Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, imam 626, 2.0- 16V. Narejen orng servis ( menjani vsi jermeni,?ponar sve?e, kabli, menjava filtrov- tudi za bencin , narejene meritve pritiska na vbrizgalnih ?obah) v glavnem vse kar si lahko zamisli?, pa vendarle; avto je po servisu za?el cukati, trzati, sploh se to ?uti pri speljavanju in ko je hladen. Mehanik prognozira da je verjetno odpovedal merilec - senzor pritiska zraka ki je montiran v pokrovu zra?nega filtra. No, stane cca 120k, dobil sem rabljenega, ga zamenjal ampak kar nekako ?e ni OK. Ali mi kdo lahko kdo kaj pametnega svetuje??

Sem ?e bolj na konc z ?ivci (in dnarjem )

Iskrena hvala za pomo?. :bravo:

Kuki

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 8 mesecev kasneje...

Sem re?il problem ( po 6ih mesecih) BREZ STRO?KOV !

MX5 nagaja ELEMENT - javi se mi ?e ?eli? re?itev :ouje::jupiii::danzoman::bravo::vesel: !

 

Kaj je tukaj fora, da ne more? objaviti re?itve???

 

Zakaj je potem forum? Kaj je to, k*?evo nagradno vpra?anje??? :vskalo::vskalo::vskalo:

 

IPB Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni, imam 626, 2.0- 16V. Narejen orng servis ( menjani vsi jermeni,?ponar sve?e, kabli, menjava filtrov- tudi za bencin , narejene meritve pritiska na vbrizgalnih ?obah) v glavnem vse kar si lahko zamisli?, pa vendarle; avto je po servisu za?el cukati, trzati, sploh se to ?uti pri speljavanju in ko je hladen. Mehanik prognozira da je verjetno odpovedal merilec - senzor pritiska zraka ki je montiran v pokrovu zra?nega filtra. No, stane cca 120k, dobil sem rabljenega, ga zamenjal ampak kar nekako ?e ni OK. Ali mi kdo lahko kdo kaj pametnega svetuje??

Sem ?e bolj na konc z ?ivci (in dnarjem )

Iskrena hvala za pomo?. :bravo:

Kuki

 

Preglej malo zra?ne cevke(kake vakum cevke)

Pri meni je bil to problem ............po?ena guma za zrak( kjer je vleklo fov? zrak)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.