Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni !

 

Sem sre?ni lastnik Mazde Premacy 1,8 letnik 2000. Kupljena in servisirina v Gamma centru BTC. Sem izredno zadovoljen z servisno uslugo, odnosom do stranke in kvaliteto storitve. Imam samo pripombe na po moje previsoko ceno motornega olja SLX FORMULA OW 30, ki je cca 3.500,00 SIT/L.

V 4,5 letnem obdobju je avto do?ivel nekaj problem?kov,ki pa so mi jih v Gamma centru izredno hitro odpravili in to :

* avto je imel vgrajeni indukcijski tuljavi z napako. Garancija v terminu 2 let

* zobati jermen je presko?il 2 zoba pri 70.000 km in ?e izven garancije.

popravilo je bilo narejeno takoj in to v okviru garancije. Pa? je po?ila vzmet natezalca. V tem slu?aju je izredno u?inkovito delovala asistenca Mazda.

Danes imam prevo?enih 100.000 km in je avto kot nov.

Glede na moje izku?nje sem potencialni kupec nove Mazde 4 v prihodnjem letu

Sre?no vo?njo !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo

Jaz servisiram Mazdo 6, tudi v Gama centru. Tudi pri meni je isto olje ampak je cena drugacna, namrec 5260 sit/ l. A jih mogoce poznas tam? :)

 

Sicer pa lahko reces da bi rad mel kaksno drugo olje.

LP

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js imam v svojem avtu Valvoline SynPower 5W-50, tudi prej sem ga imel v vseh svojih avtih. Je pa drago, je pa tudi razlika motor lep?e te?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

OJLA, KAKO PA JE OLJE ARAL IN SHELL 10W- ZA 323F 1.5 90KM, L.2000? PA ?E TO. KER SEM PRED MESECEM DNI KUPIL TA AVTO IN NI VE? V GARANCIJI, ME ZANIMA KJE V MB ALI V KP LAHKO DELAM OLJNI SERVIS IN OSTALO PRI NEPOOBLA??ENEM SERVISERJU KI JE CENEJ?I IN DA ?TAMPILJKO V KNJIGO?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni !

 

Sem sre?ni lastnik Mazde Premacy 1,8 letnik 2000. Kupljena in servisirina v Gamma centru BTC.  Sem izredno zadovoljen z servisno uslugo, odnosom do stranke in kvaliteto storitve.  Imam samo pripombe na po moje previsoko ceno motornega olja SLX FORMULA OW 30, ki je cca 3.500,00 SIT/L.

V  4,5 letnem obdobju je avto do?ivel nekaj problem?kov,ki pa so mi jih v Gamma centru izredno hitro  odpravili in to :

*  avto je imel vgrajeni indukcijski tuljavi z napako.  Garancija v terminu 2 let

*  zobati jermen je presko?il 2 zoba pri 70.000 km in ?e izven garancije.

    popravilo je bilo narejeno takoj in to v okviru garancije. Pa? je po?ila vzmet natezalca. V tem slu?aju je izredno u?inkovito delovala asistenca Mazda.

Danes imam prevo?enih 100.000 km in je avto kot nov.

Glede na moje izku?nje sem potencialni kupec nove Mazde 4 v prihodnjem letu

Sre?no vo?njo  !

Verjetno si mislil Mazdo 5 ;vsekakor odli?na izbira in ?isto po mojem okusu. Upam,da bom tudi jaz ?e par let zadovoljen s Premacyjem tako kot ti.

Eno vpra?anje:kolko ma? pa kaj porabo?

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.