Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

mah, saj ke? ni problem (glej moj tip avtomobila, he he), rad bi delal, bil zaposlen, delal to kar rad delam, tudi za (evropske razmere, saj smo v EU, kajne) malo manj denarja na za?etku, potem se pa ?e vidi. tako da rezervist ne, sem pa zelo proti vojski, tako da tudi ne (dokler si lahko to ?e privo??im). aja, sem desetnik :bravo: . SLO vojske, seveda.

 

grem spat, moram vstat ob 05:30. zanimivo bo.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ODLI?NO!!!

Le pejd!!!

 

Fajn se naspi!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo jo!!!

 

What's up??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem ?e ugasnil kompjuter, le?al kako uro, nato pa ker nisem mogel spat, sem spet pri?gal laptop in zdaj sem spet tu.

 

HELLO :danzoman:

 

ja, saj, zdaj ni ve? lahko no?, ampak dobro jutro.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam s tabo!!!!

 

Js mam pa ?e tok poln k.... tega ?ihta dons da kr ni res!!!

Komi ?akam da grem vn!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

no pa se za?enja najbolj tema?en del dneva :P

 

:bravo::bravo::bravo:

 

kdo je z mano!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ja, grem probat nazaj zaspat, mogo?e mi rata! Kok sovra?m k ne morm spat!!! <_<

Vidm da ostali nimate teh te?av :D

Lahko no?!

 

Enim tudi ni treba spat ker delamo popoldne :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pono?njaki ?e laufajo?

 

 

evo mene, ne morem spat, se mi je ideja za en komad porodila v glavi, ko sem ?e le?al v postelji, pa sem mogel vstat, pri?gat komp, melodijo iz glave spravit v dejanske tone, sejvat, ugasnt program, po mejlu poslat, se odjavt iz gmaila, se prijavit na forum, ?estitat Apcihu, vse poste prebrat in se kon?no tu ustavit, da napi?em: kaj dogajaaaaaaa :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeeeeeeee zemir se spomnu na pono?njake :rispekt::rispekt:

 

 

dobi? :pepsi:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah tko je k se te ho?jo znebit na ?ihtu, pol ti pa frej talajo :P

 

Ko bi se saj ?e mene hotl znebit pa mi kar tako dopust dajali :rispekt:

 

To ti je ?iht :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.