Skoči na vsebino

Pri?iganje lu?ke za Airbag


Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem!

 

Pred kratkim se mi je pri?gala lu?ka za airbag ?zmeden? . Na sovoznikovem sede?u sem imel otro?ki sede?, pripet z varnostnim pasom. V otro?kem sede?u nisem imel otroka, le sede? sem za kratko razdaljo prestavil na sovoznikovo stran, ker sem zadaj vozil nekaj drugega. No, ?ez nekaj ?asa se mi posveti, da bi bil lahko to vzrok za pri?gano lu?ko za airbag, zato sem otro?ki sede? odstranil, se usedel na sovoznikovo stran in se pripel, lu?ka pa je po naslednjem zagonu motorja res ugasnila :jupiii: . V navodilih o tem ni? ne pi?e (nimam pa tistega stikala za izklop). Na servisu ?e nisem bil. Ali ima kdo ?e kak?ne izku?nje s tem? :ne vem:

 

LP

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem!

 

Pred kratkim se mi je pri?gala lu?ka za airbag ?zmeden? . Na sovoznikovem sede?u sem imel otro?ki sede?, pripet z varnostnim pasom. V otro?kem sede?u nisem imel otroka, le sede? sem za kratko razdaljo prestavil na sovoznikovo stran, ker sem zadaj vozil nekaj drugega. No, ?ez nekaj ?asa se mi posveti, da bi bil lahko to vzrok za pri?gano lu?ko za airbag, zato sem otro?ki sede? odstranil, se usedel na sovoznikovo stran in se pripel, lu?ka pa je po naslednjem zagonu motorja res ugasnila :jupiii: . V navodilih o tem ni? ne pi?e (nimam pa tistega stikala za izklop). Na servisu ?e nisem bil. Ali ima kdo ?e kak?ne izku?nje s tem? :ne vem:

 

LP

 

vem,da pri mazdah je tko, da senzor zazna ce kdo sedi al ne (in na podlagi tega se sprozi airbag ali pa tudi ne :) )

sam ne vem zakaj bi se lucka prizgala? ce bo spet pelji na servis (meni so enkrat zamenjali senzor pri sovoznikovem airbagu - nahaja se tam kjer sovoznik ma ritko :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem,da pri mazdah je tko, da senzor zazna ce kdo sedi al ne (in na podlagi tega se sprozi airbag ali pa tudi ne :) )

sam ne vem zakaj bi se lucka prizgala? ce bo spet pelji na servis (meni so enkrat zamenjali senzor pri sovoznikovem airbagu - nahaja se tam kjer sovoznik ma ritko :) )

 

Mogo?e si pa kako s pove?ano luknjo vozil, pa je senzor ni mogel zaznati... :jupiii::jupiii::jupiii:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je mel podobne probleme na mazdi 626. Ko je hotel to porihtat, je bila ocena cca 50-100k sit (ne spomnim se to?no, ampak cifra je kruta). V stolu je tiskano vezje, ki preverja, ?e na njem sedi normalen, odrasel mo?i?ek. ?e ga ni, naj bi se ta vre?a izklopla. Tako sem zastopu zadevo. Popravilo bi ?lo tudi tako, da bi menjal stol, ki ga pa ?al ni dobil. :blink: Tko je ?e zdej brez :ne vem:

Ampak dejstvo : 'Rade japanci za nas' ; V?asih nam pa skukrjo mo?gane s svojo elektronko, ?e pa ne prej, pa pol, ko zataji. :D

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.