Skoči na vsebino

Insekt v ?arometu


Priporočeno sporočilo

Nisem vedel ali naj tole objavim v zabavnem koti?ku, samo sem se potem odlo?u, da objavim tukaj, ker mogo?e bo komu prav pri?lo, ?e se znajde pred podobnim problemom.

 

V prednji ?aromet, mi je namre? zatavala striglica in vzela svoj ?alostni konec (verjetno kap od strahu). Ker se je trupelce nato premetavalo gor in dol po ?arometu in ni zgledalo ravno lepo sem se nekako, kljub vro?ini, odlo?il, da zadevo pospravim.

 

No in tukaj nastane problem, saj so ?arometi od ?estke tako stisnjeni v motorni prostor, da nikjer ne pride? zraven in da bi bila verjetno edina re?itev odmontirati ?aromet. Ampak to takoj pomeni demonta?o ?katle za filter, predvidevam pa da tudi odbija?a. Ker bi zadevo po?el prvi? bi rabil vsaj kak?ni dve uri, da bi razstavu in nazaj sestavu zadevo, zato sem najprej skoraj obupal in se sprijaznil z usodo, da bom vsaj do servisa vozil mrtva?ki avto z enim? mrtvecem.

 

Razo?aran sem se usedel pred TV in ravno takrat sta Mythbusterja nekaj motovilila s cevkami, podtlakom, spremembami tlaka glede na presek cevi in blabla. Pa mi je kapnilo... :D

 

 

 

Uporabil sem mojo drago, ki je s svojimi fligransko tenkimi rokcami uspela odstraniti ?arnico za dolgo lu?. Skozi odprtinico za ?arnico sem nato potisnil cevko narejeno iz dveh skupaj zlepljenih slamic za srkanje pija?.

 

post-133-1153738568_thumb.jpg

 

kljub temu sem moral odstraniti pokrov filtra in odstraniti filter, da sem si sploh naredil dovolj prostora

 

post-133-1153738846_thumb.jpg

 

za sesanje pa je poskrbel sesalec za prah :)

 

post-133-1153739083_thumb.jpg

 

pa ?e slikca, ki prikazuje kako malo prostora je med lu?jo in filtrom za zrak

 

post-133-1153739434_thumb.jpg

 

 

 

Poraba ?asa za omenjen poseg:

 

predpriprava

gledanje Mythbusterjev - 45minut ;)

 

ideja in izvedba - 15minut

 

skupaj - 1 ura

 

v bistvu sem zadevo re?il vsaj 50% hitreje z 90% manj zajebancije pa ?e Mythbusterje sem si ogledal

 

:bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cool!!! :bravo::bravo:

 

 

Fenomenalno BOSS domi?lija in opazovanje s TV-ja na vrhuncu!!!

 

:rispekt::rispekt::rispekt:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.