Skoči na vsebino

Problem gretja v 323F BG


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

moja BGjka zelo slabo greje sramezljiv Ka dam gretje na full mi piha zelo mla?no, tako da ne morem segreti kabino. Prihaja zima, zato je to zelo nerodno :angry: . Vode v hladilnem sistemu je dovolj. Kje bi znal biti problem :ne vem:

Hvala za vse odgovore.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oj!!!

 

kaj pa avto se ti segreje na del.temp(termostat)

 

?e ne pa ima? lahko kake cevi zabite z vodnim kamom(ponavadi na pe?ki)

lahko pa ima? tudi kak zrak v njih-sicer dvomim ampak it is posible.

Lahko pa ti tudi premalo odpre loputo za regulacijo vro?e/mrzlo

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se tudi temperatura sistema ne vspostavi na normalo oz. se to zgodi prepo?asi, ima? lahko te?ave tudi s termostatskim ventilom, ki ali ostaja odprt ali pa se prezgodaj odpre in spusti hladilno prezgodaj ?ez hladilnik.

 

Kar se ti?e kamna ima Uro? ?isto prav, je pa to najve?krat ker ljudje to?ijo v hladilnik navadno trdo vodo in ne destilirane, da o hladilni teko?ini sploh ne govorimo, ker je kot ka?e za marsikoga predraga ?!?!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto se segreje na delovno temperaturo BP. Sam sem mislil, da je zamazana pe?ka (ne?isto?e v zraku) in se zrak ?ez pe?ko premalo segreva (piha mla?no). Res pa je, da sem poleti nalival navadno vode in ne destilirane. A ?e je pe?ka zabita s kamnom jo bo treba zamenjat?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto se segreje na delovno temperaturo BP. Sam sem mislil, da je zamazana pe?ka (ne?isto?e v zraku) in se zrak ?ez pe?ko premalo segreva (piha mla?no). Res pa je, da sem poleti nalival navadno vode in ne destilirane. A ?e je pe?ka zabita s kamnom jo bo treba zamenjat?

 

Misl da se jo da spucat. Kolega je meu na protonu isti problem pa jo je spucu pa je blo velik bol?-ni blo ?e 100% po?timan je pa pomagal. S ?em jo je pa spucu pa nism ?ist zih, bom pra?u.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz priporo?am Mister Musculo! :P:hohoho:

 

hehe, da ne bi.. zadeva je full agresivna in jo je treba po pol ure delovanja odstraniti iz cevi, ?e ne....?!?!

 

V?asih so si ljudje z razred?enim kisom pomagali glede kamna sam jaz si ne upam priporo?at, da kis zliva? v hladilni sistem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

povej ali ima? ti za regulacijo vro?e mrzlo na zajlo ali ima? ?e motor?ek!!!!??

 

?e ima? na zajlo potem je mo?no da premalo odpre loputo za dovod vro?e vode!!!!!!!

(lahko pa je kaj od?ravfano da ne potisne dovol za normalno delovanje)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kva naj zdaj naredim? A poznete koga, ki bi mi o?istil kamen? Po mo?nosti v LJ.

 

 

Malo sem pobrskal po netu in ti na?el tole, velja poizkusiti. Upam, da ti bo uspelo.

 

http://www.valvolineslovenija.si/index.php...ti&menu=292

 

Lp, Bojan

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.