Skoči na vsebino

Filanje clime!


Priporočeno sporočilo

Zanima me kako pogosto naj bi se polnilo klimo, ker dostkrat sem ?e sli?al na 2 leti, samo to je zihr odvisno kok se jo uporablja, ker pri men ?e vedno hladi kot bi se v hladilnik ulegel in to ?e 1. stopnja ko je pri?gana, pa imam avto ?e 2,5 let, pa tut pred tem dvomim da jo je sredi zime prej?ni lastnik dal napolnit tik preden sem jaz kupil stroja ! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomoje je to ve? ali manj po potrebi... men je na Clarusu klima po 5 letih in 160.000km delovala natanko tako kot prvi dan, pa se je ni nih?e dotikal :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli? se dobro, ampak sem tut ?e sli?al (lahko da so bu?ke), ko je bilo govora, da lahko za?ne neko ?udno snov ven spu??at ki bi bila loh zdravju ?kodljiva, zdej pa ne vem kok je resnice na tem! <_<

 

Hladi mi pa ?e zmeri tolk, da mi je v najve?ji vro?ini 2. stopnja ve? kot preve?, pa sem zelo toplokrvne sorte! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli? se dobro, ampak sem tut ?e sli?al (lahko da so bu?ke), ko je bilo govora, da lahko za?ne neko ?udno snov ven spu??at ki bi bila loh zdravju ?kodljiva, zdej pa ne vem kok je resnice na tem! <_<

 

Hladi mi pa ?e zmeri tolk, da mi je v najve?ji vro?ini 2. stopnja ve? kot preve?, pa sem zelo toplokrvne sorte! :P

 

Jebo te zdravju ?kodljive, okolju pa ?e to ne ve?. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P Eh Javar - ?e zmerom se mi zdi bol? bit 5 minut neumen, pa vpra?at, kot pa bit glup cev ?ivlenje in se pametnega delat! :hohoho:

 

Kdo se dela pametenega, to pa? vem ker sem ?e imel opravka s tem in to ve?krat. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klimo preveri? tako, da pod pokrovom motorja med delovanjem prime? za cev ob strani, ob notranjem blatniku in ta mora biti precej precej hladna, ponavadi je rosna, ?e ni hladna, pomeni da ni dovolj plina in zadevo je treba dofilat, dodati barvilo, saj le s tem preveri?, ali je plin spustilo po "naravni" poti, ali pa je zadeva bolj komplicirana, pri starej?ih vozilih preparevajo ?e kondenzatorji-hladilniki klime ali pa cevi, najve?krat po ?ivu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

klimo preveri? tako, da pod pokrovom motorja med delovanjem prime? za cev ob strani, ob notranjem blatniku in ta mora biti precej precej hladna, ponavadi je rosna, ?e ni hladna, pomeni da ni dovolj plina in zadevo je treba dofilat, dodati barvilo, saj le s tem preveri?, ali je plin spustilo po "naravni" poti, ali pa je zadeva bolj komplicirana, pri starej?ih vozilih preparevajo ?e kondenzatorji-hladilniki klime ali pa cevi, najve?krat po ?ivu.

 

Hmm sem pogledal ravno danes, pa se mi nobena cev ni zdela ravno hladna, rosna pa sploh ne...

 

A je to na levi ali desni strani (?e je to kak?na specifi?na cev) mogo?e pri kondenzatorju klime (taka ?rna stvar v obliki valja - na levi gledano od spredaj)?

 

Sicer pa se mi zdi, da bi klima morala bolj hladit, nimam pa reference, ker je tako hladila, ?e ko sem ga kupil.

Plin je bil pa menjan 2 leti nazaj (sem videl listek pod pokrovom motorja)... <_<

 

Mogo?e bi to lahko preverila ta teden, ?e se kaj dobiva (za ABS senzor)... ;)

 

IPB Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.