Skoči na vsebino

z 350


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

Hmmm,malo mo?ne besede..... :whatever: Si se ?e peljal gdaj z RX8 in izku?enim ?oferjem v njej?? Ali pa z katerim od modelov MPS?? <_< Se ne re?em,da Nissan ne gre,samo ne more? tak na hitro sklepat neka dejstva.... <_< Poleg tega si do pred kratkim vozil Mazdo,tak da..... :unsure:

 

 

lei poki soory ?e sm te u?aliv.drga? sm se pa vozu z temi mazdami ka sploh ?e v prodai niso ble.ka sm delu na gama centru in me je peljal g.?vanut ki je posrednik za slo.tak da sm hotu samo to povedat da me nobena mazda do zai ?e ni tak navdu?ila ko ta nissan pa sm se res v vseh ?e pelu in jih tui vozu. :rozico:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 186
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Res govorimo o dobrih avtih ampak the best je pa ?e daaaaaale? od realnosti :rozico:

 

He he,se strinjam s tabo! Ki so ?ele prva liga avteki! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ti tut ne verjamem, da 1.3 bolj potegne kot 3.5 V6! :P

 

Vidim da debatirate o zmogljivosti avtomobilov.Naj mi samo en pove komu je ?e uspelo naredit avto z 1.3 motorjem in 231 KM mislim da ga ni ?e noben.Pa ?e nekaj obstajajo mazde ki v Sloveniji ?e eni niste sli?ali za njih naprimer mazda rx3 dodal pa vam bom podatke mo?i700hp(521.99kw)7800rpm za ta avto imam dokaze v Australski reviji Rotary special.Da nebo kdo kaj zameril.Lep pozdrav usem
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim da debatirate o zmogljivosti avtomobilov.Naj mi samo en pove komu je ?e uspelo naredit avto z 1.3 motorjem in 231 KM mislim da ga ni ?e noben.Pa ?e nekaj obstajajo mazde ki v Sloveniji ?e eni niste sli?ali za njih naprimer mazda rx3 dodal pa vam bom podatke mo?i700hp(521.99kw)7800rpm za ta avto imam dokaze v Australski reviji Rotary special.Da nebo kdo kaj zameril.Lep pozdrav usem

 

 

Pa RX-3 ni edini model ?e ima? ostale RX modele ?e ?e slu?ajno nisi sli?al ti za njih, aja pa to je ta ko speljepa gre na zadnja kolesa? :)

 

lei poki soory ?e sm te u?aliv.drga? sm se pa vozu z temi mazdami ka sploh ?e v prodai niso ble.ka sm delu na gama centru in me je peljal g.?vanut ki je posrednik za slo.tak da sm hotu samo to povedat da me nobena mazda do zai ?e ni tak navdu?ila ko ta nissan pa sm se res v vseh ?e pelu in jih tui vozu. :rozico:

 

 

 

In bo? delil z nami tvoje vtise ko si se peljal z 6-ko MPS oz. ko si jo sam peljal? Aja pa glavno da te je Mazda 2 navdu?ila, no ko si jo imel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne se kregat glede tega pleha k je brezveze! Usak vozi tisto kar mu je ql in to je bistvo usega! ?e se bo to nadeljeval bo tko k na avtomobilizmu k usako drugo temo zaklenejo pa usi se boste postran gledal! Mal pomirite strasti!

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja vem da so ?e rx2,rx3, rx4,rx5 in celo rx808 in tudi na 24 ur lemans so bili ?e prvaki in to z mazdo rx7 ?e pa ?e ho?e? ve? pa ti ?e lahko kak model dodam al pa zgodovino mazde napi?em.Pa brez zamere in lep pozdrav

 

 

Te pa prosim odpri posebej temo na "Zgodovino Mazde" in se razpi?i in deli tvojo "pamet" tudi ostalim Mazda fahrerjem! ?e se ?e hvali?, mogo?e ?e jaz tudi marsikaj nisem prebral pa bi rad od tebe... Pa ?e ima? baje doma dosti gradiva to tudi ?elimo videt, tak da zalaufaj skener. ?elim ti veselo pisanje ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je Dando,a bo? ti kaj poslikal tvoj avtek al kaj?? <_< Slike ho?emo! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je Dando,a bo? ti kaj poslikal tvoj avtek al kaj?? <_< Slike ho?emo! :D

 

On ga skriva, ?a na JAP meet ni uletu en krog narest. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tak ljubitel(baha?) :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Dandotovi ko?i pa res nebi rad bil. Tak fajni avto si je kupil, zdaj ga pa nima ?asa vozit. Bo moral kakega prijatelja prosit za uslugo :hohoho:

 

Dando prav rad bi ti pomagal, ampak moram ?e pri svojmu noter spravit 1 tedenski post. :bravo:

 

No zato ga pa lahko meni posodi, jaz nimam pa kaj not spravljat :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater, nisem vedu,da se bom tak bal zanj.v lj imam vedno probleme ga parkirat, da mi ga kdo z vrati ne rufne, ga pu??am na plo?nikih itd.doma pred blokom mam probleme, ker imam ob njem park dve mazdi, ne morem spat, da mi iz zavisti kdo ne po?koduje, ?eprav je pod kameram.joj, ?e se mu kjaj zgodi, jim roke posekam.sploh ne vem kak bo ko bo zima, kok se bom vozu zaradi peska pa soli, pred blokom pa itak, da bi mu kar ?otor postavu.ha,ha.ja res nisem vedel kaj vse to za sabo potegne, ko ima? skoraj desetko milijonov na prostem.kljub temu da ma? kasko, kljub temu.moram jaz nekaj druzga pogruntat, sam se moram umirit, pa razmislit, zdaj sem ?e v transu navdu?enja.na za?etku sem se kar tresu, preden sem se odpeljal.zdaj sva pa ?e dobra prjatla,se ?e gasirava, je ?e pr?u v kri.Kako lepo se pelje, ful je stabilen,ful.ko se potem usedem v mazdo f-ko da ne bo pomote, kot "?ajtrga".

Torej banda vsenm lep dan,mene dans ne bo ve?, z nisijem bova pa pre?ivela lep dan,kljub temu, ?e bo de?evalo.upam, ka bom lahko zve?er rekel, lepo sem se mel.?ao!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne more? primerjat 10 let stare Mazde z novim Nissanom, ki je ?e ?portnik po du?i in izgledu :D

 

Verjetno bi rabil kak?no gara?o ... sem imel kolega, ki je svoje ?ase imel tudi en strup od ?portnega Mercedesa pa je ?ivel v strnjenem naselju brez svoje gara?e. No tip si je najel gara?o, ki je bila skoraj 2km stran. Zato si je kupil eno staro Pando, da se je odpeljal od doma do gara?e, zamenjal avtomobila, se vozil z Meco in na koncu dneva se je zopet pripeljal domov s Pando.

 

Sam to je pa tolk telovadbe, da je bolj profdat stanovanje in se preselit 30km na pode?elje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a nisi dal 4 mio za njega?

 

brez zamere avto s 14 ooo km za ?tiri mmio, pa ?e krat dva s tro?ki, dmv, homologacijo, eko takso na kg vozila, kje je pa ?e reg.4 mio je pa ful prehuda ?alitev...joj,ne morem verjet.za 4 mio ?e razbitga te?ko najde? v de.tazga,da lahk kolikor tok lahko solidno popravi?.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brainy takoj vzemi nazaj kar si napisal !!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez zamere avto s 14 ooo km za ?tiri mmio, pa ?e krat dva s tro?ki, dmv, homologacijo, eko takso na kg vozila, kje je pa ?e reg.4 mio je pa ful prehuda ?alitev...joj,ne morem verjet.za 4 mio ?e razbitga te?ko najde? v de.tazga,da lahk kolikor tok lahko solidno popravi?.

 

 

daj ne serji, za ta denar bi ja ?e novo rx-8 dobil :D:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.