Skoči na vsebino

Mazda RX-7


darker_x

Priporočeno sporočilo

Zdravo..

Mene zanima ?e mogo?e kdo ve pribli?no kje se gibljejo cene Mazde MX-7 pa kje bi se jo dalo dobit, me resni?no zanima, sem ?e po oglasih gledat pa zaman, tud na internetu sem poskusil, sam je ni v prodaji, to mi je malo sme?no, saj je dost verzij te mazde, hvala ?e v naprej za pomo?..

LP . . . Dark-X

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam po?as se dale? pride :D

 

prepo?as pa nikamor!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aham, Torej bi blo dobro cilat na kako MX-5 kajne...rad bi jo sporihto....pa tak mal :D finta je da bi mi lahko kolega kake proizvode zrihto od Veil Side, ampak ker sem cene gledal so dragi, in mislim da bom se mogo mal sparat za to zadevo <_<

No hvala, je blo v veliko pomoc :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uvozi? ga mislim da lahko preko nekoga ki ima npr nem?ko dr?avljanstvo ?e je avto kupljen v nem?iji..

 

newem.. je neka finta za to?ne informacije bom pa malo povpra?al, problem pa je samo v euro 4 standardu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Finta je da je kolega kupo sportno (no navandno 626) s tem da je ze porihtana, jo pripelo sem pa lahko normalno uredil papirje pa vse, vem da se je po 11 dneh ze vozo kaj jo je dobo....tak da po moje bi slo... <_<

Sam baje je registracija ful draga za toti car kaj bi jaz mel.....no se to nei bla taka panika...bi ze sparal :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Finta je da je kolega kupo sportno (no navandno 626) s tem da je ze porihtana, jo pripelo sem pa lahko normalno uredil papirje pa vse, vem da se je po 11 dneh ze vozo kaj jo je dobo....tak da po moje bi slo... <_<

Sam baje je registracija ful draga za toti car kaj bi jaz mel.....no se to nei bla taka panika...bi ze sparal :D

 

 

Pa ?e kaj druga tudi zraven razen zavarovanja & registracije

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja glede tega bi se mogo pozanimat...po moje se da, samo te pride vse dost drazje kot normalno, plus tega se bi zajebaval, ampak bi blo verjetno vredno, ?e bi mi seveda ratalo da bi jo lahko vozil :D

 

Ciljam pa na nekaj takega...no ne takoj, s pomo?jo kolegov bi rad pri?o do nekaj takega (moje sanje :D )

http://www3.shrani.si/o.php?show2006679468.jpg

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj vas je tako strah RWD avtov ? :blink::blink:

Ko bi vi vdeli, kako drifta MAN 430 konji in z izklopjenim TCS-om in v mojih rokah.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja glede tega bi se mogo pozanimat...po moje se da, samo te pride vse dost drazje kot normalno, plus tega se bi zajebaval, ampak bi blo verjetno vredno, ?e bi mi seveda ratalo da bi jo lahko vozil :D

 

Ciljam pa na nekaj takega...no ne takoj, s pomo?jo kolegov bi rad pri?o do nekaj takega (moje sanje :D )

http://www3.shrani.si/o.php?show2006679468.jpg

LP

 

Ne bo slo kar tako cez homologacijo, namrec vozilo mora ustrezati Euro2 normi, kar RX7 ne. Ta norma je stopila v veljavo leta97, od tega casa tudi ni bilo vec uvazanj novih RX7 v EU.

;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uu,ti si pa optimist,?e bi rad mel takega,kot je na sliki! :P Mislim,da bi ga vsak od nas rade volje vido v svoji gara?i,ampak,mislim,da vsi malo preve? gledamo filme tipa Fast & furious! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda bom izpadel budalo ampak te bom vseeno vpra?al.

Koliko si star, iz kje si zvedel za ta avto in koliko km ima? ?e za sabo?. sramezljiv Ker to je delikaten avto, ki je lahko zelo tricky za voziti...

 

Ma nisi budalo, sam vseen, star sem 20 ?e te ?e zanima, mam pa 2 leti ?e ispit, pa se celi cajt vozim(no ne ?ist celi cajt <_< ), dosti x grem tud na kako prijateljsko tekmo, ki si jo med prijatelji uredimo, dirkam nea po navadnih cestah, ker se mi zdi bedno, se mi ?e nikol ni tak mudilo, druga?e pa je u?itek ?e je avto porihtan malo po gasu stisnit :D

 

PS- za toti avto sem zvedo pri kolegi ko ima vlke veze v VeilSide, ?e se nena motim je to od firme avto...se nea rabi bit taki, podoben nekaj temu B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm veze pri Veilside. Pa ve? da je ta firma iz Japonske? In kako ima pol tvoj kolega veze, je iz japonske.

 

Sory ker te tolk zasli?ujem sam firb?en sem :D

 

 

Uradna stran je www.VeilSide.com, on je sodeloval pri izdelavi nekaterih modelov...pri obliki mask in podobnega, priso pa je noter v VeilSide iz GlobeStreet...tam je prvo izdeloval modele, ker pa so mu pri VeilSide ve? ke?a ponudli je menjal. nena vem kak se re?e sam vem da ri?e z ra?. modele, maske in podobne zadeve..

 

Druga?e je ze 35 let star, ?ivi v sloveniji, in preko ra?. povezano dela z VeilSide..

PS.res da je firma japonska, sam ma podru?nice po celem svetu tak da...najbli?ja ?e se nena motim je v italiji, kjer prodajajo izdelke.

 

Simon se bom pozanimal. sam ti bom lahko sporo?il ?ele 2 avgusta, zato ker je ravno na japonskem...

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.