Skoči na vsebino

The re-make of.....


David

Priporočeno sporočilo

Evo in takoj pride ?e druga zgodba...... :aaaaa:

 

Zaradi navdu?enja nad gokardom od yavarya sem se odlo?u da ga ho?em tudi sam imet...

Edino ho?em imet malo ve?jega, malo te?jega, pa da ima streho nad glavo... in seveda nisem imel druge opcije kot da to nardim iz moje mazdice..... :P

 

 

In sem se odpravil kupit H&R kit in zadeva dal na avto..... NOROOOOO!!! Prijetno presene?en nad udobnostjo in NORO lego na cesti.... :prstgor:

 

Objavljena slika

 

No in ker se ?e en ?as odlo?am oziroma ker sem zadnje ?ase o?itno rad v dru?bi foruma?ev sem se odpravil do na?ega divjaka Uklop?i?-a aka. Uro? the Lepi....

Objavljena slika

 

In pot do njega je bila kot nala?? za real testing on the snaky road....

 

In evo mene ?e v novi vasi... Rakitna!! Hm... tudi zelooo zeloooo lep kraj...

najprej sva seveda ?la par drinkov spit ob jezero.... (toplo priporo?am obisk ob lepih dnevih) in pol do njega domov...

 

Kot eni veste sem bil svoja leta tudi sam cross freak in dal nekaj motorjev skozi.... in seveda Uro? spada pod iste norce... in ima trenutno en zelooo zeloooooo njam njam motor?ek.... ki sem ga seveda obveeezno mogel it sprovat... :)

 

Sicer ne vem zakaj se je uro?u tooolko roka tresla.... ga je blo mogo?e strah da mu ne pripeljem ve? yamahe nazaj???? :hohoho:

 

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Ok nazaj sem se vrnil ?e kar moker ampak s celimi ja***i :aaaaa:

Objavljena slika

 

Resno... spet sem se je divjak v meni zbudil in kot karte ka?ejo bom prav hmalu odletel kupit isti motor.... just can't wait for it..... :jupi:

 

Za konec sva ?e en skupen photoshooting nardila..... in bom slikice v galerijio pripel... ker v tem postu mi ra?unalnik, ne vem zakaj, sploh ne pusti.... :nevem:

 

 

Kakorkoli.... pre?ivel sem ?e en noooor nor dan.... uro? je pravi gostitelj, odli?na dru?ba.... tako da banda.... usiiii gor h njemuuuu!!!!!!! :aaaaa:

 

Pa ?e eno slikico...... :D

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

 

No to bo to zaenkrat.... slikice pa ?e sledijo...

 

In tudi tebi Uro?.... thx za dru?bo in seveda dobro gostiteljstvo.... :aaaaa:

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oooo lepo to!!!

Ej kje je ta uklopko doma da ?e js pridem!!!! :hohoho:

 

stari sory za slike ne vem neki me je zgleda res tresl!!!!

lp :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ,ja,lepo si to po?lihtal.... :bravo: ?e ne bi jaz mojga prodajal,bi se verjetno isto odlo?o! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prav opasna Mazda3. woohoo!! :danzoman:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaaaaaoooooo daVid =)

 

kera huda mazdica ej.. definitivno najlep?a v slo.. kak se mi dopade :ouje:

 

 

Strong words my friend..... sramezljiv

 

Vsake o?i majo svojga malarja..... that's true....

 

 

Thx though..... :prstgor:

 

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgodba iz Uro?ovih ust je drug?na. Menda se je ves tresel, ?e se bo? s krosko pripeljal cel nazaj. :P Danes mi je povedal, da si se imel res kar dobro.. Krosisti ?ivi norci. :hohoho:

 

 

no da sli?im to zgodbo..... :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DaVid, a si kdej "sprobal" tudi 250 ccm?

ostalo ste pa ?e pohvalili

 

Hm violica...saj je vidit na sliki.... :hohoho:

 

 

To je bil "skoraj" glavni razlog da sem se odpravil do Uro?a......

 

Bil sam precej ?asa "Crossist" in kot karte ka?ejo bom to spet postal..... <_<

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no lepo david......?akamo da sprejmemo novega norca v tim!!! :bravo:

 

Drga? pa sm odlo?en da naslednjo sezono pade 4takt

To je mal ?voh ratal sploh zdaj ko mam obe novi gumi!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm violica...saj je vidit na sliki.... :hohoho:

To je bil "skoraj" glavni razlog da sem se odpravil do Uro?a......

Bil sam precej ?asa "Crossist" in kot karte ka?ejo bom to spet postal..... <_<

LP daVid

 

ker je slika slaba, sem mislila da je 125 ccm, ko pa sem ?e enkrat pogledala, pa res nisem ve? prepri?ana,

kaj pa uklopko dela na takem motorju, al ga on pelje al motor njega al ka?e bratovega :hohoho:

david, karte ti ka?ejo, da bo? naslednji? ostal brez j... :ouje:

uklopko, daj kak?no sliko da ga vidim ?e s strani - po mo?nosti spucanga

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker je slika slaba, sem mislila da je 125 ccm, ko pa sem ?e enkrat pogledala, pa res nisem ve? prepri?ana,

kaj pa uklopko dela na takem motorju, al ga on pelje al motor njega al ka?e bratovega :hohoho:

david, karte ti ka?ejo, da bo? naslednji? ostal brez j... :ouje:

uklopko, daj kak?no sliko da ga vidim ?e s strani - po mo?nosti spucanga

 

Violca A TI MENE MAL ZAJEBAVA?!!? :hohoho:

Sj sm res bl pri tamalih ampak sam motor pa kar prgajnam da gre po luftu!!!! :D

Je PA 250ccm ki pa je ?e rahlo pre?voh :(

 

eno slikco mam samo na tem ra?unalniku ostale sledijo ko bom doma,in ko operem motor

druga?e pa vabljenana ?iro!!!

post-363-1156684018.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Violca A TI MENE MAL ZAJEBAVA?!!? :hohoho:

Sj sm res bl pri tamalih ampak sam motor pa kar prgajnam da gre po luftu!!!! :D

Je PA 250ccm ki pa je ?e rahlo pre?voh :(

eno slikco mam samo na tem ra?unalniku ostale sledijo ko bom doma,in ko operem motor

druga?e pa vabljenana ?iro!!!

post-363-1156684018.jpg

 

:hohoho::hohoho: uklopko, uklopko, kar ne morem verjet, sm ne re?, da se udele?uje? tudi dirk za akrapovi?ev pokal :D

__

David, sploh ne vem zakaj po polurni vo?nji tako stoka?, mislm, da je s crosom najbolj udobna vo?nja, kar jih je bilo (saj ve?, "pol metra" gor in dol) :prstgor:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ammmmmmmm Akrapovi?ev pokal.....a to obstaja :hohoho::hohoho:

 

pol metra gor pa dol.............pa to je ?ist amatersko!!!!

?e ne gre 1.5m gor pa dol se sploh ne spla?a s takim motorjom pelat!!!!

 

no Violet a ni uredu,aja pa odgovora nism dobu!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(1.5m gor pa dol se sploh ne spla?a s takim motorjom pelat!!!!) to bo takrat, ko bo imel specialne amortiizetje visoke 1,5 m :bravo:

 

?e me vabi? na ?iro kot gledalko bo bolj ?voh, ?e me vabi? kot voznico pa tudi, ker sem se v glavnem vozila kot sopotnica po progi za cross. ?e me pa danes vpra?a?, bi ga pa tud vozila, sam pol sva pa z Davidom na istem.

Kak?en je 4takt,? Kako da ti je ta pre?voh, ga bo? zato prodal in kupil kaj?

Ali se udele?uje? tudi kak?nih tekmovanj, Akrapovi?ev pokal pa sem zasledila na netu, v?asih je bilo dr?avno prvenstvo, evropsko

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za ?ensko ....dobro sledi? :bravo:

 

Res je ?e to sezono pa naslednjo pol pa ga zamenja 450ccm 4takt!!!!!(planirano tako)

Pa gass super moto varjanta ?e zraven!!!!

 

bil sm kot srednje?olec usekan na direke pa to pa sm se polomu 1x mal pa je motor ?u od bajte zdj je pa spet pr bajt in orjem samo ?e po hosti se pa kdaj pa kdaj zapelemo na poligon!!!

 

?e ne gre? na điro pol pa vsaj na ledeno kavo pridi k jezeru na Rakitni

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(, ?e me vabi? kot voznico pa tudi, ker sem se v glavnem vozila kot sopotnica po progi za cross. ?e me pa danes vpra?a?, bi ga pa tud vozila, sam pol sva pa z Davidom na istem.

 

 

 

:blink: Kako pa to zgleda se peljat na cross progi so sopotnica??? Boga rit.... :aaaaa:

 

 

 

In si na istem kot jaz.... hm.... don't thing I understand that precisely...... ?zmeden?

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ona nima j..., vsaj ne fizi?nih, :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.