Skoči na vsebino

Bosch AeroTwin brisalci


Priporočeno sporočilo

Torej,

po dveh mesecih mi originalni brisalci niso ve? brisali oz. so pu??ai grde ?rte, ki so bile

mote?e zlasti pono?i. Na ?alost brisalci ne sodijo v garancijo.

 

In tako sem se lotil projekta nakupa brisalcev, saj recio Bosch ?e nikjer nima zavedeno, kateri tip je za M5.

Tako sem brisalce izmeril (levi=650mm, desni=400mm) ter ugotovil, da ima podobno

dol?ino Peugeot 206. Za njega ustrezajo Bosch 653S, oziroma sem na?el te nove

AeroTwin brisalce, ki bi naj bili bol?ji pod oznako A653S. Seveda sem ?e se vmes prepiral s

prodajalcem, ki mi je dejal, da mi to ?e ne bo ?lo gor.

 

V dokaz ?e prilagam slike:

 

Objavljena slika Objavljena slika

 

P.S. bri?ejo pa fenomenalno..... :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak dolgo,dokler jih ne ukradejo....;)...meni jih dokaj pogosto kdo ukrade :D

 

Upam, da se mi to ne bo zgodilo. Sicer pa kako dolgo sem rabil da sem na?el prave, mislim, da

ta dimenzija ni toliko raz?irjena. Je pa res, da se objestne?i najdejo povsod.

 

Avto je pono?i v gara?i, lahko pa se zdoi kje drugje.

 

 

@Mazda323:

do sedaj imam z Bosch brisalci dobre izku?nje...........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da se mi to ne bo zgodilo. Sicer pa kako dolgo sem rabil da sem na?el prave, mislim, da

ta dimenzija ni toliko raz?irjena. Je pa res, da se objestne?i najdejo povsod.

 

Avto je pono?i v gara?i, lahko pa se zdoi kje drugje.

@Mazda323:

do sedaj imam z Bosch brisalci dobre izku?nje...........

 

Meni je fajn,?e jih ukradejo...zavarovalnica ?asti nove... :D Pred hi?o pa mij jih ziher ne bodo ukradli,razen ?e ma kdo preve? poguma.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

In tako sem se lotil projekta nakupa brisalcev, saj recio Bosch ?e nikjer nima zavedeno, kateri tip je za M5.

Tako sem brisalce izmeril (levi=650mm, desni=400mm) ter ugotovil, da ima podobno

dol?ino Peugeot 206.

 

 

Nisi napisal, koliko si pla?al. Ponavadi je cena brisalca do 55 cm ?e normalna, preko te dimenzije pa se skoraj podvoji. Ali sta ta dva razli?nih dimenzij v kompletu?

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi napisal, koliko si pla?al. Ponavadi je cena brisalca do 55 cm ?e normalna, preko te dimenzije pa se skoraj podvoji. Ali sta ta dva razli?nih dimenzij v kompletu?

 

Cena pa je ubijalska. Takoj ko mere narastejo nad 55cm, se cene res podvojijo.

V kompletu sta bila oba brisalca (levi in desni).

 

Vse skupaj je stalo 9.700 SIT :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam originalne od dneva nakupa in po dveh letih ter 70.000km ?e vedno bri?ejo OK in da ni nobenih te?av z vidljivostjo. ?e je kdaj te?ava da za?nejo mazati ?ipo (ponavadi po dolgem su?nem obdobju brez de?ja) zadostuje le par ?pricev sonax me?anice na steklo pa je stvar spet super.

 

Po tej pozitivni izku?nji z originalnimi brisalci bom naslednje kupil kar te.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preden kupite nove brisalce, preizkusite slede? postopek:

gumo na brisalcih poskusite dobro ocistiti z denaturiranim spiritom oz. alkoholom, lahko tudi razredcilo. To sredstvo enostavno polijete po cunjici, nato pa z njo ocistite gumo. Pazite, da gume ne strgate.

Pri meni so brisalci po tem postopku delovali kot novi...

:)

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.