Skoči na vsebino

KONCEPT - MAZDA NAGARA


KAALman

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist noro! Tile Mazdini koncepti so ?isto adijo pamet. :blink: Kabura, Nagara, kaj ?e sledi? Sama linija je presneto dobra, lu?i ravno tako, da ne omenjam tistega valovanja na vratih. Edino prednji konec je preve? za?iljen. Ampak mi je pa vseeno svetoven (berite: ?isto nekaj novega) in bi ?el gotovo v promet. Sploh ?e bosta motor in pogon prava. :bravo:

EDIT: U fak ?ele zdajle sem opazil kako se odpirajo vrata. Imam ob?utek, da dolo?eni Mazdini in?inirji cele dneve razmi?ljajo samo o tem kak?en nov na?in odpiranja vrat bi izumili. :D Aja pa glede na sliko 13 imam ob?utek, da je to mi?ljeno za Wankla. Nekak?en znani trikotnik je tam desno od volana (in malo pretirano vesoljskih ?tevcev).

Ampak res ?e enkrat svaka ?ast Mazdinemu dizajnerskem studiu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali pa MX-3 :D

 

pa recimo 121

 

?al je tako, da inovativna oblika ponavadi najprej ?okira, ve?ini je preve? drzna, da bi jo kupili. Najbolj navdu?eni sicer hitro odprejo denarnice potem pa kupcev-navdu?encev zmanjka in inovativni model gre lahko pred?asno v pokoj al pa ?ivotari tako kot recimo Ford KA, Chrysler PT Cruiser, VW new Beetle.

 

Me zanima koliko ?asa bodo prosperirali nova Honda Civic, Citroen C6 pa ?e kdo, ki orje ledino...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na SLO ttx so jo dobro opisal, se mi zdi da stran 615! :D

 

Naj ?ivi mazdina revolucija, ampak kaj ko bo zihr ostal samo pri ?tudiji! :jupiii:

 

Kar se pa zgre?enih oblik ti?e se pa spomnem bemfića 7ke pred par leti ko je vn pr?ov, ko so vsi govoril kok je grd, pa tut prodaja nikol ni stekla kot so pr?akval! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se pa zgre?enih oblik ti?e se pa spomnem bemfića 7ke pred par leti ko je vn pr?ov, ko so vsi govoril kok je grd, pa tut prodaja nikol ni stekla kot so pr?akval! <_<

 

?e misli? to tazadnjo obliko sedmice se pa glede prodaje malo moti?.......?e me spomin ne vara je "tanova" sedmica velik prodajni hit v premium razredu in celo ogro?a "nedotakljivega" mećko S-a.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e misli? to tazadnjo obliko sedmice se pa glede prodaje malo moti?.......?e me spomin ne vara je "tanova" sedmica velik prodajni hit v premium razredu in celo ogro?a "nedotakljivega" mećko S-a.

 

Se kar strinjam, da so pri bmw-ju tiste stare tradicionalno trdo/klasi?ne germanske oblike zamenjal z dost bolj naprednim designom (sploh 6-ka al pa 5-ka) :rispekt: Kar vrejamem, da mb ju mal trdo ka?e. B)

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Me zanima koliko ?asa bodo prosperirali nova Honda Civic, Citroen C6 pa ?e kdo, ki orje ledino...

 

Mislim, da vsaj Hondi Civic dobro ka?e. Se je kar prijela, ?eprav je res precej pred ?asom... :ouje:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moje pojme too much space shuttle.... <_<

 

Podpis :D

Sam drga? jim pa svaka ?ast da se spustijo v kaj takga :mi pijemoo: Sam ko ne bo pri?el nikoli do mass production <_< ?e pa bo, bo pa cena visoka do nebes ?zmeden? 100% B)

 

Ajde FSM

Mikey

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.