Skoči na vsebino

Sr?ne te?ave


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 438
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ex(+ karkol) je tako kot "takratek"(?nop?ek, ...), ga spije? ga NI ve?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Borut,kar se biv?ih ti?e,se kr strinjam z ve?ino,?e ti je ponucaj ?e malo,ampak kaj resnega pa ne,ker vedno pridejo stare te?ave na plano,pol pa se za?nejo razna obto?evanja za nazaj itd... :( Kaj se ti?e nove,pa mislim da je too young za resno zvezo,tak da vela isto-malo zabave pol pa..... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam borut a nebi blo zaj najbolje ko si ze pov stvari v svojem zivlenu zamenu da se mal ljubezen zamenas za kako frisno pa stare veze pustis lepo na miru!? <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdohist, se kr strinjam s tvojim predlogom, ker ?e so ?e spremembe, naj bodo radikalne! :bravo:

 

 

ma ja pa ne se neki za pleharcam obracat pa za nimi silt ka tke ne rabis sam dobr ves kako to gre :bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ma? prov, ker ni vse v telovadbi, obstaja (baje) ?e kej druzga! :P

 

 

jah je res ti ostaneta se levanka pa desanka!!!

mah ko ne mores kar telovadit z vsako jo moras prvo mal spoznat!!! :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej spozna? jo pa loh tut preko fizkulture! <_<:P

 

Se spoznata bol na globoko in ob?irno! :danzoman::hohoho:

 

 

jah da se use to je res!!!

mislm ti jo lahk tud kuj sam ce bo teb to ql aja pa njej!!!

 

nevem jz se lih nebi kuj u kako postelno telovadbo spustu! :ne vem:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Evole pa sem ?e jest pri?el na vrsto za v to temo. Jest ne vem kaj ?enskam v glavi dela. Zgleda da men januar-februar nista usojena mesca, lansko leto nesre?a, v?eri pa z ?ensko konc. ?koda k se nism ?olal za mo?ganskega kirurga, da bi mal v glavo pogledu kako ?enski spol razmi?lja in vrti filme na podlagi domi?ljije. Jeba je jeba. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah Grega te kr ?tekam, ampak najla?i je pa dajat nekomu nasvete, ko sam nisi udele?en v konkretni situaciji. <_<

 

?enske so pa itak ... ena nam te?ko razumljiva zadeva! Za k?n dan bi blo dobr bit u stilu filma Mela Gibsna, Kaj ?enske ljubijo! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale film od Gibsona je super! Najhuj je da je tale ?enska res ok, ni? ljubosumja, ni? spra?evanja kje kaj s kom zakaj, kdo je to, kdo te kli?e, zakaj si tisto pogledu pa tele pizdarije katere sem bil navajen pri prej?njih. V tej vezi sem ?e sam sebe presenetu tako da zato je ?e bolj jeba. Padajo sms-i kaj je izgubila,da kej tazga ?e ni do?ivela, da jo srce boli ipd....mislm WTF kaj pol konc daje?...mislm katastrofa. Zgleda da je sraje ?e je ?enski prelepo z nekom.

A gre kdo v soboto v kranjsko na tisto fe?to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,pol pa res ne vem zakaj konc,?e ti zaj po SMSih to govori.... :ne vem: Res bi blo fajn malo v mo?gane pogledat ja! :P Ampak ne se sekirat,bo? v soboto v Kranjski gori eno ujel pa bo! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavedati se mora?, da so ?enske ?e veliko bolj podvr?ene ljudski resnici o sosedovi travi, ki je bolj zelena od na?e.

 

Grega, nima? kaj, sam nikar zaloputnit vrata za sabo in vsaj ostanita v dobrih odnosih, ?e pa? ne gre kot par.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bejbiko sem dobil s paketkom + ?e sva?ta tega in onega zraven.

 

?zmeden? :ne vem: A na bolj?jem sejmu majo take stvari al kaj? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega keep your head up... n? takega ni... mi2 z deklico sva po 7 letih zaklju?ila zadevo... obdr?ala super odnos.... in jaz se imam fenomenalno..... :bravo:

 

Look at the situation from the bride side.... :D

 

BTW... v soboto pridem v Kranjsko z 8 ?lansko ?ensko ekipo.... :danzoman:

 

 

Ciaoooo

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.