Skoči na vsebino

Need For Speed: Carbon


blindek

Priporočeno sporočilo

Pravi NFS je bil le na samem za?etku in ?e v drugem delu. Lepo so naredili tudi razli?ico Porsche (NFS 5) potem je pa to ratal en ?udn pofl in tudi Carbon ka?e na neko tema?no arkadno skropucalo. Sicer pa, pustimo se presenetit upam pa da kvantiteta na bo prevladala nad kvaliteto.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker sem zasledil, da pride jutri ven igrica NFS Carbon sem odprl temo namenjeno prav njen

 

sam sem tudi strasten igralec NFS serij ?e veliko let

 

tolko samo da povem ,da bo v novem NFS mazda3 in RX8

 

MX3 pa ni nikjer!! :(:(

 

Pozna mogo?e kdo kako igerco v kateri bi bila??? :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravi NFS je bil le na samem za?etku in ?e v drugem delu. Lepo so naredili tudi razli?ico Porsche (NFS 5) potem je pa to ratal en ?udn pofl in tudi Carbon ka?e na neko tema?no arkadno skropucalo. Sicer pa, pustimo se presenetit upam pa da kvantiteta na bo prevladala nad kvaliteto.

 

Ja se strinjam s tabo NFS 5 je bila nekaj posebnega te naprej je pa ena ?lamparija kod da bi hladilnike vozu :hohoho: .Mogo?e jim pa rata na NFS 7 Mazda unleashed :hohoho::vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni osebno je ?e vedno najbolj?i prvi del, ker sta notri Supra inRX-7, ki sta poglej poglej po 10ih letih ?e vedno prisotna. :bravo: Aja pa da ne omenjam relacijskih dirk ne pa ponavljajo?ih kro?nih, ki se jih s?asoma naveli?a?...

OK sem pa pre?pilal tudi NFS4, ki je bila kar v?e?na, Porsche nisem ?pilal dosti ampak ni slaba, in seveda NFSU, NFSU2 in NFS:MW, ki so pa? popcorn zabava.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja,v tem delu najbolj te?ko pri?akujem spet driftanje,ki ga v zadnjih 2 delih ni blo! :bravo: Ostalo pa verjetno spet isto kot do sedaj,pa? na oko lepa arkada! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokr sm vidu pr zemirju so splo?ni vtisi zeloooooooo slabi. Driftanje je porazno, bi blo bol? da ga sploh ne bi blo! Rihtanje avto pa so spelal na novo dimenzijo kar je pohvalno! Drga? pa :(

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,po prvih vtisih sn bolj zadovoljen,kot z prej?nim delom! :bravo: Driftanje ni tak slabo,sicer ni tak dobro kot je ?e blo neko?,ampak,glavno,da je nazaj! :D Grafika je lepa,prvi avto,ki sem ga kupo pa seveda.....RX8! :jupiii: Bom ?e dal ?pilu nekaj prilo?nosti! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim da bi lahko driftanje kr ornk bolj dobr nardil ker ni nevem kaj,glede vo?nje mi je pa bol?a na prvi krog(Pogled) :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

Poky a je kak?na mo?nost da bi se dubu ta ?pil pa se ?e zmenmo kaj pa kako k bi rd dubu igro ?im prej.

Pa magar ?e bo? pr?ou jutr na sre?anje, da bi prnesu ?e bi se dal.

Hvala! LP :D:bravo:

 

 

Te ?e zdej morem razo?arat da pokisan najverjetneje ne bo pri?el na sre?anje.... je predaleeeee?.... :hohoho:

 

 

Bi blo pa fajn da bi enkrat presenetil..... sicer pa ej... kaj pa je fura s totega maribora za taki aftek.... niii?!!! :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te ?e zdej morem razo?arat da pokisan najverjetneje ne bo pri?el na sre?anje.... je predaleeeee?.... :hohoho:

Bi blo pa fajn da bi enkrat presenetil..... sicer pa ej... kaj pa je fura s totega maribora za taki aftek.... niii?!!! :aaaaa:

 

Aaaaaaaa sm mislu da je poky kje bli?i ja kva ?e?. :(

N? ne se pa pol jutr vidmo. :D:D

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K sm glih jz pa ti si zlato!

Oooooooo ti kr prnes kolega zihr pridm sam upra?anje ?e bo kej folka k u?eri je en model z pe?oj?kom zbombu skuter?ka so vsaj vsi bli celi edin pleh je ?ou.Ti kr prid no.

Se vidimo! LP

:jupiii::jupiii::jupiii::jupiii::bravo::bravo:

 

U?er pa nisem ?ou ker sem delu dons pa pridem ker sem frej :jupiii:

Se vidmo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upra?anje ?e bo kej folka k u?eri je en model z pe?oj?kom zbombu skuter?ka so vsaj vsi bli celi edin pleh je ?ou.

Saj ni? ?udnega, folk dela samo ?e p*******e. V?asih smo se ?e znali zabavati, policaji pa zdaj manj te?ijo kot v?asih pa ?eprav dolo?eni pacienti delajo huj?e neumnosti kot so se delale dve leti nazaj... :whatever: Pa ?eprav bistvo zdaj tam to, da se dobimo sami avtomobilisti in debatiramo manj pa dirkanje. Dirka se na dirkali??u ali pa v NFS. :bravo::hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ni? ?udnega, folk dela samo ?e p*******e. V?asih smo se ?e znali zabavati, policaji pa zdaj manj te?ijo kot v?asih pa ?eprav dolo?eni pacienti delajo huj?e neumnosti kot so se delale dve leti nazaj... :whatever: Pa ?eprav bistvo zdaj tam to, da se dobimo sami avtomobilisti in debatiramo manj pa dirkanje. Dirka se na dirkali??u ali pa v NFS. :bravo::hohoho:

 

Sej ne re?m n? nej se obra?a pod ro?no pa derka kokr ?e sam pi*** dej vsaj prej se prepri?i da res ni nikjer nobenga na cesti k bi ga lohk zbou sam ne folk se ho?e obra?at pa kva ti ?e vem kaj sam noben pa nebi merku okol kva se dogaja na cesti sam kva ?e? izjeme so zmeri.Z tkimi piz***** sam lokacije zebejo pol se pa vsak pizdi k nima kje dregat.1 :huh:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.