Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Na sredini Paškega mostu, na samem robu ograje, stoji prelepa in zgledno grajena blondinka. Gleda v globino v sinje morje z namenom, da naredi samomor. V tem pride mimo mišičast mlad mornar v uniformi:

- "Gospodična, kaj pa počnete?"

- "Ubila se bom! Vsi moški me hočete samo vsak dan jebat in nič več, nihče se ne bi z menoj družil in se z menoj pogovarjal..."

- "Nikar tako, nismo vsi isti. Evo, ravno nocoj se ukrcavam na ladjo za Ameriko. Pa, če hočeš, pridi z menoj na brezplačno vožnjo. Lahko spiš na drugi postelji v moji kabini, jaz pa ti bom naskrivž prinašal hrano. Samo obljubi mi, da boš ostala skrita v svoji kabini, ker če te kapitan odkrije - bova oba nastradala..

Blondinka pomisli: "Evo, prilika za boljše življenje v Ameriki." In se zvečer z njim tajno ukrca na ladjo.

Prvi dan ji prinese zajtrk v kabino in se vrne nazaj na delo.

Kasneje ji prinese kosilo in se vrne nazaj na delo.

Nazadnje prinese še večerjo in se mrtvo utrujen zvrne v svojo posteljo. In tako drugi dan, pa tretji dan,...

Blondinki pa je mornar iz dneva v dan ljubši in po enem tednu ugotovi, da se je zaljubila vanj. Ko je ta večer prišel v kabino, ga objame in poljubi in končala sta z divjim seksom. In tako so pluli dva meseca in pol. Čez dan je mornar delal, ona pa je vsa hvaležna pospravljala in čistila njegovo kabino, prala obleke, jih sušila in peglala,... Vsak večer je ladijska postelja glasno škripala od strastnega seksa. Vse dokler nekega dne čisto slučajno v kabino ne stopi sam kapitan...

Zagleda prelepo blondinko in ves začuden vpraša:

- "Gospodična, kaj pa vi počnete na moji ladji?"

- "Veste, kapitan,... Jaz sem se hotela ubiti, ker me vsi moški hočete samo jebat, nihče pa se ne bi z menoj družil in pogovarjal. Rešil me je Vaš mlad mornar in me s to ladjo odpeljal v Ameriko. Reskiral je svojo službo, da bi me rešil. Veste, on je prekrasen, cel dan težko dela in mi prinaša hrano. Zaljubila sva se in vsak večer se ljubiva, ko se najini duši in najina telesa združijo v eno. Raznorazni pokvarjenci zdaj ne izkoriščajo več mojega telesa, zdaj me nihče več, kakor vi, moški, odurno rečete, ne 'jebe'!"

Kapitan jo mirno pogleda in hladokrvno odgovori:

- "Jebe on tebe, srčece, jebe... Ker, draga, to je trajekt Split - Brač..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mlada židinja se potoži svoji mami:
- "Ločiti se hočem, ker moj mož želi z mano samo analni sex..Moja rit je sedaj široka kot kovaenc za 2 evra, nekoč pa je bila široka kot kovanec za 20 centov."

Mati ji odgovori:
- "Poročila si se z miljarderjem, živiš v 3 nadstropni hiši, voziš Ferrari, na teden zapraviš 10.000 evrov, na leto greš na 6 eksotičnih potovanj, sedaj pa se hočeš vsemu temu odreči zaradi borih 1,8 evra?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moški, čigar žena je bila na službenem potovanju se je z družbo zapil in domov pripeljal ''simpatično'' mlado dekle, ki jo je spoznal v diskoteki.
- "Veš, nisem zaščitena."
- "To sploh ni problem. Moja žena ima diafragmo."
Odšel je v kopalnico in se čez hip jezen vrnil:

- "Presneta babnica, ta mi pa res nič ne zaupa! Si moreš misliti, da je diafragmo vzela s seboj na službeno potovanje..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Fant sedi na vlaku, nasproti njega pa prelepa gospodična. Fant ni odmikal oči z nje... Ko je gospodična to ugotovila, je počasi razširila noge in mu pokazala "tisto stvar". Fantu je kar sapo vzelo in je nepremično strmel gospodični med noge. Gospa pa ga je vprašala:
- "Ti je všeč?"
- "Aha!!" je zavzdihnil fant.
- "Bi rad da ti namigne????"
- "Ahaa!!!"
Gospodična je spet razširila noge in tista stvar mu je "namignila". Fant ni mogel verjeti svojim očem.
- "Bi rad še da ti pošlje poljub?"
- "Ahaaaaa!!"
Gospodična spet razširi noge in tista stvar mu je "poslala poljub". Fant je skoraj padel v nezavest, gospodična pa je rekla:
- "Bi rad sedel tukaj poleg mene?"
Fant takoj vstane in sede polog nje.
- "Bi rad vanjo porinil dva prsta?"
Fant je bil čisto iz sebe:
- "Ma ne me jebat.... a lahko tud žvižga????"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Slivka napisal:

Zvečer prižgem dišeče svečke in nataknem kondom.

 

Če me že življenje je*e, naj bo vsaj romantično in varno...

Pravilno. A nimaš ti že za pol malega avtobusa otrok? 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Šla hčerkica k dedku in babici na obisk. Pa kliče babica mojo ženo in pove štorjo:

 

- "Kaj ti je pa doma najlepše?"

- "Seks."

Stara dva sta debelo pogledala. Pa babica nadaljuje:

- "Pa ti veš, kaj je to?"

- "Ja. To je ko se tata in mami zakleneta v sobo potem pa mi lahko vsaj pol ure delamo, kar hočemo..."

 

Mislim, da nekaj časa ne bom šel k tastu in tašči na obisk...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.