Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ej ne najdem te besede v slovarju!!! :hohoho:

 

:hohoho::hohoho: najdu!!!

 

post-363-1178669986.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ?mo it na ajron mejden al kaj?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmmmm? ?aganja ?e dolgo nism poslu?al odkar sem bil nazadnje v 7. razredu O?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pojdi se enkrat z mano peljat. en krog. :evil:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1x pa res me bo? zapeljal ,da ob?uti, kako tvoja ma?inca pelje!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ?mo it na ajron mejden al kaj?

 

Sem jih ?e dostikrat poslu?al,celo predskupina smo jim bli v hali tivoli. :danzoman:

Tako,da sem se sam raje odlo?u za Aerosmithe v Veneciji in Hot ch.pap.v Udinah. :punk:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

We are won! :D

Kje ste pono?njaki :D

 

Evo skor spimo!!!

 

Ej ?ou ti je lahko da si ?el vidl smo enga Bmw-ja k je pred samo vozu avto?k na deljinca in to dokaj hitro.Pa ?e dva mazda?a sta se pomerla in en je zmagu :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah kurc, zmeri zamudim use najbol? :( Zadne ?ase mi n? ne gre po planih, pol pa naj ?e en re?e TI BO BOG POMAGU pa ga bom tok prbou da mu ve? nobena kapa nau prou :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah kurc, zmeri zamudim use najbol? :( Zadne ?ase mi n? ne gre po planih, pol pa naj ?e en re?e TI BO BOG POMAGU pa ga bom tok prbou da mu ve? nobena kapa nau prou :P

 

Kva si pa jezen sej bo bolje :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah tud ?e ne, sj sm usega hudga vajen :P

 

Kva se trese? in sekira? zadne ?ase si ?ist depresiven :ph34r: Boli te k***c u?ivi da nebo? pol siv ko bo? star :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva se trese? in sekira? zadne ?ase si ?ist depresiven :ph34r: Boli te k***c u?ivi da nebo? pol siv ko bo? star :bravo:

 

Khm, jst nam siv ampak PLE?AST!!! Gee, tanx dad :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja te geni so kurba :hohoho::hohoho::hohoho:

 

:hohoho:

Se strinjam. Tok tehnologije na svetu pa ?e zmeri sm ?orav, kmal ?e ple?at, kaj pa sledi pa raj ne upam pomislt :P

 

A Simon je ?e zaspau???

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon se je zamislil na temo o ple?i. :blink: Bemti star ata...

 

Jah sj zato se je treba zdj znoret k pol k nam meu las bo slaba morala v dru?bi ?ensk :P

Itak sm reku da k bo za?ela solata izpadat se bom pobriu do nule, mogo?e bom pa zgledu k VIN BENCIN :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah sj zato se je treba zdj znoret k pol k nam meu las bo slaba morala v dru?bi ?ensk :P

Itak sm reku da k bo za?ela solata izpadat se bom pobriu do nule, mogo?e bom pa zgledu k VIN BENCIN :D

 

To imam tut jaz plan sam je qrba k sem suhec pa pomoje to ne bo to. Bom pustil kak milimeter las za okras. No druga varianta je, da jih pustim po sredi ene 5mm tako da bom imel neke sorte irokezo. :punk:

 

Saj ve? kako pravijo: "smart hair leave stupid head" :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.