Skoči na vsebino

KATERO OLJE V NA?O LJUBICO


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 60
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Q8 sinteti?no ali pa valvoline sinteti?no....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za valvoline so pravili da naj nebi vlivali ker ni vredu...nisem ?e sprobal tako da nevem :ne vem:

 

mazda-mx3 kako je to Q8?

 

kje se dobi shell?

 

ker kolko vidim bom moral delat servis v roku 3mescov :) torej 2 krat letno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za SOHC motor od mx3 sta valvoline in Q8 zelo uredu. Oba sva ze testirala z yavarye in tudi on ni imel kaksnih vecjih pripomb, s tem da yavarye bolj prisega na valvoline.

 

 

Castrol je tudi ze bil v mojem motorcku in moram povedat, da ni zdrzal niti 7k km, zato hvala lepa in ciao ciao....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yavarye ima 2.0 V6 in uporabljava ista olja...pa tudi iste aditive...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yavarye ima 2.0 V6 in uporabljava ista olja...pa tudi iste aditive...

 

Sam js mam 2X DOHC, delam napako ker dajem olje v motor, bi bilo dosti ?e bi samo domi?ne gredi zalil z oljem ??? :blink::blink::blink::blink::blink::vesel:

 

Sicer pa je vpra?anje "Katero olje v va?o ljubico ?", js v svojo samo binglovo olje tankam, ker je biolo?ko razgradljivo, vedno sve?e povrh vsega pa ga imam vedno sabo. :hohoho::vesel:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa je vpra?anje "Katero olje v va?o ljubico ?", js v svojo samo binglovo olje tankam, ker je biolo?ko razgradljivo, vedno sve?e povrh vsega pa ga imam vedno sabo. :hohoho::vesel:

 

BINGLOVOOOOOOO!!!! :hohoho::hohoho::hohoho:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sicer pa je vpra?anje "Katero olje v va?o ljubico ?", js v svojo samo binglovo olje tankam, ker je biolo?ko razgradljivo, vedno sve?e povrh vsega pa ga imam vedno sabo. :hohoho::vesel:

 

..in glede na to, da mazdice ni? olj?ka ne papajo bi bilo eno polnjenje ?ist zadost za 10-15k km :bravo: ...?e dobr da nima? Fiata, ker potem bi pa kar dolival :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa je vpra?anje "Katero olje v va?o ljubico ?", js v svojo samo binglovo olje tankam, ker je biolo?ko razgradljivo, vedno sve?e povrh vsega pa ga imam vedno sabo. :hohoho::vesel:

 

hehe... vidim, da si isto pokvarjen kot jaz, saj ko sem prvi? zagledal naslov teme sem najprej na to pomislil pa si nisem upal napisati, ker ?e tako al tako v?asih kak?no preve? sexsisti?no prbijem :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja moja ga tudi rada popapca..... zdej so mi ga na servisu nekaj mogli dolit... pa manjka ?e 3k kkm do rednega servisa.... <_<

 

Da ga niso dolil samo na ra?unu ???? :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Nasledn olje k gre k men not bo ali shell helix 10w-40 ali valvoline top sint 5w-50. Shela sm ?e meu u ponyju in je biu zakon, baje pa tud Z5 motorjem zelo pa?e.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.