Skoči na vsebino

626 turbo - galerija


DonFilipo

Priporočeno sporočilo

Evo spletne strani na kateri so malo starejse slike moje 626. Novejse bom dal cez kak dan. Na novih slikah bo tudi postopek ugrajevanja turbine na moj avto.

 

--- GALERIJA ---

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo problem je pri teh xsenon ?arometih ?e jih dodatno kupi? da mora? imet na avtomobilu pranje ?arometov, ter da imajo xenonke elektronsko uravnavanje snopa, druga?e ne more? homologirat. <_<

Res je, a ker mam hrvasko tablico mi po sloveniji ne tezijo, a pri nas je itak vse v kurcu pa nobenega ni briga. :D

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

scena toti ksenon ?arometi,kaj to ma? potem 4 ?arnice?na en kontrolni modul(pretvornik napetosti) se priklju?ita 2 ?arnici ?Kaj bi se dalo vgraditi v mazdo 323c

No to nism glih razumu?!?! Mam dve zarnici (HID), balast in ingition. tako dela pravi xenon. ne vem o kaksnih 4 govoris? Ja, mam 4, dve kratki luci (xenon) in dve dolgi (navade H1). Pa na 323 se tudi da nastimati. Lahko se pa kje dobimo da vam pokazem in podrobno razlozim.

Je pa stvar dokaj enostavna: Zamenjal sm samo kratke luci (H7) v xenon (HID) z pripadajoco elektroniko, mocnejse varovalke (ne glede na to da so zarnice 35W - tako mora biti ker ignion veliko napetost rabi- 20KV), dolge luci pa so serijske.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo problem je pri teh xsenon ?arometih ?e jih dodatno kupi? da mora? imet na avtomobilu pranje ?arometov, ter da imajo xenonke elektronsko uravnavanje snopa, druga?e ne more? homologirat.  <_<

Pa se to: ce mas kolko-tolko nov avto ti policaji ne bodo tezili, ker itak mislio da je serijsko in se sploh za to ne bodo zmenli, se posebej ce mas luci z lecami, a za tehnicnega lahko zamenjas in vstavis navade zarnice tisti en dan v letu.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tata i ja bi to. :lol:

 

Hudo zgleda vse skupaj, komaj ?akam ?e na fotke od vgrajevanja turbine. ;)

 

 

Druga?e pa so meni zadnji? na meji s hrva?ko (sicer slovenski policaj) pregledali avto do potankosti, tudi ma?ino ... potem me je spra?eval policaj kaj je debel kabel, ki pride na akumulator in sem mu moral razlagat, pa zakaj imam ?portni filter ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VIrage: eee... in zakaj ima? ?portni filter ?

 

DonFilipo: lepo si zrihtal avto, volk v ov?ji ko?i :D:D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

DonFilipo: lepo si zrihtal avto, volk v ov?ji ko?i  :D  :D

Hvala. A bi kdo probal to mazdo?
ves da nebi nihce od nas.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ow....ma valda da ja! :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej maestro... :D vse pohvale. :P Res. ;) Sam neki me zanima. A to si vse sam razstavljau armaturo in podobne stvari? Jst bi si zelo rad razstavu stevce pa jih prilagodil svojim zeljam B)

?tevce na pre FL MX-3 sploh ni te?ko razstaviti... :)

 

ask if you need to know ...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej maestro... :D vse pohvale. :P Res. ;) Sam neki me zanima. A to si vse sam razstavljau armaturo in podobne stvari? Jst bi si zelo rad razstavu stevce pa jih prilagodil svojim zeljam B)

Seveda! Vse sm sam naredu. CISTO VSE NA TEM AVTU. Se elektroniko sm sam menju.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.