Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Mo? in ?ena sta se ?elela skupaj udele?iti pustne zabave, a je ?ena z migreno oble?ala v postelji. Mo? se je zve?er oblekel v kostum in se poslovil od svoje ?ene. 

?ena je zaspala, toda, ko se je sredi no?i prebudila je ugotovila, da je glavobol popolnoma izginil. Odlo?ila se je, se oblekla v kostum in od?la na zabavo. 

Vedela je, da njen mo? ne pozna njenega kostuma, zato se je zabavala ob gledanju mo?a, kako se vrti okoli ?enske dru?be in jih osvaja. 

Kon?no je pristopil tudi do nje, jo povabil na ples in se tesno privil ob njo. ?e po nekaj minutah jo je povabil v gostiteljevo spalnico, kjer sta se predala seksualnim u?itkom. Po seksu je takoj zapustila sobo in od?la domov, se slekla, legla v posteljo in brala knjigo. 

Ko se je domov vrnil mo?, ga je vpra?ala: "Si se zabaval?" 

"Niti ne. Brez tebe na zabavi je dolgo?asno! Od?el sem k prijatelju Marku, ki je imel dru?bo pokera?ev in sem tam kartal celo no?. Kostum sem pa posodil Petru, ki si je ?elel iti na pustovanje." 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ti govori? :)?

Povem tako kot je res in bi moralo biti!

Ne poZAbi na 20.ga naslednji mesec!

 

kaj je to p********ov?

 

prilastkov?

pragov?

pramenov?

pedrov?

 

:ne vem:

Vidi se ti, da si pre?prical u?ne ure slovnice in spolnosti

A ve? sploh kateri avto je pi?kohvat?

Priporo?am da pogleda? LGBT slovar

 

Pustite sponzoru?e, kreljote & CO. ter raje enega  :mi pijemoo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr kaj pa ti gleda? in posledi?no jz? :blink:

 

To tudi mene zanima... Na tole sem ?isto slu?ajno naletel in resni?no nimam pojma, kaj naj bi to predstavljalo...

 

Ne poZAbi na 20.ga naslednji mesec!

 

Brez skrbi. Ravno zaradi takih sem si dal datum v opomnik, da ne poZAbim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? sploh kateri avto je pi?kohvat?

Priporo?am da pogleda? LGBT slovar

Ne vem ... zato mam pa tebe, da mi razlo?i?

 

Aha p********ov pomeni pi?kohvatov - madonca pa tako o?itno je bilo in vseeno nisem pogruntal... aja kje pa dobi? ta LGTB slovar, da se nau?im ?e kak?ne take omikane besede?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ... zato mam pa tebe, da mi razlo?i?

 

Aha p********ov pomeni pi?kohvatov - madonca pa tako o?itno je bilo in vseeno nisem pogruntal... aja kje pa dobi? ta LGTB slovar, da se nau?im ?e kak?ne take omikane besede?

Premalo si zunaj in naokoli ter vidim, da ne pozna? omenjene LGBT scene!

Link od slovarja ima?!

Pi?kohvat je FAW & Co.

 

To tudi mene zanima... Na tole sem ?isto slu?ajno naletel in resni?no nimam pojma, kaj naj bi to predstavljalo...

 

 

Brez skrbi. Ravno zaradi takih sem si dal datum v opomnik, da ne poZAbim.

Pohvalno in lepo, da se zavzema? za omenjeno zadevo  :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premalo si zunaj in naokoli ter vidim, da ne pozna? omenjene LGBT scene!

Link od slovarja ima?!

Pi?kohvat je FAW & Co.

 

A pi?kohvati so zdaj narejeni na kitajskem? FAW https://sl.wikipedia.org/wiki/FAW_Group

 

Noro kolk se svet spreminja - v?asih kitajskih izdelkov ?e pogledale niso, zdaj so pa to glavni pi?kohvati. Izgleda da sem res star.

 

A ?lani LGTB zdaj kupujejo samo pri FAW grupi al kako?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalno in lepo, da se zavzema? za omenjeno zadevo  :punk:

 

Da se ne razumemo narobe: ozna?il sem, da ne pozabim iti na referendum, ker sem za to, da se ta zakon ukine. In ?e ne bom ?el na referendum, bom prepustil glasovanje o tem Jankovi?u in somi?ljenikom. In se kasneje ne bom imel pravice usajati, kak?no je. Zato pa grem na referendum, da glasujem proti. In ?e kljub temu ne uspe, se bom lahko upravi?eno usajal, da je to zgre?eno. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pi?kohvati so zdaj narejeni na kitajskem? FAW https://sl.wikipedia.org/wiki/FAW_Group

 

Noro kolk se svet spreminja - v?asih kitajskih izdelkov ?e pogledale niso, zdaj so pa to glavni pi?kohvati. Izgleda da sem res star.

 

A ?lani LGTB zdaj kupujejo samo pri FAW grupi al kako?

To?no tako!

Pi?kohvati so najve? VW/Audi/Bmw in ostala komercialna jajca, ki sodijo zraven!

?e si normalen in nisi pi?kohvat potem vozi? legendo ter omenjeno nepozna?!

 

Da se ne razumemo narobe: ozna?il sem, da ne pozabim iti na referendum, ker sem za to, da se ta zakon ukine. In ?e ne bom ?el na referendum, bom prepustil glasovanje o tem Jankovi?u in somi?ljenikom. In se kasneje ne bom imel pravice usajati, kak?no je. Zato pa grem na referendum, da glasujem proti. In ?e kljub temu ne uspe, se bom lahko upravi?eno usajal, da je to zgre?eno. 

Koga vle?e? za nos?

A ve? da s tem dokazuje? da si kreljo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi se vi rad po hitrem postopku poslovil od tega foruma, ki vas niti najmanj ne potrebuje ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pickohvat ti je po matki skakal

A po tvoji pa ni?

Samo takrat si lahko vsako dobil, samo da si imel Zastava/Yugo/Bolhca/ipd...,lahko si imel tudi Rog, Pony ali katerikoli bicikl https://www.youtube.com/watch?v=rsk1VQXdnC0 ,danes te pa ne pogleda ?e nima? vsaj Passat prej?nje serije, Audi A4 in ostali nepotrebni luksuz

Sva enkrat s pokojnim Edotom bila carja, ko sva si zrihtala ROG Ljubljana in imela Yugo America, danes pa ?e nima ?tirih krogov, belo-modrega propelerja ali trikrake zvezde te nobena ne pogleda!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ... ... ... ... ... ... danes pa ?e nima ?tirih krogov, belo-modrega propelerja ali trikrake zvezde te nobena ne pogleda!

 

Zanimivo. 

 

Nikoli nisem imel ?tirih krogov ali belo-modrega propelerja in trikrako zvezdo sem kupil, ko sem ?e hodil s to punco, ki mi je sedaj ?ena. Ki sem jo osvojil, ko sem se preva?al s petimi po?evnimi ?rticami.

 

Mislim, da kdor ima kaj v glavi, ne potrebuje dodatnega orodja, da o?ara nasprotni spol. A to je le moje mnenje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.