Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Vidim da cene po?asi ?e padajo ampak ko pridejo dam na 30k pa vzamem zadevo, ?eprav tudi tale zadeva ni preitrano draga http://www.bolha.com/oglas1522985, dopade se mi 8000k modra svetloba

A kdo pozna katere firme kitov so za kej in katera je ?rot, cene so pa od 45k naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 75
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Vidim da cene po?asi ?e padajo ampak ko pridejo dam na 30k pa vzamem zadevo, ?eprav tudi tale zadeva ni preitrano draga http://www.bolha.com/oglas1522985, dopade se mi 8000k modra svetloba

A kdo pozna katere firme kitov so za kej in katera je ?rot, cene so pa od 45k naprej.

 

Ej ne jemlji ve? kot 6500K, kar je ve? NI ve? mof+dra ampak po?asi prehaja v vijoloi?asto.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem tudi sam razmi?ljal o monta?i xenona na mojo 3ko.... sam je en problem...-.-

 

 

More? nardit tudi "?pric" kit za lu?i... torej ?obe ki ?pricajo na lu?ke.... druga?e ne gre? skozi homolomo... <_<

 

 

Tako so mi povedali....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David sem nekaj bral o tem da naj bi rabil ?e tale ?pric kit za xenon, ampak nikjer v zakonu naj nebi pisalo tako, prebral sem tudi da so fantje tehni?nega brez problema pri?li, samo da ni kak?en zafu*** star ata v kontroli. Je pa zeeellooo dobro da ima? nastavljivo vi?ino lu?i kar po ve?ini ?e veliko avtov ima, na?tima? jih pa na vi?ino ki sveti ?imbolj k tlom. V homolomo pa naj se tega nebi dalo vpisati, policaji ne te?ijo, samo ne sme? pa imeti ve? kot 8000k ?arnice (kar je ve? je prepovedano). 8000k so modra svetloba, kar je ve? ?e na vijoli?asto sveti. Zelo lepo izpade ?e ima? v lu?eh le?e kar na sre?o f-ka ima :bravo: ...no sej bom ?e malo pre?ekiral zadevo, ker me malo zanima kako je s temi rezervnimi deli ?e kaj crkne. En tip jih zrihta za 60k z monta?o in garacnijo ter rezervnimi deli, dobi se jih tudi v omenjenem oglasu za 45k samo jih mora? sam montirati kako je pa z deli ?e ti kaj crkne pa ne vem. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pozanimaj se... ?e obstaja kaka mo?nost bi jih tudi sam dal gor.... sam najprej treba teren potipat kako pa kaj..... ://

 

Zaenkrat sem ?e malo skepti?en glede tega...

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pozanimaj se... ?e obstaja kaka mo?nost bi jih tudi sam dal gor.... sam najprej treba teren potipat kako pa kaj..... ://

 

Zaenkrat sem ?e malo skepti?en glede tega...

 

Do konc tedna bodo podatki znani. :danzoman::danzoman::jupiii::jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi kolega jih ima na audiju brez ?prickita in nikoli ?e ni imel problemov s policaji ipd. res pa da na tehni?nega ?e ni ?el ker je avto 2 leti star <_<

 

YavarYe X6V6 sej se jih da na vsak avto montirat, ali pa? ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej meni se tudi tako zdi da ?e bi bile plasti?ne da bi se meglilo vse skupaj, ne bi pa rad razdiral da bi videl, zato spra?ujem ?e kdo morda ve :)

 

Ti ima? steklene, preverjeno 100%.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo obljuba dela dolg. Moj saker se ?e 2 dni vozi okoli z Xenon lampami.Monta?a je bila zakomplicirana, ker pa? je bilo potrebno nekaj predelati in priredit novim ?arnicam.

Prilagam ?e slike. Z eno Xenon in eno originalno H1 ?arnico.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? to 6000k oz. 8000k? Jest ?e ?akam na odgovor ?e se bodo dale dobit prek enga kolega, druga?e pa pravijo da ko ima? enkrat xenon ga ima? vedno, ker vidljivost je res zelo bolj?a, tako da jest jih dam tudi gor.

YavarYe X6V6 katere si tole kupil in koliko so te ko?tale? Lahko tudi na pm sporo?i?.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? to 6000k oz. 8000k? Jest ?e ?akam na odgovor ?e se bodo dale dobit prek enga kolega, druga?e pa pravijo da ko ima? enkrat xenon ga ima? vedno, ker vidljivost je res zelo bolj?a, tako da jest jih dam tudi gor.

YavarYe X6V6 katere si tole kupil in koliko so te ko?tale? Lahko tudi na pm sporo?i?.

 

lp

 

Jaz imam 8000K.V?eraj sva se dobila s filipm pa sva malo predebatirala in je tudi on potrdil da je zadeva 1A.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ima? ?e montirane?

 

Po slikah sode?,bi reko da ma ja.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ima? ?e montirane?

 

Kaj naj pa me?kam al kaj ?? Zadevo sm kupil-pla?al in sedaj ho?em da dela zame. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sucker..... <_< JEst bi tudi rad mel to gor... bi mi pamahal??? :jupiii:

 

Stari ni problema, se bova vse zmenila.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.