Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Ja odvisno kok si zadet!!!!?

 

Bol ko si zadrogiran lep?e barve vidi?!!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 75
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 3 tedne kasneje...

79.000 sit je pa ?e kar malo preve? :(

 

Ti ho?e? BiXenon kratka-dolga xenon. Pa tam ni nobenih motor?kov, ampak samo tuljava ki premika "zaslon" in s tem usmerja snop.

 

Da? 65 k sit (biv?ih) ? :D

 

 

 

 

 

 

Klik

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja no "motor?ek" :D sej se mi je zdelo da je neka elektromagnetna zadeva, samo nisem vedel glede te terminologije Xenon, kot je balast, ki tud nimam pojma zakaj je

 

so pa v angliji naro?al H4 kite kateri imajo kratko Xenon dolgo pa Halogen, samo pomoje je bolj? bixenon, cena teh ki so naro?al pa je bila cca 35k sit + po?tnina

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam teh kitovo je pa res ?e eno miljardo razli?nih, kaj vsaka ?ineze familija svoje proizvaja :hohoho:

V glavnem jest sem z mojim zadovoljen, je pa tist k sm ti link poslal - seveda ni bi-xenon. Crknil ni ?e ni?. Uro? je pa tudi s svojim verjetno zadovoljen tako da pomoje je bol? da se takih kitov dr?i? s katerimi folk nimam problemov...?eprav kaj pa ve?, lahk da je vse skupi isti ku*** sam da je drugo pakovanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 ali kdo drug ki ima izku?nje, mi lahko kdo pove, kolik?na bi bila cena za HB4(9006), kateri kit bi bil najugodnje?i in dober za mojo makino da bi rabu ?im manj predelovati:

 

Zanima pa me kje se potem novo ?arnico dobi ?e katera crkne in koliko to stane???

 

Hvala za odgovore!!!!!

post-42-1171432983.jpg

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 ali kdo drug ki ima izku?nje, mi lahko kdo pove, kolik?na bi bila cena za HB4(9006), kateri kit bi bil najugodnje?i in dober za mojo makino da bi rabu ?im manj predelovati:

 

Zanima pa me kje se potem novo ?arnico dobi ?e katera crkne in koliko to stane???

 

Hvala za odgovore!!!!!

 

Vzemi te, ne mora? falit, ker take tudi sam montiram in jih tudi uporabljam.

Predelovat ni treba mehansko ni?, samo elektriko, je treba spremenit, tako da vmes pride balast.

 

Klik

 

Mare

Balast je da povi?a napetost z 12 V na 2,3 kV, pri "zagonu" ?arnice, potem pa deluje na cca 85 V.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzemi te, ne mora? falit, ker take tudi sam montiram in jih tudi uporabljam.

Predelovat ni treba mehansko ni?, samo elektriko, je treba spremenit, tako da vmes pride balast.

 

Klik

 

Mare

Balast je da povi?a napetost z 12 V na 2,3 kV, pri "zagonu" ?arnice, potem pa deluje na cca 85 V.

 

 

Dej mi re? kje se potem dobijo rezervne ?arnice ?e katera crkne? A so si sistemi med seboj zelo razli?ni kar se ti?e kvalitete, al je to vse isti k...? Se mi pa zdi 45k sit kar dosti, glede na to da se jih da dobiti iz anglije s po?tnino nekje za 30k sit, ne vem pa ?e so primerljive tem pri herkules-u kar se kvalitete ti?e? :(

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej mi re? kje se potem dobijo rezervne ?arnice ?e katera crkne? A so si sistemi med seboj zelo razli?ni kar se ti?e kvalitete, al je to vse isti k...? Se mi pa zdi 45k sit kar dosti, glede na to da se jih da dobiti iz anglije s po?tnino nekje za 30k sit, ne vem pa ?e so primerljive tem pri herkules-u kar se kvalitete ti?e? :(

 

Jaz imam popolnoma iste(razlika nastavek v samem ?erometu je pa H1) - od iste firme(Philps), pa ni nobenih problemov.Te ?arnice imajo 1 leto garancije, pa verjemi mi zdr?i minimalno 10X toliko kot navadna ?arnica, ob pravilni uporabi, kar velja za vse Xenon ?arnice, neglede na firmo. Pa ?e ?e odpove ?arnica, ponavadi ni vzrok tam ampak v balastu, ki ne dela ve?.

Rezervna ?arnica je 50? ali manj, tako da brez panike.

?e naro?a? iz anglije kako je potem z garancijo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam popolnoma iste(razlika nastavek v samem ?erometu je pa H1) - od iste firme(Philps), pa ni nobenih problemov.Te ?arnice imajo 1 leto garancije, pa verjemi mi zdr?i minimalno 10X toliko kot navadna ?arnica, ob pravilni uporabi, kar velja za vse Xenon ?arnice, neglede na firmo. Pa ?e ?e odpove ?arnica, ponavadi ni vzrok tam ampak v balastu, ki ne dela ve?.

Rezervna ?arnica je 50? ali manj, tako da brez panike.

?e naro?a? iz anglije kako je potem z garancijo ?

 

Nimam pojma kako je z garancijo, nisem na to niti pomislil, kak?na je pa potem oznaka xenon ?arnic za mene D2R ali D2S?

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam pojma kako je z garancijo, nisem na to niti pomislil, kak?na je pa potem oznaka xenon ?arnic za mene D2R ali D2S?

 

Nobenih od teh dveh.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Mare

Balast je da povi?a napetost z 12 V na 2,3 kV, pri "zagonu" ?arnice, potem pa deluje na cca 85 V.

 

Vem kaj je balast in kad dela, samo zakaj se imenuje balast?

 

 

A tole je tut ksenon? :blink:

 

Me zanima kok ma kej s kapi problemov!

 

http://www.avtomobilizem.com/modules/carsh...php?car_id=1720

 

ta clio je Show car oz. promo car in te lu?i so ali prebarvane ali pa je ?ez folija

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem kaj je balast in kad dela, samo zakaj se imenuje balast?

 

Aha, o?itno zarad tega k original lampe tega nimajo in je to odve?na kram ki jo vozimo sabo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Matr, da lahko ena vno?nica, pardon, fasnga za ?arnico tako za... po?tenega ?loveka :angry:

 

Ta teden sem postal ponosni lastnik novega kit kompleta xenonskih lamp za mojo macdo 6. Pri monta?i ?ok - ?ernici (H1) ne gresta do konca noter, sfali jima 1,5mm, toliko, da se ne dasta zapet. Nista predolgi, ?e 2 cm lufta je do le?e, pa? pa ju le?i??e ?arnice odriva malenkost navzdol in ne sedeta vanj.

 

Zanima me, a je kdo ?e imel podobne te?ave pri monta?i v mazdo 6 in kako jih je odpravil.

Zamenjava avta ne pride v po?tev!

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, da lahko ena vno?nica, pardon, fasnga za ?arnico tako za... po?tenega ?loveka :angry:

 

Ta teden sem postal ponosni lastnik novega kit kompleta xenonskih lamp za mojo macdo 6. Pri monta?i ?ok - ?ernici (H1) ne gresta do konca noter, sfali jima 1,5mm, toliko, da se ne dasta zapet. Nista predolgi, ?e 2 cm lufta je do le?e, pa? pa ju le?i??e ?arnice odriva malenkost navzdol in ne sedeta vanj.

 

Zanima me, a je kdo ?e imel podobne te?ave pri monta?i v mazdo 6 in kako jih je odpravil.

Zamenjava avta ne pride v po?tev!

 

Oglasi se pri meni, pa bova zrihtala, dela cca 20 minut, pa ?e na pir bova sko?ila.

Sem imel problem in sem ga re?il. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?el sem nekaj zanimivih podatkov za xenon za Mazdo 6.Mazda uporabljaj original xenon reflektorje

znamke Bosch,model E 46-popolnoma enake kot na primer Audi TT in tudi balast ima enak- od Boscha.

Obstajajo pa baje eni bolj hudi reflektorji za nadgradnjo znamke TSX,katere je malenkost te?je vgraditi v

m6 ,ampak svetloba naj bi bila res prva klasa in rezala naj bi skozi temo kot katana.

In ?e ena zanimivost-vse mazde 6 imajo ?e vse pripravljeno za pritrditi balast in za vgradnjo original reflektorjev za xenon.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

In ?e ena zanimivost-vse mazde 6 imajo ?e vse pripravljeno za pritrditi balast in za vgradnjo original reflektorjev za xenon.

 

Ja ja ,kdo ti bo pa garantiral da ti ?aromet potem ko si ga odprl in vgradil balast, ?e vedno tesni ? <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja ,kdo ti bo pa garantiral da ti ?aromet potem ko si ga odprl in vgradil balast, ?e vedno tesni ? <_<

 

Ja,to je pa ?e druga vpra?anje.Ampak mislim da se da tudi to naredit-vsaj na servisu pravijo, da je izvedljivo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,to je pa ?e druga vpra?anje.Ampak mislim da se da tudi to naredit-vsaj na servisu pravijo, da je izvedljivo.

 

Stane pa ziher tolk kot ?e ?e v osnovi vzame? 6 z xenonom.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.