Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

ooooooo ti si pa nov!!!

 

Pozdravljen!!

 

Senzor lahko zamenja vsak mehanik k ma kj pojma, samo po zamenjavi je zelo pametno na servisu naredit diagnostiko(priklop na ra?unalnik) da se zadeva preveri ?e je use ok!!!!

(No vsaj kar se z moje strani ti?e, js bi ga zamenu in ?e bi imel ob?utek da ne funkcjonera pravilno bi ga pa odpeljal na tester prklopit)

 

 

Lep dan

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, kje se najceneje dobi senzor za ABS za mazdo 323 (letnik 99) in ?e ga lahko zamenja vsak mehanik, ali to lahko naredijo samo na uradnem servisu? Hvala za odgovore.

 

Ti sam prlet pa ti ga zamenam, sem ?e vekrat to delal, pa nisem servis :bravo:

Pa ti ve? kater ti je crknu ??? ?zmeden?

 

Klopko NE rabi? nobene diagnoze po zamenjavi (lu?ka je dovolj za diagnozo), pred zamenjavo pa jo jaz naredim z mojimi aparaturami. :jupiii::jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, kateri senzor je crknil, ker so ga na servisu ?e priklopili na aprature. Ker pa se mi je nov zdel predrag in ker mi gre tisti servis ?e tako ali tako na ?ivce, jim nisem hotel privo??iti ?e dodatnega zaslu?ka. Torej me zdaj najbolj zanima, ?e se da kje dobiti cenej?i senzor od originalnega, mogo?e rabljen. Zamenjali ga bomo ?e, samo da ga dobim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, kateri senzor je crknil, ker so ga na servisu ?e priklopili na aprature. Ker pa se mi je nov zdel predrag in ker mi gre tisti servis ?e tako ali tako na ?ivce, jim nisem hotel privo??iti ?e dodatnega zaslu?ka. Torej me zdaj najbolj zanima, ?e se da kje dobiti cenej?i senzor od originalnega, mogo?e rabljen. Zamenjali ga bomo ?e, samo da ga dobim.

 

Original senzor je tam 17-18 ksit(lani je bil toliko), dvomom da bo? dobil kje drugje senzor za 5 pre?ernov ceneje. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.