Skoči na vsebino

Prehitra vo?nja


lumpator

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 65
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Izskreno... mislim da to, da ni miril s trdne podlage ne bo pilo vode....

 

Kot je rekel Jures.... najbolj?e je, da si tolk iskren pri sodniku kot si tukaj napisal.. zdraven nalo?i ?e par eksistencialnih razlogov zakaj nujno rabi? izpit bla bla bla...

 

To sem jaz naredu pred leti, ko sem na tabo 50 priletel...hja... 92km/h..... in dobil 120000 sit kazni in 15000sit sodnih stro?kov in seveda 5 pik.... izpit pa mi ni vzela zaradi olaj?evalnih okoli??in...

 

Ni blo naselje, ampak samo neko kri?i??e, ni blo prometa, in v zadnjih 2 letih nisem mel huj?ega prekr?ka... manj?ih pa precej.... :aaaaa:

 

Kakorkoli..... preteklo bo v vsakem primeru ?e nekaj ?asa dokler dobi? povabilo sodi??a... do takrat pa pazi na cesti.... :bravo:

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kje to?no (pr nar al HR) so imeli polcaji ?e radarje na?timane, da ?e ?e je v hi?o ali drevo pomeril, je kazalo npr. 5 km/h, tako da je posledi?no potem bila ve?ja brzina izmerjena tudi prometnim udele?encem! <_<

 

je ?e kdo kej sli?u o tem? :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej ?e si kriv si kriv, najbolje da po?re? in pa? "odslu?i?" kazen pa je mir, ?e se bo? prito?eval bo ?e veliko dra?je in?e kak drug bonus poleg.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor vem so Hrvati po?eli nekaj drugega in sicer so nastavili hitrost (recimo 68km/h) in je bila ta cifra izpisana na zaslon?ku. Nato so to cifro kazali voznikom kot, da so toliko vozili in jih veselo colali.

 

Da bi pa pri nas goljufali pa mo?no dvomim in da so kar realne cifre kot ti jih predo?ijo.

 

Bo pa verjetno res najbolje, da se ?im manj izmika? in ?isto po pravici pove? kaj je bilo. Lahko omeni?, da je bila cesta ?iroka in nobenega prometa ali pe?cev - ?e je bil plo?nik bo? ?e la?je vsaj malo omilil situacijo.

 

?e si "?ist" in nima? neke velike prometne kartoteke in ?e ne bo? krivdo zvra?al na vse drugo samo nase ne in ?e bo? naletel na razumevajo?o sodnico se da marsikaj zmenit. Samo ne bodi aroganten in nesramen ter imej spo?tljiv odnos pa bo veliko veliko bolj zaleglo od raznih for tipa, da je meril nenaslonjen pa brez kape pa ne vem kaj ?e - tega ?ita majo na sodniji vrh glave in take primere ?e toliko bolj z veseljem colajo na maksimalno mo?ne sankcije.

 

v glavnem dr?im pesti, da bo? dobro opravil in nam sporo?i kako je ?lo...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk bi jim ?e reku, da si profi ?ofer, pa da nujno nuca? izpit, da je to "tvoja kruha" (Kliton Bozgo) itd.! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk bi jim ?e reku, da si profi ?ofer, pa da nujno nuca? izpit, da je to "tvoja kruha" (Kliton Bozgo) itd.! :danzoman::bravo:

 

Pa da mu dajo kazen za profi ?oferje :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva pa vem, tle nekak jim ?pila? na du?o (kdor jo ima), da bi ti izguba vozni?kega onemogo?la normalno ?ivlenje! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na du?o pihat ne gre...to je samo moji ?enski namenjen...?e posebi, ko je slabe volje, pa ima dolo?ene izgovore za izvajanje ?isto dolo?ene aktivnosti :)

 

Itak je vozni?ka ?ivljenjskega pomena...kako pa ?em hodit kam drugam? :)

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ekola...dobil pozdrave iz sodnije.

 

Glede na prekr?ek najmanj?a mo?na kazen, zaradi nekaznovanosti v dalj?em obdobju...od 2007.

- 1000? (ne gre na polovico v 8ih dneh...sodi??e tega nima)

- 9 kazenskih

- 1 mesec prepovedi vo?nje

 

Po skraj?anem postopku so razre?ili mene in sebe. Brez vabila na narok, ker imajo vse dokaze proti.

 

Mo?nost prito?be v roku 8 dni, ki pa ni pogoj, da te pokli?ejo na obravnavo, razen ?e je izrecno zahtevano.

 

Rok pla?ila 30 dni, v tem roku lahko zaprosi? za obro?no odpla?evanje, max. 12 mesecev...verjetno s tehtnimi razlogi.

 

Hja...to je to.

 

Mo?gane v glavo, pa sre?no na cestah!

 

PS.: Le?ernost oz. vo?nja na IZI, se ne ?teje pod olaj?evalne okoli??ine...

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al je postopek popolnoma legalen in v skladu z zakonom...

 

raje bi bil pijan, kot da si divjal :P:hudicek:

 

p/s: sodelavcu so hoteli eno in isto kazen kar 2x nalo?iti zaradi slabe komunikacije med sodi??i... k sre?i je prvi? pla?al in shranil vse polo?nice in dokumentacijo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KAALman tko kot povedano, ?isto vse legalno in v skladu s zakonom.

 

Pijan?...mislim, da je manj ?kode, ?e sem bil trezen, je samo eno mese?na prepoved vo?nje.

Ne bo toliko trpelo ne socialno ?ivljenje, ne slu?ba, pa vozni?ke ne rabim ?e enkrat it delat.

 

?e je ?e usoda tako rekla, kot je, sem definitivno na bolj?em. :)

 

Sama kuhala, sama jela!!!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.