Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jst sm se tele drzal zele 5 tednov :( (sicer je napisana za moskega 100kg, tak da sm jst mel vse kolicine x0,8)

 

:whatever:

 

ZAJTRK:

• 250g puste skute + 1merica wheya + 80g ovsenih kosmi?ev + multivitaminska tableta + 2 ?lici lanenega olja, ali

• 5 jajc(2 rumenjaka,ostalo beljaki)+3rezine wassa kruha+ multivitaminska tableta + 2 ?lici lanenega olja

 

 

MALICA 1:

a) Tuna v lastnem soku + 2 rezini wassa kruha

B) 150g skute + 2 rezini wassa kruha

c) 150g pi??an?jih prsi v ovitku + 2 rezini wassa kruha

d) 150g belih hrenovk + 2 wassa kruha

 

 

KOSILO: 200g mesa ali riba(pi??n?ja prsa,puran,govedina,osli?,tuna) + 50g ri?a ali50g krompirja (kuhanega) + solata (paradi?nik+zelena solata)

 

 

MALICA 2: isto kot malica 1, vendar brez wassa kruha in ri?a,samo Beljakovine!!

 

 

TRENING: 2 merici wheya 30-45min pred treningom ,takoj po treningu pa 64g wheya (2 merici!

 

 

VE?ERJA:

a) 150g skute + 1 merica wheya + 2 ?lici lanenega olja + solata (zelena ali paradi?nik)

B) 200g (pi??an?jih prsi,puran) + 2 ?lici lanenega olja + solata (zelena ali paradi?nik)

c) 200g osli?a + 2 ?lici lanenega olja + solata (zelena ali paradi?nik)

 

pa vsak dan trening. 2 dni fitnesa, potem 2 laufanja, 2 fitnesa.....jao :P

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ne... :hudicek:

 

uf sj res,..sm blond,..s ?udno ?ensko in nekvaliteto res no?? bit u ?lahti :hudicek:

 

spijes ga...pa nic ne vdihnes pa nic, sam neki cez spijes (ponavad kr vodo pa multivit. tableto)

 

istko ko tequila pa limona :cheers::P

 

hmmmm,...ka pa ma? za ene multivitaminske? ?umenke?

 

js od teh ma??obnih dodatkov jemlem omega 3, pa zadn tedn testiram ?e CLA

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm se tele drzal zele 5 tednov :( (sicer je napisana za moskega 100kg, tak da sm jst mel vse kolicine x0,8)

 

:whatever:

 

ZAJTRK:

• 250g puste skute + 1merica wheya + 80g ovsenih kosmi?ev + multivitaminska tableta + 2 ?lici lanenega olja, ali

• 5 jajc(2 rumenjaka,ostalo beljaki)+3rezine wassa kruha+ multivitaminska tableta + 2 ?lici lanenega olja

MALICA 1:

a) Tuna v lastnem soku + 2 rezini wassa kruha

B) 150g skute + 2 rezini wassa kruha

c) 150g pi??an?jih prsi v ovitku + 2 rezini wassa kruha

d) 150g belih hrenovk + 2 wassa kruha

KOSILO: 200g mesa ali riba(pi??n?ja prsa,puran,govedina,osli?,tuna) + 50g ri?a ali50g krompirja (kuhanega) + solata (paradi?nik+zelena solata)

MALICA 2: isto kot malica 1, vendar brez wassa kruha in ri?a,samo Beljakovine!!

TRENING: 2 merici wheya 30-45min pred treningom ,takoj po treningu pa 64g wheya (2 merici!

VE?ERJA:

a) 150g skute + 1 merica wheya + 2 ?lici lanenega olja + solata (zelena ali paradi?nik)

B) 200g (pi??an?jih prsi,puran) + 2 ?lici lanenega olja + solata (zelena ali paradi?nik)

c) 200g osli?a + 2 ?lici lanenega olja + solata (zelena ali paradi?nik)

 

pa vsak dan trening. 2 dni fitnesa, potem 2 laufanja, 2 fitnesa.....jao :P

 

In kak?en je kej razultat po 5tih tednih?

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popizdis po ene 3 tednih ko se telo ciiist izcrpa! Ucinek je fenomenalen...pocutis se kr gut, lacen nisi...

 

Edin zmeden si, ne mores se skoncentrirat itd...pol pa ko zacnes dodajat OH je ful bols! Pol se sele vidi kolk si pridobil. Pa alkohol mi ne pase vec :bravo:

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja no,..sj definicija je izguba ma??obe,..point huj?anja naj bi biu isti,..ampak zard genialnih diet ki ns obkro?ajo so na ?alost rezultati taki, da namest ma??obe folk zgubla mi?ice,...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

that's the point!!! 5 kg dol (3 speha, 2 misic) pol pa 6 kg speha nazaj :D:D:D

 

btw. a nimas kei bolj pametnga za delat ko pa forum?! :lol:

 

ne ker sm u slu?bi, ker more en tlele viset do pol treh da skensla zablodene du?e :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popizdis po ene 3 tednih ko se telo ciiist izcrpa! Ucinek je fenomenalen...pocutis se kr gut, lacen nisi...

 

Edin zmeden si, ne mores se skoncentrirat itd...pol pa ko zacnes dodajat OH je ful bols! Pol se sele vidi kolk si pridobil. Pa alkohol mi ne pase vec :bravo:

 

Ja,pa cigarete,pa sex,pa roc'n roll mi ne pa?ejo ve?.Od takrat naprej sam ?e kva?kam.No,pa tud

kak goblen?ek nardim . :hohoho::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.