vem:

 

Tko da zdej ko nasledni? odpelem iz mazda salona enga stroja, ho?em da je RX8, no al pa ?e imajo kje RX7 biturbo! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainY

no al pa ?e imajo kje RX7 biturbo!

 

:hohoho: optimist.. tud ?e bi jo imeli je sigurno nebi imeli zato da se divjaki (obo?evalci) hodimo tja naganjat z njo..

 

bi bil bol unikatno-razstavni eksponat glede na to da jih ne delajo ve?..

 

bi pa naj pri?la nova rx-7 ven ampak o tem se ?e dooolgo samo govori.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja RX7 je ?e vedno najve?ja Wankel ikona. Stroj nad stroji. Uh, mogo?e bo enkrat to mene melo :rozico:

 

Zvok ki ga avto proizvaja, je katastrofa, kot bi se usedel na mlin?ek pa gasa. Nobenega rohnenja, nobenega bobnenja, tresenja....avto je preve? tih!

Drga? pa kar se sounda ti?e si poglej tole (brez turbo, brez nitrous, brez supercharger, samo 2.6 Wankel)

 

http://videos.streetfire.net/video/7C2FE87...F3D584C8FE5.htm

 

P.S: Wankel rules

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Blindek, v avtocenter gre? pa jo pelje?, seveda ?e ti jo dajo, ?e pa ima? poznanstvo pa toliko bol?e :D

 

@ReDevil, sem se spomnil, lahko ti jaz dam mojo Rx-8 za vozit, vendar je na daljinsko vodenje, samo je pa zrihtana fuul od zunaj :D;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ReDevil, sem se spomnil, lahko ti jaz dam mojo Rx-8 za vozit, vendar je na daljinsko vodenje, samo je pa zrihtana fuul od zunaj :D;)

 

:hohoho::hohoho::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa nisem ?e nikoli podpisal....vse testne avte ki sem do sedaj imel sem samo dobil klu?e in ?el.... brez problemos.... :bravo:

LP david

 

formalno je tako, kot sem rekla, kako pa naredi prodajalec, je pa o?itno njegova stvar

pa povej, kdaj je to bilo, kolikor vem, je zadnje ?ase bolj strogo,

bom povpra?ala, kako je v Ljubljani in sporo?im

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

@ReDevil, sem se spomnil, lahko ti jaz dam mojo Rx-8 za vozit, vendar je na daljinsko vodenje, samo je pa zrihtana fuul od zunaj :D;)

 

 

Ej kolk ima? to veliko, pa ali je mogo?e to ta od Nikkota, dej ?e ima? mogo?e kako slikco. Kolega i??e za model?ek bencinarja na dalinca eno ?kolko pa se baje ne da dobit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

formalno je tako, kot sem rekla, kako pa naredi prodajalec, je pa o?itno njegova stvar

pa povej, kdaj je to bilo, kolikor vem, je zadnje ?ase bolj strogo,

bom povpra?ala, kako je v Ljubljani in sporo?im

 

 

No violica da ti s prve roke povem kako je v ljubljani....

 

 

Gama center...ni panike, lahko stestira? avte brez ?esarkoli podpisat, A-Cosmos isto...

 

 

Summit avto....Landrover dealer...tudi BP...dali so mi celo Range Roverja Sport, s ceno 21 000 000 sit za vozit brez spremstva, je pa rs da tja furam fotrovga landija ?e od za?etka.... sam useeno....

 

 

Meni do zdej ?e nikjer ni rablo podpisat ni?... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.