Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

saj pa na rabu si dokaj hitro in ?e lepo se je tam za peljat, saj ma? lep razgled in ?e cesta je lepa( saj kolko se jaz spomnim)

 

Lahko pa da majo vse narejeno, samo v pe? vr?e? :)

?e je pe? zelo zelo vro?a se zna hitro naredit, tak da ?ist mo?no :bravo:

 

Kje to?no si pa to bil v loparu? Tam kje pri pe??eni pla?i?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

saj pa na rabu si dokaj hitro in ?e lepo se je tam za peljat, saj ma? lep razgled in ?e cesta je lepa( saj kolko se jaz spomnim)

 

Lahko pa da majo vse narejeno, samo v pe? vr?e? :)

?e je pe? zelo zelo vro?a se zna hitro naredit, tak da ?ist mo?no :bravo:

 

Kje to?no si pa to bil v loparu? Tam kje pri pe??eni pla?i?

 

Cesta je zelo dobra in groba (ne vpra?aj kaj dela z gumami na mopedu), gu?ve ni ve?, ker ljudje gredo na avtocesto, pa fajn ovinki so. :bravo:

Ja preden pride?, po glavni cesti, do hotelov, v tistem zadnjem klacu.

Pe??ena pla?a, verjetno misli? rajska pla?a-tako se uradno imenuje. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk pa kej odlaufate, tisti, ko ste u rubriki pohvalite se to dejavnost navedl, al pa kje drgje, uglavnem tisti ki te?ete! :D

 

js sm za?ela prej?n tedn komi,..in sm ?la najprej po planu vadbe k sm ga dobla u DM-u

 

prvi? 10 min in pol usaki? za 5 min podal?at,..

 

u?er sm npr. 3x10min,..5min hitre hoje za ogrevanje,..10min laufanja (pulz 160),..5min hitre hoje (pulz med 130-140) itd,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, sam podalj?evat je treba nekak z ob?utkom! :ne vem:

 

Jz npr. laufam po stadionu, pa tko skupno 8 krogov, se prav 4 + 4, vmes pa en krog hitre hoje, k sm ponavad umes ?e total sfakan! <_<

 

Pol pa mam taktiko da usak tedn se en krog doda, po sistemu 5+4, pol 5+5 itd., no sej vem za na maraton ?e dovg nam, ampak eno je ?e to da se lenobo premaga k najte?i je za?et! <_<:P:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj plan vadbe:

Zjutri ustanem, se popraskam po riti, spijem kavo, grem na ?iht, spijem kavo, mal delam, grem na malco, ?e mal delam, po ?ihtu jest, pol mal na komp, pol pa spet po riti praskat in spat :D:P

Da me nau kdo resno uzeu :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kalorije glih ne zgublja,ma pa ?ist opraskano rit..... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Allyssa kolko ma? pa povpre?ni sr?ni utrip?

 

a ni 160 malo veliko za tek?Moj utrip pri normalnem teku je nekje 140-150max,seveda se pa malo zvi?a ko gre proti koncu treninga, saj se telo iz?rpa. V povpre?ju mam nekje 150utrip, tako mi je en trener rekel da je optimalno.

 

Jaz be?im nekje 20min skup, potem 5min hitra hoja, potem 15min skup in zopet 5min hitra hoja, potem 10min tek in sem ?e skorja doma :)

 

pred vsakim tekom ?e delam razgibalne vaje, ker ?e tega ne naredim sem drugi dan gotov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?no?Kako ?im prej pri domov pa nazaj na forum? :hohoho::hohoho:

 

ne,..kako grem loh ?im dl,..brez da delam kroge

 

 

Allyssa kolko ma? pa povpre?ni sr?ni utrip?

 

a ni 160 malo veliko za tek?Moj utrip pri normalnem teku je nekje 140-150max,seveda se pa malo zvi?a ko gre proti koncu treninga, saj se telo iz?rpa. V povpre?ju mam nekje 150utrip, tako mi je en trener rekel da je optimalno.

 

Jaz be?im nekje 20min skup, potem 5min hitra hoja, potem 15min skup in zopet 5min hitra hoja, potem 10min tek in sem ?e skorja doma :)

 

pred vsakim tekom ?e delam razgibalne vaje, ker ?e tega ne naredim sem drugi dan gotov...

 

 

ja js sm pr teku ?e za?etnik sramezljiv ampak dons sm mela ?e pr hitrej?em tempu okol 150,..tko da napredujem :bravo: (sm ?la pa dons peti?)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.