Skoči na vsebino

?arnica


tihi63

Priporočeno sporočilo

?e je brez grla ?arnica pol je ziher V5W ?e pa je z grlom (kar dvomim) je pa R5W!!!!!

 

Zamenja? jo sam!!!!

 

 

lp

 

P.s. Xsenon parkirna je pa :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za eno ?arnico vem, da v navodilih pi?e samo 'pelji na servis in ti bodo tam zamenjali'. Mislim da gre za kratko lu?. Poglej ?e enkrat navodila. Ko je meni ta ?arnica izdihnila, sem jo ?el res menjat na servis (opravljeno hitro, prijazno, stro?ek samo za ?arnico), ?e ho?e? pa sam menjat, je pa problem v tem, da je le?i??a ne vidi? in se to ?arnico menja po ob?utku. :blink: Pol pa zna bit problem, da bo? nasprotnikom streljal v u?. :hohoho:

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za eno ?arnico vem, da v navodilih pi?e samo 'pelji na servis in ti bodo tam zamenjali'. Mislim da gre za kratko lu?. Poglej ?e enkrat navodila. Ko je meni ta ?arnica izdihnila, sem jo ?el res menjat na servis (opravljeno hitro, prijazno, stro?ek samo za ?arnico), ?e ho?e? pa sam menjat, je pa problem v tem, da je le?i??a ne vidi? in se to ?arnico menja po ob?utku. :blink: Pol pa zna bit problem, da bo? nasprotnikom streljal v u?. :hohoho:

 

 

 

 

 

A nima noben kak?ne konkretne re?itve. Ja o?itno ni tko enostavno ker ne pride? zraven bom probau, ?e bo ?lo, ?e pa kej zajebem bom pa na servis odpeljal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam moras probat tko kot sem jaz...se pravi, najprej das stran velik pokrov (plasticen) za dolge luci...in potem mas en kabel ki pelje do zarnice za pozicijsko luc...moras istocasno pogledati zunaj ce se zarnica premakne, potem vleces tist kabel in zamenjas zarnico in potem se ukvarjas s tisto plastiko spet...tko nekak. Kot sem reku, moras sam se igrat s tem, tko sem jaz naredu

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da jo je Boss ?e enkrat menjal s pomo?jo ne?nih prstov... :P

Se mogo?e motim? :whatever:

 

Verjetno si mislil na tole temo. Sicer sem odstranjeval ?ernico za dolge lu?i ampak princip je podoben le, da je parkirna ?arnica v tem fokusu na zgornji strani levo.

 

Labi je ve? ali manj kar dobro opisal, kako naj bi zgledal poseg. Bistveno je, da odstrani? pokrov filtra, vklju?no s priklju?nim kablom za luftmesser (merilec pretoka zraka). Edino tako si bo? naredil pribli?no dovolj prostora, da pride? z roko zraven. Pa ?e kle je pogoj, da je to ali ne?na ?enska ro?ica ali pa otro?ka. ?e ma? mo?ke ?ape pozabi, da bo? pri?el zraven, brez da bi odstranil kompletno ?katlo od filtra - se pravi tudi spodnji del.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno si mislil na tole temo. Sicer sem odstranjeval ?ernico za dolge lu?i ampak princip je podoben le, da je parkirna ?arnica v tem fokusu na zgornji strani levo.

 

Labi je ve? ali manj kar dobro opisal, kako naj bi zgledal poseg. Bistveno je, da odstrani? pokrov filtra, vklju?no s priklju?nim kablom za luftmesser (merilec pretoka zraka). Edino tako si bo? naredil pribli?no dovolj prostora, da pride? z roko zraven. Pa ?e kle je pogoj, da je to ali ne?na ?enska ro?ica ali pa otro?ka. ?e ma? mo?ke ?ape pozabi, da bo? pri?el zraven, brez da bi odstranil kompletno ?katlo od filtra - se pravi tudi spodnji del.

 

 

 

Ok Boss in Labi GT hvala za pomo? , grem takoj probat do kje bom pri?el, a mi bo uspelo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.