Skoči na vsebino

Po?en kolektor


nisde

Priporočeno sporočilo

?ivjo! Rabu bi ene par informacij! Fotru je na Hyundai lantri letnik 99 ?e neki cajta nazaj po?u kolektor (na 2 mestih) pa me zanima ?e kdo ve ?e slu?ajno pa?e od tastare lantre kolektor k za 99 letnik prodajajo samo z katalizatorjem to pa pride 160K! Sm tud klicu devitota pa je reku od 400 do 500 eurov za ?portn kolektor, od tastare lantre pa mislm da stane 35K pri poobla??enem prodajalcu. Fotr ho?e dt ?portn filtr gor ker ma pa avto nagrav?n zvok (sploh k je mrzu) je treba najprej to po?timat pol pa na filtr! Kakr?nkol predlog je dobrodo?el! Ma?ina je pa 1.8 16v 94kw. Po mo?i sta obe lantre enake sam pa nism zih da bo pasu tastar kolektor gor-?e kdo ve kj ve? naj kr napi?e! Tip motorja pa ?e sporo?im!

Lp

 

Denis

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oj!

am a nebi blo najla?je ?e bi dav kolektor preprosto zavariti?? :ne vem:

 

Navadno ?vasanje je kratkotrajna re?itev, ker bi kolektor nazaj po?u ?ez ene 2 tedna, igli?no ?vasanje je pa 39K (ve? k nov kolektor od stare lantre). Prej sm napisu da je tastar kolektor 52K, ubistvu je pa 35K.

Tko da se to pomoje ne spla?a!

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si falil forum?? Vidi? od zgoraj pi?e Mazda ima? pa ?e Hyundai klub Slovenija in je tudi forum in predvidevam da ti bodo oni znali kaj ve? povedat kot pa mi, saj oni vozijo Hyundai-je...

 

Razumem da je MAZDA forum pa tud vozim MAZDO sam sm pa? bl na splo?no upra?u ?e kdo ve kaj je bl narest, ga dt delat pr devitotu al pa? kupt novga. Za en upra?anje se mi zdi butast registrerat na forum pol pa spiz***. Raj tuki upra?am ?e kdo kj ve ?e ne pa n?.

 

No sm preveru in sta oba motorja ista, tko da kolektor po vsej vrjetnosti pa?e. Zdj ma pa sam zanima a se bl spla?a kupt nov kolektor pr ?ublju al ga delat pr devitotu (kok konjev bi prbl. dubu s ?portnim kolektorjem)? Je pa ?portn 4x dra?ji od navadnga!

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na bratovi Lantri (1996) smo ga pred kakimi petimi leti samoga dali povarit pa ?e danes dr?i tako, da ne vem a je to sre?a al pa je res poceni re?itev.

 

Hvala za informacijo! Bomo probal najprej po?vasat ?e se nau obnesl pa pa? kupl al pa dal narest novega!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Kako se je pol zgodil s kolektorjem, me zanima, ?e ne drugo zato, ker si gorak d se pomerim s tole lantro! :D

 

?e zmeri je v prvotnem stanju oz. po?en! Fotru se ga ne da po?timat! <_<

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drga? bi jz tut najprej probu ?vasat, itak ti bo nekdo tok mav uzev, da tut ?e ne bo haska, ?e vedno nisi dost na zgubi! <_<

 

Denis - a pa ti ve? da si tle na forumu od Mazde in ne Korejca! :angry:

Ne se hecat fant!!! :whatever:

 

No sej ve? na kater post tole zdej leti! B):hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NO NO!!!

 

n? mi nov? kolega ?alu.

:P:P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drga? bi jz tut najprej probu ?vasat, itak ti bo nekdo tok mav uzev, da tut ?e ne bo haska, ?e vedno nisi dost na zgubi! <_<

 

Denis - a pa ti ve? da si tle na forumu od Mazde in ne Korejca! :angry:

Ne se hecat fant!!! :whatever:

 

No sej ve? na kater post tole zdej leti! B):hohoho:

 

Mislm da usi vejo na ker post je to letel in upimo da bo takih ?im manj! :blink:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.