Skoči na vsebino

Kako sem na najbolj butast na?in po?kodoval avto?


Boss

Priporočeno sporočilo

Dejte se mal razpisat kako vam je ratal ?kodo na avto narest na najbolj neumen na?in.

 

Najprej moja primera

 

1. na robu ceste sem zapeljal na 30cm kos veje, ki je bil skrit pod listjem. Ko je guma zapeljala na konec te veje se je ta dvignila in zataknila za zavesco. Kolo je nato zagrabilo palico in jo dodatno potisnilo v zavesico, kjer je tako dobro zataknjena zvila zadnji del blatnika pred za?etkom praga. :angry:

 

2.) Peljem se po kopni cesti, ki ima na robu naplu?en zmrznjen sneg. Par metrov pred mano se cca pol metrska kepa zmrznjenega snega odtrga in zvali direktno pred avto. Nisem se mogel umakniti saj je nasproti peljl drug avto za zaviranje pa ni bilo ?asa ne prostora. ?koda: po?en spodnji del odbija?a :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..i tako se svozi? po autocesti zagreb - split; i kad 80km od splita (poslije zadra) oko 6.30h ujutro odlući? pri 150-160km/h malo zaspati.. i tokari? auto sa vozaćeve strane po za?titnoj ogradi.. probudi? se, iskre te spla?e, stisne? ko?nicu, okrene? se na bok i DRIFTA? 150m sa NOVIM bridgstonkami... sramezljiv

 

rezultat;

 

- stokareni auto (prednji blatobran, voza?eva vrata, zadnaj vrata, zadnji blatobran..)

- potpuno skurene (do vidljivosti ?ice u gumi) potpuno nove bridgstonke... :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oko 6.30h ujutro odlući? pri 150-160km/h malo zaspati.. i tokari? auto sa vozaćeve strane po za?titnoj ogradi.

 

v tujini imajo avtoceste na desnem skrajnem pasu posebej za zaspance "izboklince" , da, ko jih povozi? te takoj zbudijo
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1)Stojim v kri?i??u, pred mano tetka v pi?oju 106, gledam levo, gledam desno, nikjer nobenega, cesta prazna, speljem ?e preden obrnem glavo naprej in BUUMMM!!!

Moja predvidevanja da bo tetka speljala ko bo cesta prazna so bila napa?na! ?al!

Rezultat: razbit ?migavc, podrsan odbija?. Joj, tetka ko bi le vedel kaj si sanjala v kri?i??u.

Nauk zgodbe; vedno so ?enske krive! he, he

 

 

PS. da nebo, kera ?iv?nega fasala, sem se hecal, valda sem bil jst kriv! sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pripeljem se domov iz zabave zjutraj ob treh. doma imamo gara?o za tri avte in avti stojijo po vrsti moj vedno na sredini na levi mamin na desni pa o?etov AX(dosti kraj?i od MX6) za avtom pa nalo?eno kamenje, ki je namenjeno za hi?o. no in ker je takrat AX bil parkiran na sredini sem jaz parkiral tja kot je obi?ajno AX,

ker sem bil pa malo nepozoren sem se zabil z zadnjim delom v kamenje.

 

Nastala ?koda: zlomljena lu?, pokjen odbija? ter popraskan zaden spojler.

 

no konec koncev pa se te stvari niso videle ve? po prometni nesre?i.

po njej bi ?e lahko na?tel kaj je ostalo celo: desna vrata, motor(deloma) in zavorne ?eljusti. :vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v tujini imajo avtoceste na desnem skrajnem pasu posebej za zaspance "izboklince" , da, ko jih povozi? te takoj zbudijo

 

 

 

kaj ti bojo na skrajnem desnem pasu ?e je napisu da je levo-voznikovo stran razbov,edin ?e se je urikverc vozu po avtocest pol je pa lohk na izboklince zapelu.

:hohoho::hohoho:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasre?o zaenkat nimam nekih neumnih prigod, ?eprav v?as niti ne vem ke se me glava dr?i, zdej al sem zalubln al pa ?e tok v letih! <_<

 

Je pa lastnik ki mi je prodal golfa, ga glih pred tem butnil v drevo, kar pomen da je biv avto parkiran med 2 drevesi vnaprej in ko je dec ?el rikverc je kar kolesa navil in ful po gasu, no tko da sem dobil kar fajn butnenga v levi spredni blatni, ampak je biv pa tok cenej pol, glih za ?tudentski ?ep! :bravo:

 

Je pa moj kolega ful dobro povzro?il nesre?o, ko je sre?al svojga so?olca in se ?el z njim rokovat, pri tem pa pustil avto v leru in brez ro?ne, pri tem pa ga je torpediral v 20 m ni?je pakriranga polota, ki je lastnik ?e celo sedel v njem! Mojstrovina ni kaj! :rispekt: :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi moj brat je expert. ?el je k carglassu popravit eno pikico na steklu. Zadevo mu popravijo in ko je odpeljal, zaradi spu??enih ?ip ni opazil, da so mu pustili odprta sovoznikova vrata. Prpele do kri?i??a in ko za?ne ustavljat se mu vrata za?nejo odpirat in v trenutku se posku?a stegnit, da bi jih ujel. Vrata so bila ?e predale?, da bi jih ujel a pri tem ko se je stegoval je ?e potegnil volan v desno.

 

Tako je butnil v plo?nik, do konca odprta vrata pa so udarila v drog uli?ne svetilke. ?koda: razbita alu feltna, vrata, ogledalo (>100.000 sit ?kode).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na doma?em dvori??u rikverc zapeljal v ko legov avto, ki ga je le-ta maloprej parkiral, ker je ?el z mano naprej, pa? nisem na tistem mestu pri?akoval avta.. :P konec zgodbe je bla polomljena lu?, ki jo je menjala zavarovalnica... k sre?i samo to...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, kaj se mi je zgodilo v petek! :vskalo:

Temni oblaki so se zgrinjali na kup, veter je pihal. Obetala se je spet to?a. In jaz seveda skrben lastnik ho?em pospraviti avto pod streho. Ker ni bilo drugega pametnej?ega mesta sem jo parkiral "na pod" (skedenj?). In jasno tam imamo polno krame pod streho. Ciza, karjole, motorji in traktor... In jaz ne, da bi motor umaknil, ne, jaz bom lepo parkiral tja noter vmes! In lepo na rikverc peljem med moped in traktor. Lepo po?asi, ?e, ?e malo, malo zavij, da ne bo? zadel motor KRESSSS, je za?krtalo. Preve? sem gledal motor in premalo na prednjo gumo traktorja in podrsal zadnji odbija?. :vskalo: To?no tam, kjer ga je ?e prej?nji lastnik po?trihal, ker je o?itno tudi nekako tako parkiral. In ?e ironija: Jaz sem imel avto pod streho ampak na koncu ni bilo ne to?e, ?e de?ja skoraj ni bilo. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem prabral od Bossanzza :D post, sem se spomnil na podobno prigodo pri meni! <_<

 

Stal sem v kri?i??u blizu dom?al, ko se pod kotom 45 vklu?uje? na glavno cesto, pred mano temno zelen Sakso, jaz zadaj v zelenem metelnem golfu (mal svetlej?i kot sakso) in gledam samo ?e na levo, ok cesta fraj, gremo po gasu, za moment ?e pogledam, Saxo je tut ?tartal in jaz ?e vedno gledam glavno cesto in ho?em ?imbl pospe?it, nakar vidm da kripa pred mano stoji oz. mu je crknla zarad prehitre sklopke najbr? in jasno ga nabijem, samo brzina je bla total minimalna, no vseen pa je neki en zelen del?ek odletel, pa stopva oba iz avta, nobenmu ni?, jaz malo skrivleno tablco, to je blo vse pa na tleh ta zeleni ko??ek neke plastike in on da to meni v roke: "to ti je zgleda odpadlo", se oba usedeva in odpeleva, pol pa jaz ta mali komad pogledam in opazim da barva niti slu?ajno ni moja, pa? pa njegova! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izpit sem imel 2 meseca, parkiral avto na plo?niku ?isto ob bloku, bila je zima oz. ?e malo odjuge. Grem na telovadbo in pridem nazaj, odprem vrata se vsedem in vidim streho v vi?ini mojih o?i :blink: ...stopim ven, in vidim da je padel sneg iz 4 nadstropja direkt na moj avto :blink: ...samo sem potem kar sam poklepu, z roko na?gau iz notranje strani in je nazaj sko?ila, ?eprav 2 luknji sta bili ?e vidni :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm avto parkiru, na parkingu od enga inter?para. 300 mest je blo fraj, js se pa rinem med dva avta, zadaj pa una cestna lu?. in gledam nazaj;...?e malo,?e malo,?e...mal...o.....hrrrrsk!!!!

Opala...!?!

stopim vn in vidim da ma tista ku*?eva lampa okoli zabetonirano kocko ene pol metra od tal!

 

rezultat: prav grdo po?ohan odbija?.

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainY

300 mest je blo fraj, js se pa rinem med dva avta

pa kaj to je kak?na bolezen?

 

sorry- ni mi?ljeno osebno nate maki, ampak kot da je to nekje v ?love?ki podzavesti..

parkplac total prazen, pustim avto nekje na sredini, naslednji ki se parkira gor si od vseh prostih mest zbere glih tistega zraven mene in to tako na knap da mi z vrati butne avto ?zmeden?:vskalo:

 

... mislim halooo??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa kaj to je kak?na bolezen?

 

sorry- ni mi?ljeno osebno nate maki, ampak kot da je to nekje v ?love?ki podzavesti..

parkplac total prazen, pustim avto nekje na sredini, naslednji ki se parkira gor si od vseh prostih mest zbere glih tistega zraven mene in to tako na knap da mi z vrati butne avto ?zmeden?:vskalo:

 

... mislim halooo??

 

Gre za sindrom mr. Been-a, ki je v dalnjem sorodstvu z gospdom Newtnom, ki je pogruntal zakon gravitacije, kateri poenostavljeno pomeni, da je sila privla?enja dveh teles produkt njihove mase in obratno sorazmerna s kvadratom oddaljenosti (tu je ?e neka konstanta), kar ?e bolj enostavno pomeni, da ?e si sam na ogromnem parkingu in se na njega pripelje ?e urejena gospa (ali gospod, da ne bo spet kdo v luft skakal), ni ?ans, da se ne bo parkirala(l) zraven tebe na ravno pravi oddaljenosti, da njena vrata lepo pristanejo na tvojih. I glej ga zlomka, ?e se ne bo? takoj odpeljal, bo prvi naslednji avtomobil, ki se bo pripeljal parkiral s tvoje druge strani in butnil ?e tista vrata (zaradi simetrije).

Kdo bi rekel, da je gravitacija tako zaj.... stvar.

Zato drugi? parkiraj tako, da bo? ti prvi naslanjal vrata na soseda..... in zaj... gravitacijo :bravo::bravo::bravo:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainY

ja najve?ji bad je da jaz pa res zlo pazim da se ne dotaknem sosednjega avta kaj ?ele butnem, ker vem kaki ob?utek je ko opazim podobno situacijo na svojem vozilu..

 

da bi kr klju? vzel pa na havbo podpisal lastnika vozila: "BUDALO"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da bi kr klju? vzel pa na havbo podpisal lastnika vozila: "BUDALO"

 

He he,to bi jaz na na?em slu?benem parkplacu mogo ?e ne?tetokrat naret! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa kaj to je kak?na bolezen?

sorry- ni mi?ljeno osebno nate maki, ampak kot da je to nekje v ?love?ki podzavesti..

parkplac total prazen, pustim avto nekje na sredini, naslednji ki se parkira gor si od vseh prostih mest zbere glih tistega zraven mene in to tako na knap da mi z vrati butne avto ?zmeden?:vskalo:

... mislim halooo??

 

res je, ?love?ka podzavest je vedno povezana z lastninsko pravico, torej se bo lastnik avtomobila najbolj varnega po?util ob lastniku drugega avtomobila in ne nekje na drugem koncu praznega parkiri??a, ker Slovenci in Slovenke kot svojo lastnino najbolj cenimo avto, ki pomeni ne samo status in simbol, temve? tudi drugi odraz samega sebe, v bistvu v avtomobilu vidimo svoj drugi jaz. (zdaj je menda jasno, zakaj jih tako negujemo, izbolj?ujemo, ?istimo in 5 ur poliramo).
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

zadeve se zgodijo ... kot npr. ta, da sem peljaj avto (takrat se opla (beh)) na redni servis, pa so mi svetovali se zavorno olje zamenjat... OK-OK ni blema, pac poslihtimo ce se ze enkrat dela.

 

Servisiranje koncajo, me poklicejo in prosijo, naj avto prestavim iz delavnice na park-plac, potem pa naj grem z del.nalogom k salterju placat. Dam rikverc in cez nekaj sekund BUM!

 

Prileti serviser (cisto bled) in se opravici, ker mi ni povedal, da moram prej malo "na-pumpat" olje v cirkulacijo (naj povem, da sem takrat bil se bolj zelenkast) -- skoda?

Zadnji odbijac moje kiste in sprednji odbijac ter voznikova luc avta, ki je cakal, da pride v delavnico na servis.

 

Edino kar mi je tisti trenutek prislo na misel, je, da sem stopil ven in si prizgal cigaret :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Moj Prjatu je meu Lanosa na barvanju ( zadnji ?tosfenger ). Pa sva ga ?la k li?arju iskat..... Pa se prpeljeva 100 - 200m dale?........ Pa nama nasprot prpele avtobus.......... Pa se mu umaknema......... .......V BANKINO!!!

 

:bravo:

 

....... Pa sva ?la kr 100 - 200m rikverc.....

 

:bravo:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

he-he-he... svetovna!

a je prijatu potem zahtevu reklamacijo?

pac ni blo dober narejeno :D

 

dobra...

 

 

To se pa misva spomnla.... Bi lahk rekla da ga niso na tapravi strani po?trihal!!!

 

Pametno Polde pametno! :bravo:

 

:lol:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.