Skoči na vsebino

mazda 3 diesel


budy

Priporočeno sporočilo

in kot mi je govoril ima porabo med 5 in 7 litri.... :ne vem:

LP daVid

 

Ja,samo ?e bi jo ti vozo,bi bla poraba med 7in 9 litri! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni s takim motorjem in ne preve? ne?no nogo pije med 7,2 in 8. litri! :bravo: ?e je to za tebe preve?.... :whatever: Je pa res da uporabniku David-u pije pa od 8 litrov naprej.... ?zmeden? Pa isti motor,samo je pa extra klasa on.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David s ?ude?no nogo :hohoho:

 

pod 10 je ?ude? pa ?eprav je dizl :D:P

 

.. malo heca.. saj razume?!

 

Model sej poky pa david imata bencinarje. Davidova poraba pa je ve?ja zaradi gum ki jih ima gor, povrh pa ga ?e terakot pri norcih. :hohoho: oziroma vsaj misli tako. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Davidova poraba pa je ve?ja zaradi gum ki jih ima gor

 

Hmm,David ma gor gume 205/55-17 na felnah 8x17,jaz pa mam gor gume 225/45-17 na 7,5x17 felnah,tak da ne vem,?e mu ravno zaradi gum ve? pije.... :whatever: Je pa res,da je David extra divjak,vsaj kolko sn lahko vido... :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Banda banda..... jest ?ist u easy vozim... pa ?re baraba japonska kot da mu gre za ?ivljenje al pa smrt... <_<

 

 

Zadnji tank po divjanju in preganjanju z labijem bla 8,3.... :jupiii: :mi pijemoo: :jupiii: :mi pijemoo:

 

 

Ok sem pa zdej spet na 10 litrov.... <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mestno porabo pa neglede na to da je diesel ?e vedno ni visoka... ali pa?.... ?? :ne vem:

 

 

ce gledas na to, da na daljsi voznji ... pride poraba tam med 5 in 6 niti ni visoka poraba ..... ce pomislim na moj prvi avto, ki je bila gospodicna Katrinka .... ki je imela porabo "ob koncu" okoli 14 do 15 litrov .... so to trenutno nebesa :)

 

bzzzz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha .... bojda vsaka "nova baba" stane en micken vec kukr una prejsnja oz. "bivsa" :)

 

bzzz

 

:hohoho::hohoho::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.