Skoči na vsebino

LED smerokazi


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

No zdej sem uradno za?el delati LED sprednje smerokaze, zaenkrat sem razdrl oba srednja ?migavca, LED diode sem tudi ?e nabavil sedaj pa samo ?e izdelat nosilca in lepo zvezati vse skupaj pa bo.

 

Zaenkrat toliko ko pa bom kaj napredoval pa bom objavil kako slikco.

 

 

No tukaj je ena slikca kako izgleda brez oran?nega filtra, levi je brez desni pa z filtrom. Filter je pa samo oran?na valjasta plastika. Tole veliko delajo tudi na kaki 323f da so bolj beli ?migavci in z posebnimi ?arnicami ki so oran?ne samo takrat ko zasvetijo

 

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oj

ne vem kako,najbr? je naklu?je!!!! Ti smernike js pa delam projekt za zadnje lu?i(prav tako z ledicami!!!

 

 

?e pa si za kak skupen projekt(LEDprojekt) :hohoho: mi pa povej!!!

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainY

Js bi te pa sam upra?u kje si te bele dubu....

Jih i??em za sedanko pa nikjer ne dobim......

 

hvala

 

Drga? pa vso sre?o! :)

 

o tem je ?e bilo govora.. za sedanko beli ne obstajajo, pa?eo pa od f-ke ba!

Poi??i koga ki prodaja karambolirano lai pa ebay.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

ok tale 6-ka je pa ?e namest novoletne jelke -ki?asto je pa zadeva dobro izvedena to pa lahka pohvalim :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na tak nacin da se jih da kar na ploscico sploh ni tezko izvest, samo narisat pa zjedkat treba pol pa gor zalotat in je konc.

 

sploh se mi dopade ideja na prvi sliki ki je prikazana, mogo?e si res kdaj kej tajga umislim :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se nekaj ?asa nazaj tudi igral s pozicijo, vendar je bila izvedba izredno slaba tako da sem dal nazaj na serijsko.

 

Objavljena slika

 

zamisel je bila naresti audi-style pozicijo, vendar bi moral naresti novo platformo za pozicjo, ker na originalu ledice niso bile enakomerno oddaljene (glede na globino) in se vidi da ?udno sveti... so pa po 4 10mm ledice (11 lumnov) na usaki poziciji.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.