Skoči na vsebino

z 350


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

po?asi grem z mazde na nissana z350, sem dve f-ke ?e prodal, eno bom imel pa za delat, ker ima glih klimo.druga polovica pa sploh ne gre z mazde, tako da sta dve f-ke doma.

?e en mesec ga i??em po nem?iji-internet, pa ga te?ko najdem oran?nega.prej bo sneg pa ga bom lahko samo gledal v gara?i, dokler ne pride pomlad.

to bo moj avto,edini, ki mi je v ?ivljenju v?e? za vsako ceno.

SAMO ENKRAT SE ?IVI.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 186
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

He he,prav ma?! :bravo: To sn tudi jaz reko,zato pa pride RX8 k bajti! :D 350Z meni ne pride v po?tev,ker je dvosed,?al.... :( pa tudi sicer mi je Mazda lep?a po obliki! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se stroj mi je totaln,samo kot sn ?e reko,mi takoj odpade ravno zaradi tega,ker je pa? 2sed! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,prav ma?! :bravo: To sn tudi jaz reko,zato pa pride RX8 k bajti! :D 350Z meni ne pride v po?tev,ker je dvosed,?al.... :( pa tudi sicer mi je Mazda lep?a po obliki! :rispekt:

 

oblika kaj pa vem, pa prelahek je rx8, dvosed, hvalabogu, se bom vsaj sam vozu, famili pa doma.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dvosed, hvalabogu, se bom vsaj sam vozu, famili pa doma.

 

He he,blagor tebi! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ne morem ?ez to, kaki sound ma tale 350Z :)

moj avto ma hudega, samo tale je pa unterhund :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Poky in DANDO: :rispekt: obema! Tudi jaz vedno bolj sanjam o tem, da si enostavno kupim kaj hudega dokler je bencin ?e "poceni". Ko bo ko?tal jurja na liter se bomo lahko samo tepli po glavi zakaj nismo u?ivali, ko bi lahko....

 

DANDO ne morem iz svoje ko?e: A ga bo? potem ?e kaj predeloval? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ne morem ?ez to, kaki sound ma tale 350Z :)

moj avto ma hudega, samo tale je pa unterhund :)

 

me por? me sploh ne gane, mb e klasa, so mi veliki avti ?e presegli, ko sem pa vozil z-ja, pa ?e sem pa tja kak vikend, ker je dober prijatelj,ki mi ga posodi,sem vedel, naj ko?ta kolikor ho?e, imel ga bom.pol pa tuhta? avto pa denar, pa avto pa denar, pa si prizna?, da ne bo miru, dokler ga ne kupi?.pa saj denar tudi ni vse, samo enkrat se ?ivi, pa samo enkrat so naredili z 350.tako je to.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm a nisi ti Dando ?e enkrat kupova 350Zja ali pa en drug ki je tudi rekel da bo iz tujine pripelja. Samo ne vem kako se je potem to kon?alo?

 

ja ja jaz sem, pa mi ga je kolega posojal, pa ?e denar je bil doma, zdaj pa ne gre ve?, ne da si ga ne morem sposodit. ni moj!zadaj bo moj!pa ?e doma sem prepri?al drugo p?olovico, ker prej jue skoz vpila.zdaj ga dobim ta mesec, ga i??efrend v nem?iji.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Poky in DANDO: :rispekt: obema! Tudi jaz vedno bolj sanjam o tem, da si enostavno kupim kaj hudega dokler je bencin ?e "poceni". Ko bo ko?tal jurja na liter se bomo lahko samo tepli po glavi zakaj nismo u?ivali, ko bi lahko....

 

DANDO ne morem iz svoje ko?e: A ga bo? potem ?e kaj predeloval? :bravo:

 

ko bo bencin po jurja ga bomo samo ?e krali, pa se bomo glih tako vozili.

tuning itak, frend ima samo feltne pa gume za 1 mio sit na njem.

tuning je najceneje iz amerike, gor so deli novi ve? kot pol ceneje.pa ?e gara?o moram pripravit za zimo, ker bo do pomladi po?ival.pozimi pesek, pa sol, pa tudi ni letni ?as za s tem avtom se vozit.kaj ti nuca kasko, ko pa ne bi bil nikoli ve? cel.imam avte, ki jih ni ?koda, pa mi ni problem klepat pa li?at, teli imajo pa 3 lete stari od 10000-30000 km.novo.

 

No me veseli da se ti bo kon?no ?elja uresni?ila, bolj?o polovico pa ne takoj peljati ker ti ga bo hotela vzeti da bo njen :D

 

ne ne se ga boji peljat, ko bo pa tuning pa sploh, njej sem itak kupu f.ko 96 letnik, kot nova 35.000km, vsa oprema in je presre?na.pravi da se pelje kot z novim.pa smo vsi sre?ni.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando upam, da bo? tudi ti tako prijazen kot je ta tvoj prijatelj, ki ti je posodil avto za ?ez vikend. :D

 

Kar se pa vo?nje ti?e pa se lahko pohvalim z lastno izku?njo (made by Dando). :bravo: Trga, vam povem. TRRRRRGGAAAAA!!!

 

ga pa ne bom posodu, najbr? bi se po?rl ?e po 5 minutah.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ga pa ne bom posodu, najbr? bi se po?rl ?e po 5 minutah.

 

Kaj pa obljuba meni ?e dr?i ???? :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando, tale tvoj nakup je verjetno v tebi noter nekak?na bitka ?ustev in razuma oz. srca in glava, ampak na koncu itak zmeri zmaga srce! :danzoman:

 

Ker ?e ?lovek racionalno razmi?la je verjetn pleh ena najslab?ih mo?nih investicij, ampak res - le 1 X se ?ivi! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pleh je pleh , ko gre v ?ivljenju za pomembnej?e zadeve, kot je ?lovek, dru?ina, zdravje.ampak su?enj denarja na kup dajat pa spet ne more? bit.v?asih so tastari kupovali zemljo-njive, travnike.cel ?ivljenje, da je lahko pred smrtjo rekel kaj?da ima posesti, premo?enje.jebe? to, pa ?e komaj ?akajo, da pogine?, da se polastijo premo?enja, ki ga itak zapravjo, najve?krat se to zgodi.dela?, slu?i? denar in ?e lahko, ?e ima? ve?, si v prvi vrsti privo??i sam sebi.to je tvoje.tud ?e bi imel 10 krat ve? denarja, si nhe bi kupu por?a al pa ferarija.ta avto si pa ?elim.res bom moral spucat skoraj ves ke?, ampak nekaj si moram pa tud privo??it.tako je to.samo enkrat se ?ivi in samo enkrat si toliko mlad, kot si danes.

 

pa ?e to, prej sem delal pa na kup dajal, pa sem pa tja kupu kake stvari, ki jihn sploh nisem rabu,zdaj pa to?no vem, za kaj delam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.